Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor"

Cevap: Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor"

FIFA 11 PC'de bile PES 2011'den iyi. Yılların PES'çisi olarak söylüyorum bunu.

Hadi canım. Bende yılların PES'çisiyim. Bende PS3 var. Orada da iyiymiş anlatılana göre. Benim en son hatırladığım, FİFA'da alıyosun topu orta sahadan yada kendi kalenden, kanattan akıyosun sonra gol. Ya da kaleciye foul falan vardı :) Kırmızı kart görüyordun. Tabi bu anlattıklarım 2000-2001 e ait falan ahtırlarsınız. O zamanlar PS1 de Wining Eleven'a geçince bir daha FİFA'nın yüzüne bakmamıştık. Ben hala o kadar fark olduğunu düşünüyordum. Alıcam. Merak ettim çok.

PES 2011 oynayiniz.

FIFA gibi x'e basinca %100 pas orani olmayinca sasirabilirsiniz ama hangi oyunun daha GERCEKCI oldugunu kisa surede anlarsiniz. En azindan ceza sahasi disindan cekilen sutlari stoperler ***** KAFESI STOP stayla durdurmuyor.

Çekilen şutu öyle mi durduruyorlar :) Buyur. Buna ne demeli şimdi. Neyse abi ben bi PSCafe de falan deneyeyim şu oyunu. Beğenirsem alırım

PES 2011'i pek tutmadım ama gerçekçi buluyorum. FIFA serilerini de ezelden beri sevmiyorum, bazıları nasıl bu kadar kaptırabiliyor anlamıyorum. :)

Hala utanmadan PES 2011 diyon, hadi utanmadın ondan bide bana hıyar dedin :( La bi git Hayri seni bulur, rednecklerle birlik olup döverim USA'da. Neyse FIFA çok daha iyi.

Zor doversin Taco Bell'de calisan siyahi, gercek Meksik restoraninda calisan gercek Meksikali kardeslerimle kanka oldum. Bir olup, seni ........z.

neden bu sidik yarışı bi türlü anlamış değilim kim neden zevk alıyorsa onu oynasın, ben 2000 yılına kadar fifa oynardım konamiyi daha tanımıyordum, konaminin futboluyla tanışdıktan sonra ps1 sonra ps2 en sonda ps3 aldım sırf PES oynamak için. nedir yani bu benim FİFAM senin PESini döver muhabbeti??

neden bu sidik yarışı bi türlü anlamış değilim kim neden zevk alıyorsa onu oynasın, ben 2000 yılına kadar fifa oynardım konamiyi daha tanımıyordum, konaminin futboluyla tanışdıktan sonra ps1 sonra ps2 en sonda ps3 aldım sırf PES oynamak için. nedir yani bu benim FİFAM senin PESini döver muhabbeti??

PES dover bilader bunu bil yeter ;)

PES 2011 oynayiniz.

FIFA gibi x'e basinca %100 pas orani olmayinca sasirabilirsiniz ama hangi oyunun daha GERCEKCI oldugunu kisa surede anlarsiniz. En azindan ceza sahasi disindan cekilen sutlari stoperler ***** KAFESI STOP stayla durdurmuyor.

kes lan pişmiş kelle

the-undertaker27-500x365.jpg

Helal olsun kardes.

Taker resimiyle gonlumu fethettin. Forza FIFO.

Üst Alt