Kontrollü Orta Saha Mı? Zevk Veren Orta Saha Mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kontrollü Orta Saha Mı? Zevk Veren Orta Saha Mı?

Cevap: Kontrollü orta saha mı, zevk veren orta saha mı ?

Ortadaki ideal 3 lü bu olucak zamanla! ama şu an için elano ve linderoth 90 dk oynayacak durumda değiller...

---------m.topal-------

linderoth----------elano

Ortadaki ideal 3 lü bu olucak zamanla! ama şu an için elano ve linderoth 90 dk oynayacak durumda değiller...

---------m.topal-------

linderoth----------elano

Tobi birkaç maç idareten orta saha oynayabilir ama temelli olarak oranın oyuncusu değildir. Klasik ön liberodur asıl mevkisi.

Rijkard´in amaci ney..???

Zevk Veren Orta sahayi, Kontrollü Oynamaya alistirmak..!!! Yaani ikiside ve buna zaman laazim..!!

Zevk verirken kontrolü elden bırakmayan orta saha o da anca tam anlamıyla iki yönlü oyuncularla olur

Ohbee bir daha böyle orta sahalar ile başlamayız bu yenilgi iyi bir ders olmuştur umarım,Orta sahada pas atan çalım atan oyuncun olmazsa dun kü gibi ileri çıkamazsın,bunu anlamışızdır umarım.

Sıkarak oynarsan elbet bir yerde patlarsın,kesinlikle Elano yada Arda'nın orta saha 3'lüsünde oynaması gerekir.

Hala ısrarcıyım;

____Mehmet___

__Elano__Linderoth__

Bu orta saha çok dağınıkta olmaz, mücadelecide olur, ileriyede güzel paslar atılır yani tam bize göre bir orta saha artık böyle çıkmalıyız maçlara.

Kontorollü orta sahayla az gol yiyoruz az da gol atıyoruz. Zevk veren ortasahyla yediğimizden fazlasını atıyoruz bu kadar basit.

kesinlikle topal,elano,tobias

sene sonu tobias yolcu yerine emana tarzinda bir adam.

bu yil baris ile tobias dan biri oynar.

Kontrollü derken üç tane kazık ön libero oynamak kontrol değil çakılmaktır resmen. Şahsi 3 tane ön libero fazla. Zevk veren değil iş yapan orta saha lazım topu ileriye dikine taşıyabilen. M.Topal, M.Sarp, Ayhan'la sahip marşı basmayan araba gibi hareket edemiyoruz.

Konrollü ortasaha çok can sıkmaya başladı(kontrollüde değil hani 3 düz oyuncu oynuyor)

Ama önceden pozisyon vermemize rağmen zevk alıyordum takımdan şimdi hem pozisyon veriyoruz hemde takımdan zevk almıyorum.

Böyle bir konunun açılmış olması bile bizim üst düzey takımların futbol kalitesine yaklaşmamız için daha çok zamanın gerektiğinin göstergesi.

Ben hala diyorum. İstersen Arnold S. ol, topla oynamayı bilmiyorsan sahada işin yok. ;)

T.D olsam kadrom şu olurdu;

--------------------Leo Franco------------------------

---Sabri-------Uğur----------M. Topal--------Caner----

------------------Mustafa Sarp------------------------

---------Elano Blumer--------Arda Turan---------------

---Kader Keita----------------------------Harry Kewell---

--------------------Milan Baros-------------------------

Ben hala diyorum. İstersen Arnold S. ol, topla oynamayı bilmiyorsan sahada işin yok. ;)

T.D olsam kadrom şu olurdu;

--------------------Leo Franco------------------------

---Sabri-------Uğur----------M. Topal--------Caner----

------------------Mustafa Sarp------------------------

---------Elano Blumer--------Arda Turan---------------

---Kader Keita----------------------------Harry Kewell---

--------------------Milan Baros-------------------------

ne yaptın tek basan ısıran sarp var ayrıca defans evlere şenlik bu kadro biraz dişli takımdan çok gol yer tamam çok atar ama ya atamazsa :)

Üst Alt