Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası

Cevap: Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası

topalı biz alsak mükemmel olur üstünede koymuştur performansını arttırmıştır

Haber içeriğinde yazan Selçuk Şahin ve Baroni gibi iki "önemli" orta sahayı elinde bulunduran Fenerbahçe yazısını okuduktan sonra yıkıldım.Giderse eğer kendisi bilir denecek bir şey yok ya para için şikeci kulüpte futbol oynamayı seçecek ya da kariyeri için Avrupa'da devam edecek.

''Adamlar süper kadro kuruyor bizimkiler beleş topçu arıyor '' cular çıktığına göre dağılabiliriz. Bi bitmediniz anasını satayım

yav amma abarttiniz ha gidersede gider cokda önemli, gidecegini kurulu düzenini bozacagini sanmiyorum ama adam profesyonel senelik verirler 3 milyon euro gider sonucta adamin göbek bagi galatasarayda kesilmedi ya!

Topal'a 6 milyon verecegime o parayi Alper'e veririm Turk futboluna bir futbolcu daha kazandiririm

Gelirse gelsin yahu sanki bana cok cok onemli birini mi alıyorlar ki:D Ama su var ben olsam fene've gelmezdim Mehmetin yerinde olsam. Gelirse acayip yazık eder kendine.

------

Her fırsatta Galatasaraylı olduğunu, bir taraftan da Galatasaray'ı takip ettiğini , şampiyon olunca çok sevindiğini,

Ç.Dardanelspor da iken Galatasaray'a gelmek için Niyazi Önen'e ne kadar yalvardığını,

Fenerin küme düşme ihtimalini, Avrupa Kupalarından men edileceğini vs......

Bunların hepsinide senin söylediklerine ilave edince;

Ya tüm bunlar aslında basın yalanı veya Mehmet Topal geçenlerde beyin sarsıntısında bayağı zarar görmüş...

Hafıza gitmiş... RAM yanmış...

Selçuk ve Baroni Bilica ve Bekir'in olduğu bir takım en fazla iki çarpı iki olur...

Ne dördü ne sekizi...

Şu durumda kimse kolay kolay transfer yapmaz...

Bir belirsizlik var zira...

fenerlilerde salak değildir herhalde hiç için o kadar parayı gömsünler bir adama...

Hem Mehmet Topal Türkiye'ye dönmeyi düşünmüyorum demişti...

Paragöz bir çocuk değil ki...

Giderken bizdeki alacağından vazgeçmişti...

Sırf Avrupa'da oynayabilmek için...

Açıkcası M.Topal Türkiye'ye dönmez...

Henüz dönmez...

İyi kötü bişekilde Valencia'da oynuyor...

Gelmez Fener'e...

mehmet topal fenere de gitse bize de gelse direk 11 de oynayamaz.. Giderse gitsin çok önemli değil..

Topal Fener'e geldiğine göre seneye Cl'de yarı final garanti.

Not:Biraz da ben saçmalayayım.

Kendini düşünmüyorsun bari annene babana acı 8 kardeşine acı.Onlar da insan sokağa çıkıyolar.Seni fener formasıyla gören insanların ne diyeceğini düşün.Tabi kaynak Milliyet.

Üst Alt