İşte PKK'ya kaynak sağlayan ülkeler! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte PKK'ya kaynak sağlayan ülkeler!

Cevap: İşte PKK'ya kaynak sağlayan ülkeler!

Kesinlikle hayır. Ben gördüklerimi söylüyorum.

Bu ülkede, şehitlerin üzerinden siyaset yapıp, ülke nin geleceği için hiçbirşey üretmeyenler gördükçe gerçekten canım sıkılıyor.

Sadece benim dediğim olur bu kadar oyum var benim diyen adamların yönettiği yerde senin dediğin hiçbişey olmaz.

ogun biri bisey demisti cok guzeldi

zorunlu askerligin oldugu bir ulkede sehit kavramida buyuk yozlasmistir seklinde

takdir ettim

dahada ilerleteyim

tesadufen doguya yollanan coluk cocugun oldugu bir sistemdede ben cennete gidecegim diye nara atanlarin hicbiri cehennemden kafasini cikaramayacak bence

Dediğim gibi Atatürk bu halkı kazandı. Nasıl kazandı ? Fikir üreterek, dolaşarak, halkın dertlerini dinleyerek. Bu halkı kazanacaksın.

Bu teröristlerin savunma sanayisi var mı? Yok. Bu kadar yardım eden varken, hatta Serdar Reis 'in bile dediği kurumumuz varken 2 tane muhalefet partisine bunu biçmek oy kaygıysa bu partilere senin dediğin gibi laf söyleyen Sayın Başbakanımızı aklıma getirdi.

Hepsi bitti 2 tane muhalefet mi kaldı? Burda amaç bu partilere laf söylemek. [bence]

Haberde bahsi geçen bazı ülkelerdeki sivil toplum örgütlerinin ve diğer derneklerin, kuruluşların PKK ya destek vermesi o ülkenin o devletin PKK ya destek vermesi anlamına gelmez. Türkiye'de de var PKK yanlısı örgütler, partiLER,dernekler falan Türkiye devletinin PKK ya destek verdiği anlamına gelmez. Haberde devlet ve ülke olarak PKK ya destek veren PKK yı besleyen bir çok ülkenin ismi bile geçmemiş hedef şaşırtmaca gibi saçma bir haber

Bu teröristlerin savunma sanayisi var mı? Yok. Bu kadar yardım eden varken, hatta Serdar Reis 'in bile dediği kurumumuz varken 2 tane muhalefet partisine bunu biçmek oy kaygıysa bu partilere senin dediğin gibi laf söyleyen Sayın Başbakanımızı aklıma getirdi.

Hepsi bitti 2 tane muhalefet mi kaldı? Burda amaç bu partilere laf söylemek. [bence]

Ben sorunlardan sadece birtanesini söyledim, Refik reis. Elbette birçok etken,yanlışlar var.

ogun biri bisey demisti cok guzeldi

_745228_temizkanoglu150.jpg

ogun muydu yoksa reis

libyanın nerede olduğu sorusuna "tam marmarisin gharşısındaa" diye cevap veren ,

türkiye'nin amerika kıtasında , japonya'nın avrupa kıtasında olduğunu zanneden , piramitlerin kaçak olarak gümrükten geçirildiğini düşünen halk mı cahil değil ?

libyanın nerede olduğu sorusuna "tam marmarisin gharşısındaa" diye cevap veren ,

türkiye'nin amerika kıtasında , japonya'nın avrupa kıtasında olduğunu zanneden , piramitlerin kaçak olarak gümrükten geçirildiğini düşünen halk mı cahil değil ?

misir piramitlerinin soru dikkatini cekerim

piramitlerin degil:)

Senin fikrin saygım var. Ancak çok dar bir bakış açısı bunlar.

Çok okumuş gençliğide biliyoruz...:)

Genelleme yapmak yanlış...

Kıbrıs için; ben askerliği orada yaptım Karadeniz'de diyen vardı.

Halkı bir çok konuda suçlayabiliriz ama en büyük suçumuz siyaseti namus meselesine çevirmemizdir herhalde... Doğruya doğru deyip, yanlışa yanlış demek bile insanların sana karşı olan bakış açısını değiştirebiliyor. İki kelam et bari, ortada yanlış bir anlaşılma varsa, kıtlık bizdeyse öğrenmiş oluruz en azından. Objektif olmak insanı iki yüzlü yapmaz, korkma... Sen hakkını ara, sonuçta hesap soran bir konumdasın. Halksın, halkın bir parçasısın. Birilerinin cebinin dolması ya da oy toplaması senin yararına mı yoksa zararına mı onu ölç-biç sonra konuş. Bana ne x parti lider olmuş vs? Yeri geldiğinde takdir et, yeri geldiğinde son ses eleştir.

Turkiye'de sinif bilinci ve hak arama mucadelesi neredeyse cok az. Sebebi de endustri toplumu olamamasi. Endustri toplumlarindaki kendiliginden sinirli da olsa gelisen sinif bilinci cok az gelismis Turkiye'de. Sinifsal aidiyetlerin disindaki feodal ( daha cok kulturel anlamda ) aidiyetler ya da dinsel aidiyetler daha fazla belirliyor insanlarin oy verecekleri ya da dusman haline getirecekleri partileri ya da kisileri.

Üst Alt