İşte PKK'ya kaynak sağlayan ülkeler! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte PKK'ya kaynak sağlayan ülkeler!

Cevap: İşte PKK'ya kaynak sağlayan ülkeler!

Kabul edelim cahiliz... okumuyoruz araştırmıyoruz... kulaktan duyma laflarla hareket ediyoruz...

Ama....

Arkadan gelen yaşları 5-10 değişen çocuklarımız ZEHİR gibiler... araştırıyorlar okuyorlar... ve en önemlisi KANMIYORLAR...

İşin özeti bu...

Ülkemizle ilgili olumsuz bir olaya biz sadece SÖVÜYORUZ ama arkadan gelen çocuklar NEDENİNİ ve ÇÖZÜMÜNÜ iyi analiz edeceklar onlarda bu kapasite fazlasıyla var...

Dediklerime inanmayanlar bir ilköğretim okuluna gidip gözleriyle görebilirler..

israil de olabilir

o dönemde israilin yardımı olduğunu sanmam aponun yakalanmasındada baya yardım etmişlerdi . zaten pkk ve değişik marksist örgütler filistin ve suriyede eğitim gören adamların eliyle kuruldu.

ha şimdi israil pkkya yardım etmiyor mu ? ediyor hem de en çok israil ediyordur son yıllarda .filistin yardım ediyor mu hayır zaten artık güç sosyalistlerde değil islamcı hamasta .

Pkk ya sıcak bakmayan tek ülke olan Libya'yı İzmir'den kalkan Nato uçakları vurdu Üstelik Irak ta olduğu gibi bu müdahaleye de onay verdik.KKTC'yi kabul etmeyen daha geçen gün Rum Kesimine sondaj için destek veren filistin için savaşa gireceğiz. ABD ve İsraili de yazsalardı iskendurun olaylarında ne mal oldukları çıktı Pkk nın silahlarını kim gönderiyor o da ortaya çıktı.ABD Ve İsrail asıl bunlar destekliyor ki büyük ortadoğu projesi için bölünme için pkk ya ihtiyaçları var ama çok iyi gidiyoruz füze kalkanını yerleştirdik radarlar da yolda birilerinin kıçını kurtarıcaz diye yok olmaya doğru gidiyoruz

Üst Alt