Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor"

Cevap: Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor"

Sen mesaji aldin orda kardes ugrastirma

rezil, iğrenç yaratıklar !!! hiç mi insanlık yok sizde ha ? nedir bunlar ha nedir ? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara ? onlar kalem istiyor, kitap istiyor, okul istiyor, okumak istiyor. onlara yardım elini uzatacağınıza bir de utanmadan sıkılmadan alay ediyor, onları küçük görüyorsunuz.

aslında alay edilecek, küçük görülecek biri varsa o da sizlersiniz; hiçbir şeye yaramayan, asalak gibi yaşayan sizler...

utanacağınızı bilsem, yüzünüze tükürmek isterdim ama, ondan da anlamazsınız ki siz ...

Benim muhattabim sen degilsin, elime gonus. Cunku ben once lafa bakarim laf mi diye sonra lafi eden adama bakarim adam mi madam mi diye..

PESi Galatasaraya benzetiyorum elbet bir gün ayağa kalkacak ve fifa PESin önünde secdeye yatıp büyüksün REİS diyecek... Galatasaray bu sene ne kadar kötü olsada o hala en büyük diyebiliyorsak PES te öledir. Ayrıca FİFA futbolu PES ten öğrenmiştir. (nokta)

hep söylüyorum. fifada drogba telecam den nezaman saidoya benzemezse o zaman pesten daha gerçekçi olur. zenci fanı değilim :D ama oyunda futbolcuların hepsi kara kafa bildiğin leş görüntü, isimleri yazmasa çıkaramazsın kim oldugunu. konaminin fifaya yetişicez tarzı açıklama yaptıgına inanmıyorum.

Once pesti ama bu sene tartisilmaz Fifa zaten satis sayisi online oynuyan sayisinda bu goze carpiyor :)

FIFA 08 'den sonra çok bozdu Fıfa.FIFA 08 den beri oynamıyorum fıfayı.Sadece PS'de pes oynuyorum.:)

En son FIFA 2005 oynamıştım :D

PES'le tanışınca birdaha göremedik birbirimizi

:D

oynamadan review ha reis saygilar

Özellikle belirtmemin nedeni zaten bu durum. Hasta Pesçiler eğer FİFA daha iyiymiş diyorsa ben bu oyunu hasta bir PESçi olarak çok merak ederim. Yani banko PES>FİFA değildir demek istiyorum. Ya da tam tersi. Bu tartışma neden yapılıyor ki. :D Yani bu durum kuru fasulyenin mi nohutun mu daha iyi olup olmadığını tartışmak gibi olmuş. Sonuçta bir karar çıkmaz.

Özellikle belirtmemin nedeni zaten bu durum. Hasta Pesçiler eğer FİFA daha iyiymiş diyorsa ben bu oyunu hasta bir PESçi olarak çok merak ederim. Yani banko PES>FİFA değildir demek istiyorum. Ya da tam tersi. Bu tartışma neden yapılıyor ki. :D Yani bu durum kuru fasulyenin mi nohutun mu daha iyi olup olmadığını tartışmak gibi olmuş. Sonuçta bir karar çıkmaz.

Ufff Rıza Hayriye'ye ayarı vermiş.

Üst Alt