İşte Batuhan'ın 2 aşkı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Batuhan'ın 2 aşkı!

Cevap: İşte Batuhan'ın 2 aşkı!

Hayat bu, kendisini bi b.k zannediyor, ama hayat onu bi kac yil sonra ne yapacagini iyi biliyor...

Bence gayet sempatik biri, şımarık diyo herkez hiçde değil. Kişiliği biraz hiperaktif sadece

Yok kesinlikle artist herifin tekidir , Eskişehir'deyken birkaç cafede denk geldik içeri girişi bir hava , çıkışı ayrı havadır . Gelir 2 3 kızla böyle aşağılayıcı şekilde içeriye göz atar sonra , bana ordan bir portakal suyu getir hemen der böyle bir adamdır hani bar hayatını demiyorum bile , Eskişehir küçük bir yer olduğundan çok denk gelirdik hatta El Saka ile aynı salonda sinema izlemişliğimiz de vardır :eek:

Yok kesinlikle artist herifin tekidir , Eskişehir'deyken birkaç cafede denk geldik içeri girişi bir hava , çıkışı ayrı havadır . Gelir 2 3 kızla böyle aşağılayıcı şekilde içeriye göz atar sonra , bana ordan bir portakal suyu getir hemen der böyle bir adamdır hani bar hayatını demiyorum bile , Eskişehir küçük bir yer olduğundan çok denk gelirdik hatta El Saka ile aynı salonda sinema izlemişliğimiz de vardır :eek:

Sen diyosan öyledir, çünkü benimde davranışlarım buna benzer, herkez beni şımarık bi tip sanıyo, hiperaktifim ondan biliyorum.

Adamdaki havaya bak.Yok 62 saniyede adam ölürmüş.Kırmızı ışıkta dikkat et birinin canını yakma.Eğer sırf senin egon uğruna bir insanın canı yanı yanarsa ferrarini bi yerine sokarlar.

Eskişehir bu adama güvenip onu takımın lideri yaparsa çok büyük yerlere gelirler. Bu adamda liderlik ruhu var. Totti de 20 yaşındayken Roma'nın lideriydi

Adam kazanıyo parayı harcıyo, mezara gitmicek o paralar en iyisi bu tarafda harcamak :)

bende yılda 1 milyon tl kazansam boş yolda kırmızıda geçerim 63 saniye bekliyemem

Izledim harika bir roportajdi. Arda ve Sinemden daha sempatik olduklari surece sorun yok. Zirt pirt cikmiyorlar ayrica, yilda bir kere yapilmis bir sey.

yahu batuhan kim ki zırt pırt çıksın şakamı yaptın acaba:asd:,arda çıkacak tabi arda nın peşinde olacaklar bundan doğal ne var?

Gercekten adamin konusma tarzi felan cok itici yahu. Böyle görgüsüz futbolcu görmedim bugüne kadar.

Nedense kendini beğenmiş buram buram ego kokan insanları hiç sevemedim. Ama 19 yaşındaki bir gençte bu ego harbiden acayip. Anlamadığım şey bu adamın bir ailesi yokmu yada aile terbiyesi falan almadımı yada kimse onu bak Batuhan dikkatli ol, kendini futbola ver, akıllı ol diye uyarmıyormu. Etrafında onu gerçekten seven 1 tane insan olmadığına eminim. Şahsen BJK bu adamı 2 milyona satarak çok ama çok iyi iş yapmış. 3 yıl sonra bu adamın adını bile çok az kişi hatırlar. 5 yıl sonra ders diye altyapıdaki gençlere hayat hikayesi anlatılır bu adamın.

Barcelona stadinin disina biri birsey yazmisti hatirlarsaniz, bilmemne Esteban diye. Bu vidyodan sonra bilmemne Batuhan demek uygun duser :eek:

Görmemişin arabası olmuş tutmuş... Bu artistten hiç bir şey olmaz. 3, 4 sene sonra 2. ligde top oynarken atar havasını artık.

Üst Alt