Mehmet Topuz harekatı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topuz harekatı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!

Topuzu bizim alacagımıza hiç ama hiç ihtimal vermiyorum..Bejeke alacak gibime geliyor..Haa keske alsak;)

Topuz

Sercan

Murat ceylan

Eren

Özer

İsmail Köybaşı.

Bu oyuncuların bu takımda oynayacak kapasitede olduğunu düşünüyorum.

Ama özellikle Topuz ve Murat ceylanın kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum.

Mehmet topuz hakkındada yok balon ,yok egoist lafları duyuyorum ki gerçekten enteresan.Topuzu diğer oyunculardan ayıran yanı çok özellikli olmasıdır.

Topuz

Sercan

Murat ceylan

Eren

Özer

İsmail Köybaşı.

Bu oyuncuların bu takımda oynayacak kapasitede olduğunu düşünüyorum.

Ama özellikle Topuz ve Murat ceylanın kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum.

Mehmet topuz hakkındada yok balon ,yok egoist lafları duyuyorum ki gerçekten enteresan.Topuzu diğer oyunculardan ayıran yanı çok özellikli olmasıdır.

Sercan(O fizikle asla büyük takımın oyuncusunu olduğunu düşünmüyorum kapalı defanslarda ezilir gider..)

Murat ceylan(Yetenekli çabuk bir oyuncu alınması iyi olur..)

Eren (Bizim defansta banko oynayabilecek kalitede emre güngörün daha kontrollüsü ve soğukkanlısı diyebiliriz ama satmazlar..)

Özer(Ben hala büyük takımda oynayabileceğini düşünmüyorum bence istikrarsızda bir oyuncu bu seneki performansı yanıltmasın geçen sene piyasada yoktu..)

İsmail Köybaşı(Hücüm yapabilen yetenekli bir bek ama alparslandan iyi değil..)

Mopuz(Önerlen bonservisleri hiç haketmiyor ve 3 büyüklere adapte olamaz bu oyun yapısı ve tavırlarıyla..

Sercan(O fizikle asla büyük takımın oyuncusunu olduğunu düşünmüyorum kapalı defanslarda ezilir gider..)

Murat ceylan(Yetenekli çabuk bir oyuncu alınması iyi olur..)

Eren (Bizim defansta banko oynayabilecek kalitede emre güngörün daha kontrollüsü ve soğukkanlısı diyebiliriz ama satmazlar..)

Özer(Ben hala büyük takımda oynayabileceğini düşünmüyorum bence istikrarsızda bir oyuncu bu seneki performansı yanıltmasın geçen sene piyasada yoktu..)

İsmail Köybaşı(Hücüm yapabilen yetenekli bir bek ama alparslandan iyi değil..)

Mehmet Topuz(Önerlen bonservisleri hiç haketmiyor ve 3 büyüklere adapte olamaz bu oyun yapısı ve tavırlarıyla..

Murat Ceylan konusunda katılıyorum Alpaslan varken İsmail'e de gerek yok. Özer konusunda katılmıyorum. Geçtiğimiz sezon farklı bir mevkide oynuyordu. M. Topuz konusunda da bence 3 büyüklerden sadece bize gelirse uzun ömürlü olur ve o da bunun farkında eğer istersek bize seve seve gelir çünkü kendisi Galatasaraylı bunu nerden biliyorum Kayserispor'da parlamadan önce hatta kiralık verilecekken Metin Yıldız aracılığı ile bizde oynamak istediğini belirtmişti o dönem Erik Gerets vardı ve değmez demişti...

Eren'i Altay'da oynarken kulübe önerdik ama beğenmediler şimdi de yeni transfer oldu ve değerinin üzerinde 2-3 milyon daha koymadan satmazlar satılırsa da Fenerbahçe'yi ister..

Bombalar arka arkaya patlıyor !..

Fenerbahçe'de sıcak saatler yaşanıyor !.. Teknik direktörlük koltuğu için eski çalıştırıcısı Daum ile anlaşan Fenerbahçe transferde de çok hızlı davranıyor. Sarı-Lacivertliler, Kaysersipor'un yıldız ismi Memet Topuz ile büyük oranda anlaşmaya vardı

KAYNAK: LİG TV

Kayseride Hacı Boydak, Sivas'ta Mecnun Odyakmaz,Ankaraspor'da İ.Melih Gökçek etkili olduğu sürece,başbakanın,futbol fedarasyonu başkanın suyun karşı yakasında ki takımı tuttuğu sürece Galatasaray'ın yurt içinden karlı transfer yapması çok ama çok zor.Malesef.

Mehmet Topuz F.Bahçe için İstanbul'da

2 Haziran 2009

Transfer dönemlerinin en çok konuşulan ismi Kayserisporlu Mehmet Topuz, Fenerbahçe yolunda.

Maraton.com.tr'nin haberine göre: "Lig TV muhabiri Tunç Elibol'un haberine göre Mehmet Topuz'un İstanbul'a geldiği ve bizzat Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile görüşeceği öğrenilirken, taraflar arasında ufak pürüzlerin kaldığı ve akşam saatlerinde anlaşılabileceği belirtildi!"

hurriyet

Mehmet Topuz F.Bahçe için İstanbul'da

2 Haziran 2009

Transfer dönemlerinin en çok konuşulan ismi Kayserisporlu Mehmet Topuz, Fenerbahçe yolunda.

Maraton.com.tr'nin haberine göre: "Lig TV muhabiri Tunç Elibol'un haberine göre Mehmet Topuz'un İstanbul'a geldiği ve bizzat Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile görüşeceği öğrenilirken, taraflar arasında ufak pürüzlerin kaldığı ve akşam saatlerinde anlaşılabileceği belirtildi!"

hurriyet

Kaliteli bir futbolcu bize gelmesini isterdim.

Beyler geçmiş olsun...

Milliyet.com.tr/özel

Mehmet Topuz Fenerbahçe'de

Yusuf Kobal / Milliyet Spor

Uzun süredir Kayserisporlu futbolcuyu renklerine katmak için uğraş veren Fenerbahçe yönetimi sonunda mutlu sona ulaştı. Dün akşam saatlerinde İstanbul'a gelen Mehmet Topuz Fenerbahçe yönetimi ile anlaşmaya vardı...

Teknik direktörlük koltuğu için eski çalıştırıcısı Daum ile anlaşan Fenerbahçe transferde de çok hızlı davranıyor. Sarı-Lacivertliler, Kaysersipor'un yıldız ismi Memet Topuz ile prensipte anlaşmaya vardı.

Mehmet Topuz dün akşam saatlerinde İstanbul'a gelerek Fenerbahçe yönetimi ile görüştü, prensipte anlaşmaya varıldı. Fenerbahçe'nin Kayserispor'a 5 Milyon Euro ve bir futbolcu vereceği belirtildi. Bu oyuncunun büyük ihtimalle Gökhan Emreciksin olacağı öğrenildi.

Iyiki bize gelmemis. Hic kimse kedi ciger muhabbeti filan demesin. Ben Galatasarayin avrupa standartlarinda olgun, pasa dayali, modern bir futbol oynamasini istiyorum. Mehmet Topuz isimli arkadas gereginden fazla Kayserispor da süpermanlik oynayarak gelisimini engellemistir, enternasyonel seviyeye gelememistir. Müthis özellikleri olmasina ragmen kollektif futboldan uzak yapisi ile bizim aradigimiz oyuncu degildir. Zaten bu benim dediklerim dogru olmasa su anda Mehmet Topuz milli takimin degismez oyuncusu olurdu. ama kadroya bile giremedigine göre demek ki herkezin ballandira ballandira anlattigi kadar iyi oyuncu degilmis.

Alınabilecek birkaç Türk oyuncudan birisiydi.5 milyon euro+1 oyuncu makul bir teklif.Biz isteseydik eminim bu paraya bırakmazlardı Topuz'u.O Hurma yok mu o Hurma, tam bir Galatasaray düşmanı.

''Tatile çıkıyorum, herkesle görüşmeye açığım''

Kayserispor kaptanı Mehmet Topuz, İstanbul'da olduğu Fenerbahçe ile masaya oturduğu şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

2-6-2009 16:29​

Sarı kırmızılı futbolcu DHA’ya yaptığı açıklamada İstanbul’da olmadığını ve Antalya'ya tatile gittiğini belirterek, "Fenerbahçe ile anlaşmadım. Kulübüm, talipli getir anlaşalım dedi. Şu saatten itibaren herkesle görüşmeye açığım" dedi.

İstanbul'da olduğu ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile görüştüğü yolundaki haberleri yalanlayan Mehmet Topuz, DHA muhabiriyle yaptığı telefon görüşmesinde "Düne kadar kulübümde kalmayı arzuluydum. Ancak bana talipli olmadığı belirtilerek, kimle anlaşırsam oraya gidebileceğim söylendi. Benim, şu andan itibaren Kayserispor'da kalmam söz konusu değil. Kimle anlaşırsam, oraya gideceğim. Taliplilerim kulübümle görüşebilir" şeklinde konuştu.

İstanbul'a değil yakınlarının bulunduğu Yozgat'a gittiğini oradan da karayoluyla Antalya'ya tatile hareket ettiğini kaydeden yıldız futbolcu," Hakkımda ne hayırlıysa o olur" diyerek sözlerini tamamladı.

OKTAY ENSARİ - KAYSERİ / DHA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt