İtiraf- Destek Topici ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İtiraf- Destek Topici !

Cevap: İtiraf- Destek Topici !

1-)Mahallede ilk defa bir apartmana diyafon takılmıştı.Bizde arkadaşlarla ağzımıza 2-3 sakız atar,çiğner sonra birleştirip şanslı kişinin ziline yapıştırırdık.Adamın zili sürekli çalardı,deli olurdu.

2-)Taksi çağırma diyafonlarına basar,abi saat kaç diye sorardık.Bir süre sonra adam küfretmeye başladı,biz de küfrettik.İlk defa orda küfretmişimdir.

3-)Küçükken hatırlamadığım sebeple sinirlenip ablamın sırtına tornavida saplamıştım.Daha sonra kaza süsü vermek için çiviyle avcumun ortasını deldim,tabi yemedi.İkimizi de hastaneye kaldırdılar neyse ki dayak yemedim :D

Bir de babamın parmağına çekiç ile çivi çakar gibi vurmuştum,izi hala vardır.

Sadistliklerimi yazıyorum,msn konuşmasından alıyorum bunları:

-annemi korkuturdum gizlice 1 metre sıçrardı şimdi kalbine inecek diye yapmıyom artık

-evde enjektörler vardı bizim portakala saplayıp suyunu çekerdim sonra at sineği yakalayıp ona enjekte ederdim sinek şişerdi böyle:D

- küçük kemerlerimle mahalledeki küçük çocukları kırbaçlardm sora sırtlarına rakı dökerdm

-bi defa saklambaç oynuoduk 1 tane kedi geldi miyavlıyo bana karşı ebe yerinede yakınım böyle ebe tam uzaklaştı kediyi tuttum kuyruğundan aldım gittim ebeledim orayı sonra senmisin miyavlayan dedim tuttum kuyruğundan kemente atar gibi 5 defa çevirip bi fırlattım filmlerde miyaaaaaaaaav diye ses gelir ya aynen öyleydi

-yine at sineği yakalardım 2 tane toplu iğne olurdum at sineğini post it kağıdının yapışkan kısmına koyardım kaçamazdı sonra iğnelere kablo bağlardım o kabloları da 9 voltluk yüksek amperli radyo pillerine bağlardım kanatları nasıl böyle çırpıyo görecen

At sineklerini kobay olarak kullanıyodum,üstlerinde deney yaptım :D

Bu sayede şimdi buralardayım :p

1-)Mahallede ilk defa bir apartmana diyafon takılmıştı.Bizde arkadaşlarla ağzımıza 2-3 sakız atar,çiğner sonra birleştirip şanslı kişinin ziline yapıştırırdık.Adamın zili sürekli çalardı,deli olurdu.

2-)Taksi çağırma diyafonlarına basar,abi saat kaç diye sorardık.Bir süre sonra adam küfretmeye başladı,biz de küfrettik.İlk defa orda küfretmişimdir.

3-)Küçükken hatırlamadığım sebeple sinirlenip ablamın sırtına tornavida saplamıştım.Daha sonra kaza süsü vermek için çiviyle avcumun ortasını deldim,tabi yemedi.İkimizi de hastaneye kaldırdılar neyse ki dayak yemedim :D

Nee!?!?!:eek:

Üst Alt