İşte Batuhan'ın 2 aşkı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Batuhan'ın 2 aşkı!

Cevap: İşte Batuhan'ın 2 aşkı!

Bu arada onca para onca şöhrete rağmen yanındaki kızı tavlamak için 2 hafta uğraşmış. Kız da o kadar güzel sayılmaz bence.

2 arabasi var, guzel de bir adet sevgilisi. Burda yazanlarin tepkisini anliyorum tabii zor.

Allah daha çok versin ne arabasında ne de kız arkadaşında gözüm yok burda eleştirenlerin de parası ya da sevgilisi için eleştirmedikleri açık , ama Cr7 nin de Messi'nin de ne kız arkadaşları ne arabaları vardır hatta onu geçtim CmYLMZ araba koleksiyonu yapıyor ama kimse çıkıp ta bu herif artist bundan adam olmaz demiyor .Uzağa gitmeyelim Hakan Şükür'ün arabalarını araştır o da iyi koleksiyon yapar ve Batuhan'ınkinden çok daha güzel eşi vardır , ama isminin önündeki sıfat ''Kral''dır. Tabi bayanların zihniyetini anlamak zor kendi kız arkadaşlarımdan biliyorum olaylara hep farklı yerlerden bakarlar ,bu konuyla ilgili örnek verecek olursam ; ben gördüğüm güzel bir arabanın görünüşüne , plakasına , boyasına , deri koltuklarına hayran kalırken onlar şöförle ilgileniyordu genelde ve yine durum bundan ibaret.

İnsanlar kıskanıyo adamı, çünkü mütevazılık rölü yapmıyo.

Gayet sempatik biri bence, muhabiri çağırıp evinde yemek bile yapmış. Ve çıktığı kızda güzel değil, parası olmasada tavlardı onu demekki tipden başka şeylerede önem veriyo yani iyi bi insan bence.

Kizin vucudunu begenmistir buyuk ihtimalle, kiz uzerinden yorum yapilacaksa tek yorum bu olmali.

Arda'yı kıskanıyorsunuz diyince söven adamlar Batuhan'ı kıskanıyorsunuz diyor yahu olaya bak.

Batu yarın gel de iki el PES atak; zaten yaptığın en iyi şey Playstation oynamakmış. Kız arkadaşını da getir ha :lol:

Batuhan: Ömer abiyi çok beğeniyorum kaleci olarak, hadi niye beğendimi sor

Muhabir: Niye beğeniyosunuz.

Batuhan: Çünkü her maçda gol atıyorum ona

hahaha sırf bu lafı yüzünden sempatik geldi, kel ömere lafı koydu ya yeter benim için

Allah beyin diye birsey vermemis bu cocuga :) Avrupa´da bu düzeydeki adamlari sokaga atiyorlar :D

Adam roportajinda en ufak bir saygisizlik dahi yapmadi. Gayet nese icerisinde gecen konusmalar, samimi bir ortam vardi. Kiyaslama kesinlikle dogru degil. Bir tarafta turkiyenin en buyuk kulubu var, diger tarafta eses. Hadi cahillip edip kiyaslayalim; Arda turan G.Saray tarihindeki en kotu kaptanligi yapmaktadir ve Batuhanin yaptigi/soylediginin kat be kat fazlasini yapmistir/yapmaktadir.

Arda'nın kaptanlığını ben de eleştirdim de daha fazlasını yapmış ne demek? Koy ortaya arguman.

Ne yapmış Arda gece klubündeki badigardlar ile kavga mı etmiş?

Trafik kurallarını hiçe saydığını duyurmuşmu bir röportajda böyle.Devlete gidiyor nasılsa parası kurallara uymam diyen bir zihniyet cahil değil de nedir?

Bunları Arda yapmış mı?

Ya da u17 turnuvasında rakip kaleci ile dalga geçercesine köşeyi gösterip penaltı atmışmı( o penaltıyı da kaçırmıştı gerçi)

Arda'nın kaptanlığını ben de eleştirdim de daha fazlasını yapmış ne demek? Koy ortaya arguman.

Ne yapmış Arda gece klubündeki badigardlar ile kavga mı etmiş?

Trafik kurallarını hiçe saydığını duyurmuşmu bir röportajda böyle.Devlete gidiyor nasılsa parası kurallara uymam diyen bir zihniyet cahil değil de nedir?

Bunları Arda yapmış mı?

Ya da u17 turnuvasında rakip kaleci ile dalga geçercesine köşeyi gösterip penaltı atmışmı( o penaltıyı da kaçırmıştı gerçi)

Saka mi yapiyorsun yoksa ciddi misin?

Beyler biraz gerçekçi olun. Türkiye'de kaç kişinin 19 yaşında Ferrarisi oluyor? Ki bu adam bunun babasından almadı. Kendi kazanarak almış. Kıskanmaya gerek yok. Milletimizin en bğyğk sorunu kıskançlık zaten. Biraz da kıskanmak yerine takdir etmeyi bilsek?

Beyler biraz gerçekçi olun. Türkiye'de kaç kişinin 19 yaşında Ferrarisi oluyor? Ki bu adam bunun babasından almadı. Kendi kazanarak almış. Kıskanmaya gerek yok. Milletimizin en bğyğk sorunu kıskançlık zaten. Biraz da kıskanmak yerine takdir etmeyi bilsek?

Konu kiskanmak degil.:eek:

Neyini takdir etcem yahu ? Kupa-Şampiyonluk kazanmış bir takımın oyuncusu mu bu dallama ?

Kim ki takdir edeceğim. Yahu, A.Turan daha çok kazanıyor bu adamdan. Sanki söz konusu Messi-CR7 ya daRonaldinho'da biz saçmalıyoruz burda. Abuksubuk yorum yapmayın.

Batuhan'in 19 yasinda daha hic bir b.k yapmadan Ferrari ve jip alabilmesi futbolun nereye dogru gittigini gozler onune seriyor olsa gerek.

20 lig macina falan cikti daha.

Kimse maddi varlığına bir şey demiyor.Bu ülkede traifk terörünün olduğunu biliyoruz ve çıkıp bunu övmesi bir kanalda, yaptığı ihlalleri ballandıra ballandıra anlatması görgüsüzlüktür, kodamanlıktır, insanlıktan çıkmaktır. Yabancı bir oyuncuya direkt alemci damgası yapıştırıp kovalarız, bu adama genç bilmemne diye tolerans gösterilmez.İki yüzlülük.

Türk futbolunun acı gerçeği bu. Futbolları için konuşuyorum 3 kuruş etmeyecek adamlara 5 kuruş veriyoruz sonra da adamlar kendilerini 5 kuruşluk sanıyorlar (Arda Turan dahil).

Üst Alt