Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almak

Neill'in defansif yönü zayıftı,Ujfalusi'nin ise kuvvetli bu yüzden Ujfalusi niye geldi diyemeyiz.Tek sorun yaşı olabilir,ama izlemeden göremeyiz.1+1 yıllık gelse çok iyi olur.Bu sezon ligde sorun yaşamayız,ama seneye Avrupa'ya gittiğimiz zaman Ujfalusi'nin yerine daha genç birini almak lazım.

Fatih Terim bu transferi çok istemiş. Özellikle bektede oynama ihtimali var. Sabri sakatlnırsa, Serkan'ı çekemezdim. Ben derimki Terim'in kararına saygı duyalım. Terim yararlanamayacağı oyuncuyu aldırmaz. Terim'in kafasında kurmak istediği sistem takım 90 dakika rakibi yıldıracak.

Türkiye liginde sert savunma yapan stoperler genelde başarılı oluyor.

Şunuda eklemek istiyorum; Son maçları kim dikkatli izledi. Neill sürekli kendini attırmaya çalışdı. Bunun zaman zaman burdada yazdık. Ayrıca ilk geldiği döneme göre performansı baya düşdü. Adam sürekli izin alıp avrupaya gidiyordu. Çoğu kez takımlarla görüşmeye bile gitti. Misyonunu tamamlamıştır. Emekleri için teşekkür ederiz.

Valla şimdi nasıldır bilmiyorum da bizim Atletico maçlarında gayet iyi, topa hakim bir Ujfalusi izlemiştim.

Mesele Neill'i yollayip Ufjalusi'yi almak degil.

Mesele Neill'i yollayip yerine daha genç ve iyisini almak. Gencini alamiyorsan Gökhan Zan'in sözlesmesini uzatmak.

saygilar

Terimin kafasindaki kadroyu anlamak zor degil..

Ujfalusi = Popescu

Elmander = Hakan

Forlan = Arif

Reyes = Davala

Inan = Suat

Ergun = Alinacak (umarim)

Hagi = Alinacak

10 numara transferi kesin şart diyordum,ama bu saatten sonra gerek yok.En azından 10 numara alsak bile oynatacak yer yok.

Madrid forumlarında Forlan ve Reyes gidişine üzülüyorlar. Ujfalusi gidişinede çıldırıyorlar. Taraftarlar onu çok seviyormuş.

Ujfalusi = Popescu

Elmander = Hakan

Forlan = Arif

Reyes = Davala

Inan = Suat

Hagi = Alinacak
Atilla Turan listedeymiş.,10 numara alacaklarını sanmıyorum.Forlan,Arda,Reyes, falan baya hareketli olurlar. Elmanderde bunların arasına katılabilir. Forlan'ın serbest bile oynatabilir.Selçuk'un yanına biri lazım.Kaleci,Stoper

Ujfalusi = Popescu

Elmander = Hakan

Forlan = Arif

Reyes = Davala

Inan = Suat

Hagi = Alinacak

Çok kötü bir karşılaştırma yapmışsın.Reyes ile Ümit Davala'yı nasıl bağdaştırdın? Ulfaluji'iyi Popescu'yla karşılaştırmak Popescu'ya hakarettir.

Hakan Şükür>Elmander

Forlan>Arif

Ujfalusi = Popescu

Elmander = Hakan

Forlan = Arif

Reyes = Davala

Inan = Suat

Hagi = Alinacak

Ümit Davala Terim'in joker adamıydı yeri geldiğinde sağ bek oynatırdı yeri geldiğinde sol açık. Bu role en çok yakışan Yekta Kurtuluş'dur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt