İşte Batuhan'ın 2 aşkı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Batuhan'ın 2 aşkı!

Cevap: İşte Batuhan'ın 2 aşkı!

Neyini takdir etcem yahu ? Kupa-Şampiyonluk kazanmış bir takımın oyuncusu mu bu dallama ?

Kim ki takdir edeceğim. Yahu, A.Turan daha çok kazanıyor bu adamdan. Sanki söz konusu Messi-CR7 ya daRonaldinho'da biz saçmalıyoruz burda. Abuksubuk yorum yapmayın.

A.Turan = Ali Turan yanlışlık olmasın :)

A.Turan'ı katman ek bir hatadır.

Nerresi hata be? Yeni sözleşme ile yılda 3,5 milyon kemiksiz para alacakmış. İngiltere'de yılda 3,5 milyon kemiksiz alan futbolcularla Turan'ı karşılaştır bakalım? Van Persie kaç para alıyor acaba? Turan mı Van Persie mi? Tottenham'daki Bale kaç para alıyor acaba. Hataymış peh!

Nerresi hata be? Yeni sözleşme ile yılda 3,5 milyon kemiksiz para alacakmış. İngiltere'de yılda 3,5 milyon kemiksiz alan futbolcularla Turan'ı karşılaştır bakalım? Van Persie kaç para alıyor acaba? Turan mı Van Persie mi? Tottenham'daki Bale kaç para alıyor acaba. Hataymış peh!

Hakli

Ordaki amaç farklı. Biraz düşünürseniz.

Burası Batuhan konusu ve Arda konusunu gidin Arda bölümünde tartışın.Batu üzerinden Arda'ya çakmayın.Arda konusunda eleştirilerinizin çoğuna katılıyorum ama Batuhan'ın yaptıkları bambaşka bir boyutta.

Türkiyede büyük takimlarda oyniyan bütün futbolcular yabancilarda dahil hic bi yerde kazanamiyacagi parayi kazaniyor.

Bu konuyu tartismaya gerek yok. Ardaya b.k atmak icin kazandigi parayi elestirmeyin simdi.

Ben böyle birşey görmedim :asd:

Yemin ediyorum hasta lan bu çocuk :D

Mecbur geçiyorum ışıktan diyor :asd: Nasıl olsa devlete gidiyor diyor :asd: :D Töbe töbee

2 arabasi var, guzel de bir adet sevgilisi. Burda yazanlarin tepkisini anliyorum tabii zor.

Para mutluluğu satın alamaz, fakat getirdiği olmuştur ya da getirdiğini sandığı insanları boğmuştur.

Batuhan'ı tanımam şahsen fakat birçok futbolcunun da arabaları ve güzel sevgilisi varken neden Batuhan'a tepki gösteriyorlar acaba diye biraz düşünürüm.Sadece Batuhan bu gibi unsurlara sahip değil haliyle...

Burada kriter araba veya kız arkadaş değil; Batuhan'ın ta kendisi gibi geldi bana(Genel manada tabii,kompleks sahiplerini dışarıda tutuyorum)...

Hayat kısa bu gibi şeylerden arınmamız gerekiyor...Süreklilik arz eden sevgi ve mutluluktur.Para yardımcı unsurdur veya unsurlardan biri olabilir.

Yazdiklarimi anlamadiginiz surece verdiginiz cevaplarin hepsi bos. Benim adami internet ortaminda savunmamin bana 1gram getirisi yok. Yani simdi ben bunlari yaziyorum diye gokte bir melek aglamadi ve Batuhan ferrarisini uzerime yapmadi. Gayet normal bir video, gulusmeler, konusmalar. Ya fesatsinizdir, ya kiskanc. Aksi halde ya konusunu acmayin, Batuhan kim ki 10 sayfa konusmus, tartismissiniz ya da biraz mantikli olun. Saglam bir sey yazacaksaniz tamam ama yoruma yorum yaparak ortaligi sabah kusagina dondermeyi de birakin artik.

Böyle salak bir adamla ilişki yaşayan kızda ayrı bir maldır bence.

Ayrıca abartıldığı kadar yeteneğide yok adamın.

Çogu kişiler adamın özel hayatına girmiş. bizim ilgilendirmez ki adamın özel hayatı onu yapar bunu yapar gerek yok bunları tartışmaya.

Ferrarisi varmış Allah herkese daha çok versin 3 günlük dünya Ferrari olmuş Kartal olmuş önemi yok bu hayatta.

Batuhana karşı oynamış biri olarak Fizigi var tabi o parladı imkan olanak vardı üstüne basıyordu Beşiktaş Külübü.

Ama Cem kardeşime Berkin kardeşimin böyle üstüne titresek Batuhandan Sercanlar çok cıkarırız biz.

2 arabasi var, guzel de bir adet sevgilisi. Burda yazanlarin tepkisini anliyorum tabii zor.

Eskişehir-İstanbul kaç km ? 330 km.. 1 saat 15dkda gidiyor 330km'i.Yani sen düşün ne kadar trafik kurallarına uyduğunu. Bide diyorki yok 63 sn kırmızı ışıkta bekledim geçen gün falan bekliceksin tabi kardeşim kurallara uycaksın. ! Ama adam tabi parası var kurallara uymadığnı beklemediğini sölüyor. Böle şımarak adamları nasıl koruyan insanlar var anlamıyorum.

Yazdiklarimi anlamadiginiz surece verdiginiz cevaplarin hepsi bos. Benim adami internet ortaminda savunmamin bana 1gram getirisi yok. Yani simdi ben bunlari yaziyorum diye gokte bir melek aglamadi ve Batuhan ferrarisini uzerime yapmadi. Gayet normal bir video, gulusmeler, konusmalar. Ya fesatsinizdir, ya kiskanc. Aksi halde ya konusunu acmayin, Batuhan kim ki 10 sayfa konusmus, tartismissiniz ya da biraz mantikli olun. Saglam bir sey yazacaksaniz tamam ama yoruma yorum yaparak ortaligi sabah kusagina dondermeyi de birakin artik.

Hala kıskançlık diyorsun sadece gülüyorum :eek: Ne güzel yazmışsın sorun da burada zaten sadece internet ortamından ve ferrasi üzerinden yorum yapıyorsun , daha önceki mesajımda dediğim gibi bayanların zihniyetini anlamak zor , sizin (çoğunuz) için ferrari karakterden , hak-hukuktan , insan hayatından önce geliyor diye sadece düşünüyordum ama artık böyle olduğuna eminim , o ferrari ilerde canınızı yakarsa da ben o zaman görürüm o ferrariyi Adam yaptığı insanlık suçlarını gülerek ve övünerek anlatıyor bunun neyini savunabilir bir insan . Ben bu adama 3. yorumu yapmam , şunu da belirteyim Eskişehir'de kaç yıl geçirdim hala gider gelirim sizin gibi sadece netten tanımıyorum bu adamı ama yok hala ısrarla kıskanıyorsunuz diyeceğini bildiğim halde bu alıntıyı yaptığıma da pişman oldum . Forumlarda adet böyledir zaten milletin ak dediğine kara diyenler çıkacak elbet.Evet seni de kıskanıyorum . Hey Allah'ım ya :D

Üst Alt