Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor"

Cevap: Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor"

Siz kimsiniz de FIFA'yı yakalayabileceğinizi iddia edebiliyorsunuz ulan? Neyse en azından biraz ilerleme kaydetmişler ve FIFA'nın üstünlüğünü kabul etmişler.

Pes 6'dan sonra Pes 2007 ve 2008'de oynadim. Pek farklilik gormedim. Sonra herkes cevremde konusmaya basladi, FIFA daha iyiye gidiyor diye. Ben dedim bi bakalim FIFA 09 nasil? Sonra oynamaya basladim, ilk bastan cok ama cok agir geldi FIFA ama sonra anladimki, bu oyun daha gercekci. Hele FIFA 2010 ciktiktan sonra PES yerlerdi surunmeye basladi. FIFA 2011 aslinda o kadar da iyi bir oyun degil daha fazla degisim bekliyordum, oyun hata dolu cikti bir suru bugler var. Ama PES suan FIFA'nin yanindan bile gecemez.

PES daha iyi diyenler hayatinda PS3'de FIFA oynamamis yada oynamak istememis ve farki gormek istememis insanlardir. Ben eski bir PES'ci olarak, FIFA'yi suan daha gercekci buluyorum.

PES her zaman PC'de daha iyi bir oyun olarak oynanilmistir ama PS3'de PES pek o kadar iyi degil hala da oyle degil gibi.

Bunuda ilk defa okuyorum, Fifa 2002-2008 arasi son derece kotuydu.

O zamana göre en iyi futbol oyunlarıydı.

Özellikle 08'i oynamayı çok seviyorum.Ondan öncekiler ,tabii sonraki çıkanlara göre kötü.

Benim şahsi fikrim.

Bu arada pesçi falan değilim.

Oyunun oynanışı olarak yeni fifaları hiç beğenmiyorum.

PC için konuşuyorum.

Turkiye'de genellikle PES yaygindir butun PS3 kafelerde hep PES oynanilir, buda PES'in eskiden FIFA'dan cok daha iyi olmasindan kaynaklaniyor. Ama son 2,3 senede Turkiye'de ki PS3'culer bu FIFA degisimine pek ayak uyduramamis gibi gozukuyor. Sporx'te bile her zaman PES maci yapiliyor(kahin PES), cunku PES daha populer ama gercekci olunca FIFA'nin daha iyi oldugunu goreceksiniz hele iki oyunu'da yan yana ayni LCD'de oynarsan bu bariz bir sekilde belli oluyor.

O zamana göre en iyi futbol oyunlarıydı.

Özellikle 08'i oynamayı çok seviyorum.Ondan öncekiler ,tabii sonraki çıkanlara göre kötü.

Benim şahsi fikrim.

Bu arada pesçi falan değilim.

Tam o aralar PES fenomeni ortaya cikti bence, daha once ISS olarak oynaniliyordu. Super Nintendo'da ISS oynamak kadar buyuk bir keyif yoktu.

Bundan daha güzel oyun gelmedi beyler.

fifa2000-big1.jpg

fifa-99_55989.jpg

Ben Fıfa 99'dan 2008'e kadar tüm fifaları oynadım.Sonrakiler tatmin etmedi. :D

99 zevkli oyundu ilk göz ağrım. :D

PESi Galatasaraya benzetiyorum elbet bir gün ayağa kalkacak ve fifa PESin önünde secdeye yatıp büyüksün REİS diyecek... Galatasaray bu sene ne kadar kötü olsada o hala en büyük diyebiliyorsak PES te öledir. Ayrıca FİFA futbolu PES ten öğrenmiştir. (nokta)

PESi Galatasaraya benzetiyorum elbet bir gün ayağa kalkacak ve fifa PESin önünde secdeye yatıp büyüksün REİS diyecek... Galatasaray bu sene ne kadar kötü olsada o hala en büyük diyebiliyorsak PES te öledir. Ayrıca FİFA futbolu PES ten öğrenmiştir. (nokta)

PES olmasa zaten FIFA coktan biterdi.

Hey gidi gunler [video=youtube;bzvfqZGrMf0]https://www.youtube.com/watch?v=bzvfqZGrMf0[/video]

Üst Alt