İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ?

Cevap: Hollandadan gelip ISTANBULDA is imkanlari

Abi Samsun Çarşambadan başlıyor Karadenizin doğası ama Sinopuda çok duydum gitmek kısmet olmadı. Keza Zonguldak Amasra Bartın Safranbolu gitmediğim yerler ama güzel olduğunu biliyorum. İzmirin kızlarına gelince var demekki bir yaşanmışlık iyisimi ben karışmayayım. İzmirli arkadaşlarda alınmasın ;)

Tamam Levent'im.:)

1-Ordu'dan batıya doğru gidersen günaha girersin sanki. Sakın gitme.

2-İzmir'inkiler

1dxhp.jpg

bu kadar fenadır.

Tamam Levent'im.:)

1-Ordu'dan batıya doğru gidersen günaha girersin sanki. Sakın gitme.

2-İzmir'inkiler

1dxhp.jpg

bu kadar fenadır.

Tabiki genellemiyorum. İzmir'li dostlara da yanlış yapmış olmayalım. Lakin edindiğim bir iki tecrübe var.

Ben yakından şahit oldum. Evet bu kadar fenalar :)

Cevap: İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ?

İstanbul'a geleceksen ticaretle uğraş derim İstanbul'da ticaret yapan adam iyi kazanır ( özellikle gıda ve tekstil sektöründe ) tabi iyi bir sermaye lazım bunun için

Muhasebe bulursun rahat ama...

İstanbul'un karmaşasına alışman epey sürer...

Hollanda'ya hiç benzemez...

Bildiğim Amsterdam Rotterdam yada bir başka Hollanda şehrinde trafik diye bişey yok...

En azından İstanbul'a göre yok...

Minimum 10 dakika mesafesi olan işyerime 85 dakikada anca gidiyorum...

İşsiz kalmassında koşullar zorlar seni...:)

Abi Samsun Çarşambadan başlıyor Karadenizin doğası ama Sinopuda çok duydum gitmek kısmet olmadı. Keza Zonguldak Amasra Bartın Safranbolu gitmediğim yerler ama güzel olduğunu biliyorum. İzmirin kızlarına gelince var demekki bir yaşanmışlık iyisimi ben karışmayayım. İzmirli arkadaşlarda alınmasın ;)

Nolur bu forumda Sinop ve Gerze lafı geçmesin...

Afakanlarım patlayacak gibi oluyor...

Ne İstanbul'u be kardeşim.Elimde olsa şimdiye çoktan yol almıştım burdan.Tabi Türkiye'den ayrılmam ama param olsa İstanbul'da yaşamam.Çekilir mi yahu İstanbul? Doğduğumdan beridir İstanbul'dayım bir rahat gün yüzü göremedik.Biraz iç karartıcı ama doğru.Gene de şükürler olsun kendi vatanımızdayız ama buda yetmiyor.Askerlik ve okul olmasaydı Muğla'ya akrabaların yanına kaçardım:D

İstanbul'u bilmem ama Kocaeli iş imkanları acısından belkide en geniş yelpazeye sahip ildir.İstanbul'un arka bahcesi düşün derim.

Bende güneyi istiyorum kısmet. Muğlada hemfikiriz.

Ne İstanbul'u be kardeşim.Elimde olsa şimdiye çoktan yol almıştım burdan.Tabi Türkiye'den ayrılmam ama param olsa İstanbul'da yaşamam.Çekilir mi yahu İstanbul? Doğduğumdan beridir İstanbul'dayım bir rahat gün yüzü göremedik.Biraz iç karartıcı ama doğru.Gene de şükürler olsun kendi vatanımızdayız ama buda yetmiyor.Askerlik olmasaydı Muğla'ya akrabaların yanına kaçardım:D

Nolur bu forumda Sinop ve Gerze lafı geçmesin...

Afakanlarım patlayacak gibi oluyor...

Alemdarın yarasına tuz bastık bilmeden. Sen sıkma kardeşim Sinop diye bir yok bizim için haritada Gerzeyi ise ilk defa senden duydum ne o ayran markasımı. :asd: Hatta hepimiz Alemdarız kardeşim. ;)

Dokundu valla bana. İstenmediğim yerde ne işim var?:sad007:

Bende Hollanda'da kaliyorum ve bende dusunuyorum Turkiye'de yasamayi universite/master bitirdikten sonra. Ama okadar kolay degil bence; mesela birini taniyorum, adam bayagi yatirim yapip Turkiye'ye temelli donus yapmisti, adam adapte olamadi geri dondu, gitti onca emek. Planlama cok onemli.

Üst Alt