İşte PKK'ya kaynak sağlayan ülkeler! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte PKK'ya kaynak sağlayan ülkeler!

Cevap: İşte PKK'ya kaynak sağlayan ülkeler!

Hayır be abi,yapma Allah aşkına ! Kimseye laf çaktırmıyorum bu halkın her kesimi böyle.En kötüsüde modernliği kıçıyla algılayanlar !

Bilemiyorum Devrim...:)

Seni severim bilirsin...

Muhabbetinide severim...

Ama şu Halk Cahil olayı eskilerde kaldı...

Halk cahil felan değil...

Senden benden gözü açık...

halk cahil tabi, yarin taylanda gemi kaldiralim gemi yolda batsin tayland karsiti gosteri bile yaparlar

halk cahildir,cahilin önde gidenidir.alemdar abi bunu söyleyince akp'nin yüzde ellisine laf atılmış gibi görüyor,ondan tepkisi.devrim'in ne demek istediğini anlamak lazım.

Bilemiyorum Devrim...:)

Seni severim bilirsin...

Muhabbetinide severim...

Ama şu Halk Cahil olayı eskilerde kaldı...

Halk cahil felan değil...

Senden benden gözü açık...

Peki ne diyeyim abi öyle olsun.Senin bana olan bu yanlış anlamaların ne olacak ? :) Senin partine oy vermiyorum,senin kadar dinime bağlı değilim ama severim seni ya.O kadar uçta yaşamıyorum görüşlerimi ben.Yanlış anlamışsın beni.

Peki ne diyeyim abi öyle olsun.Senin bana olan bu yanlış anlamaların ne olacak ? :) Senin partine oy vermiyorum,senin kadar dinime bağlı değilim ama severim seni ya.O kadar uçta yaşamıyorum görüşlerimi ben.Yanlış anlamışsın beni.

La olm düşünce söylemekte mi yasak la...:D

Sana göre cahilse bana göre çok akıllı...

farklılık bu işte...:)

halk cahildir,cahilin önde gidenidir.alemdar abi bunu söyleyince akp'nin yüzde ellisine laf atılmış gibi görüyor,ondan tepkisi.devrim'in ne demek istediğini anlamak lazım.

Bencede öyle anlıyor.:) Bu halk zamanında dsp'yi de başa getirdi.O zaman daha beter olduğumuzu düşünüyorum şahsen.

2 yıl kadar pazarlama yaptım. Çeşitli illerde çeşitli köyler, semtler, kasabalar gezdim. Emin olun oradaki insanlar (cahil sandıklarınız), gerçekten çok uyanıklar.

Devrim kardeşimizin dediği şu "halk cahil o yüzden bize oy vermiyor" olayına getiriyor.

Bu cümlem genel olarak, Devrim üzerine alınma kardeşim.

Bende buradan söylüyorum. Atatürk bu ülkeyi kurtarırken o halkı arkasına alarak bu ülkeyi kurtardı. O zaman ki okuma yazma oranını biliyorsunuz. Halkı yanına alcaksın herkesime hitap etmek zorundasın.

Konuyu alakasız bir noktadan parti/oy konusuna taşımasanız, Devrim doğru veya yanlış bambaşka bir konu hakkında söylemiş.

Ceza almak istemem ama bu ülkenin halkı cahil,aydını bildiğin öküz.Türüyorlar sürekli.Kendini aydın tanıtmış adamlar,televizyonlara çıkıp özerk kürdistan'ın kurulmasını açık açık,rahat bir şekilde söyleyebiliyorlar.Normalleşti artık bunlar ülkemizde,ne denilebilir ki.

Halktan her kesimin cahil olduğunu söyleyemem fakat cahil fikirleri savunanlar gariptir ki çok okumuş aydın kesim...Biz hakikaten ters bir milletiz.

Kanallarda bunları konuşturuyorlar ve haliyle halkın bir kısmı " vay adam prof. , herhalde bir bildiği vardır. Eee bu sorun da 30 yıldır var" vb. şeyleri düşünüyor. Kanallar da mübarek teröristin savunulduğu platformlara dönüştü. Bir programda ,ki ismini vermek uygun olmayabilir,entellektüel bir aydınımız Türkiye'yi yerin dibine sokuyordu,ona cevap veren birinin de maalesef yayının başka bir stüdyodan yapıldığı ve bağlantının koptuğu gerekçesiyle sesi kısılıyor. Görüntü vardı ama ses yoktu :) Bu olay 90'larda olamazdı, çünkü o zaman teröristin haklarının savunulmadığı, demokrasinin olmadığı yıllardı(!)

Karayılanı,iran yakalamış daha sonradan serbest bırakmış.

Bu zamanda hiçbir devlete güvenmeyeceksin.

sabah dinledim tarih ogretmenine misir piramitlerini turkiyeden kacirmislar dusunceleriniz ne diyorlar

oda gumruk memurlarina buluyor sucu

2 yıl kadar pazarlama yaptım. Çeşitli illerde çeşitli köyler, semtler, kasabalar gezdim. Emin olun oradaki insanlar (cahil sandıklarınız), gerçekten çok uyanıklar.

Devrim kardeşimizin dediği şu "halk cahil o yüzden bize oy vermiyor" olayına getiriyor.

Bu cümlem genel olarak Devrim üzerine alınma kardeşim.

Bende buradan söylüyorum. Atatürk bu ülkeyi kurtarırken o halkı arkasına alarak bu ülkeyi kurtardı. O zaman ki okuma yazma oranını biliyorsunuz. Halkı yanına alcaksın herkesime hitap etmek zorundasın.

Atatürk zamanıyla bu zamanı karıştırmayalım.İşgal altında olan bir ülkenin durumu ile karşılaştırma yapmayalım bence.

Halk cahil derken illa başta olan iktidara atıfta bulunmuyorum vallahi.:).Her parti kesiminde var.Okumayan,sorgulayamayan,körü körüne bağlanan insan cahil kısmana giriyor bence.Bu halk uyanık lafı,Türkler çok zeki ama tembeller demek gibi birşey.Katılmıyorum bu lafa.

Üst Alt