Keita ve Elano satılıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita ve Elano satılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Keita ve Elano satılıyor

Ben böyle kötü bir yönetim anlayışı daha görmedim! Artık yeter anlaşılan o ki Adnan Polat ve ekibi misyonunu tamamlamış artık gitme vakitleri gelmiş. Keita'yı satınca Aydın'ı oynatırlar yerine sonra Rijkaard neden başarısız diye ite köpeğe hem kendileri biz maskara oluruz zaten seneye Rijkaard kalmaz gider!

Elano 8-9-10 milyon veren olursa satılabilir. Keita'da yine 10-11-12 veren olursa satılabilir. ortalama 20 milyon€ birde 7-8 Servet düşünürsek 30 milyona yakın bütçeyle güzel kadro kurarız.

Kuramayız.Keita'nın avrupa takımlarından birinde böyle oynadığını düşünün.20 m dolardan kapı açarlardı.Lyon zaten 18 e almıştı.

Takımı için adam yapıyor bunu.Gidipte fenerliler gibi sahayı eşmiyor.Sanki Elano çok ahlaklı.Dünya kupası var diye topa ayağına sokmadı adam.Keita tekmeye kafa soktu.

Elanoyla Alakalı Görüş Bildirmedim Ben.

Takımı İçini Flan Yok Fener Macındaki Şişe Olayı Komik Ve Galatasaraylı Bır Futbolcuya Yakısmayacak Bır Hareketti. ( Bir Örnek)

Kuramayız.Keita'nın avrupa takımlarından birinde böyle oynadığını düşünün.20 m dolardan kapı açarlardı.Lyon zaten 18 e almıştı.

Ya ben kaynatıyorum boş boş bana bakma sen. Elano'ya tamam da, Keita satıldı mı onun yerine 20 milyon versek aynısını bulamayız. Keita'yı satacak cesaret kimsede yok.

eğer haber doğruysa ki ( pek ihtimal vermiyorum) yönetim gitsin hiç bir şey yapmadıkları gibi 2 yılımızı mahfettiler.....

bu takımın bir çok oyuncuya ihtiyacı vsar....

1. iyi golcu

2. gio

3. ön libero

4. oyun kurucu (acil)

5. sağ bek

6. defans(servet giderse)

----

bu kadar eksiğe rağmen hiçbir hamle görmezken , elimizdeki yıldızlarıda mı satacağız. eğer bu gerçekleşirse adnan polatın 1 numaralı düşmanı olurum ve böyle giderse istifa etmek zorunda kalır hatta canaydınla birlikte tarihin en kötü başkanları arasına girer.. topalda gelen parayı ne yaptılar hani başarı öncelikliydi yalan mıydı...

stochu alamadıktan sonra sol kanat önceliğimiz değildi gibi saçma ve ezik bir yorum yapan başkandan ne beklenir.........

tam 2 sezondur artık transferde rakipler karşısında ezilmeyeceğiz diye ümitlenirken bu saçmalıklara mı başladılar......

şimdi bazı tahlillerim olacak :

bu takımda gönderilmemeleri gerekilen herkes gidiyor:

1. ümit karan ( bu yıl bizdse olsa başa oynardık)

2. gio ( madem ileri düşünülmüyordu ne kiralandı)

3. caner ( yetenekleri belli stocha öneleceklerine bunu alsalar)

4. necati ( bir türlü anlamadığım sebebi)

5. servet ( gitmesi isteniyor)

6. nonda ( en kritik zamanda)

7. kewell ( 8+ 2 )

8. emre güngör

---------------------

ve yetenekleri sınırlı olup gitmesi gerekenler ama gitmeyenler:

1. barış

2. sarp

3. zan

Keita'yı yollarsa Adnan Polat 2 dakika bile kalmasın görevi bıraksın gitsin. Transfer yapmazsınız elinzdeki adamı kacırırsınız neden duruyonki başkanlıkda çekgit daha yararlı olur.

Sen başkan ol anlıyorsun bu işten.

anlıyorum kardesim tabikide. rijkaardı getir onca sey yap para yok transfer yok de ardından takımın en iyisi keitayı sat ortalıkda başkanım diye gezin. adnan sezgini hala bu takımda tut daha sayıyımmi? bugune kadar taraftarın sesi cıkmadıysa sadece haldun üstünel icindir. adnan sezginin bomba transferleriyle bu takım orta sıralara oynar anca.

Sen başkan ol anlıyorsun bu işten.

Yanlış konuşuyorsun hocam. Keita'nın nasıl bir oyuncu olduğunu biliyoruz ve bu oyuncu satarlarsa taraftar herhalde tepki verecek. Keita'dan iyisini bulurlarsa satsınlar eğer bulamadan satmaya girişiyorlarsa bende aynı görüşteyim böyle bir strateji olamaz bırakıp gitsinler.

Yanlış konuşuyorsun hocam. Keita'nın nasıl bir oyuncu olduğunu biliyoruz ve bu oyuncu satarlarsa taraftar herhalde tepki verecek. Keita'dan iyisini bulurlarsa satsınlar eğer bulamadan satmaya girişiyorlarsa bende aynı görüşteyim böyle bir strateji olamaz bırakıp gitsinler.

Allah aşkına keitadan iyisini nerden bulacaklar. bunlara carusscayı getircen öyle anlarlar keitanın flan degerini.

Elano + keita 'ya 25 mil € veren olursa satilsin bonus olarakta baris, sarp verilsin. Servetede 5 mil€ eder 30 mil €.

Ayew+ khedeira+de Zeeuw (enoh,tiote,dembele,Defour,inler, k. Asamoah,dzudzsak)

alinir. Ruiz' veya dzudzsak' i bile aliriz. 5 mil€ eklersek.(ayew yerine)

Isıtıp ısıtıp aynı haberler veriliyor.Ortada daha kesin bişey yok ve sürekli bizimle ilgili olumsuz haberler çıkıyor.

Keita bu takımın yıldızıdır arkadas kim gelirse gelsin istemem keita kalsın yeterli. keitayı satıp sanki walcott mu gelecek. adnan sezgin yine birini bulur dünya yıldızı der:D herkes biliyor inamoto carussca ve barusso olaylarını demi?:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt