İtiraf- Destek Topici ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İtiraf- Destek Topici !

Cevap: İtiraf- Destek Topici !

1-) Pantolonum yırtıldı diye her perşembe sınıfa eşoftmanla gidiyorum beden dersi sonrasında :D

2-) Her Salı TAnıtım Yönlendirme dersinde hocayı kafaya alıp bzi dışarı bırakmasını sağlıyorum :D

3-) Kuzenimle her pazar dışarı çıkıyoruz diye kızların yanına gidiyoruz :D

4-) Tam 9 tane sevgilim 1 tane sözlüm var :D

:D:D:D:D YEter be :D

Bir kere arabanın camını kırdım.:DMilletin için gaz yaptığım halde başkalarının üzerine attım.:DYalanlar söyledim.:D

Ünideki kız arkadaşım fenerliydi,zaten kaynaşmamız f5-gs çekişmesi ile başlamıştı;);)

Orta okuldayken bir grup ilkokullu tarafından darp edilmiştim:016::016:

Her küçük çocuk gibi bizde küçükken bakkaldan baya eşya aşırdık.

Eskişehir'de bir travestiyi kadın sanıp hoşlanmıştım,sonra gerçeği anladığımda kendimden nefret ettim :D

Öyle demeyin beyler bir görseniz sizinde ağzınızın suyu akardı Eskişehirliler iyi bilir onu :D,yanımda eniştem vardı çok efendi bir adamdır o böyle karıya kıza bakmaz onu gördü dedi bune lan Sinan :D cidden kadından daha güzeldi görünüş olarak belki bir an tuhaf bir his oldu ama sonra öğrendim dönme olduğunu görünüşe aldandık olabilir bunlar :D

Vijdansız renkdaşlarım insan biraz destek olur,itiraf ettim hani desteğim destek istiyorum :D

Öyle demeyin beyler bir görseniz sizinde ağzınızın suyu akardı Eskişehirliler iyi bilir onu :D,yanımda eniştem vardı çok efendi bir adamdır o böyle karıya kıza bakmaz onu gördü dedi bune lan Sinan :D cidden kadından daha güzeldi görünüş olarak belki bir an tuhaf bir his oldu ama sonra öğrendim dönme olduğunu görünüşe aldandık olabilir bunlar :D

hala kadın diyo ya bide destek istiyo

:D

Üst Alt