GSC Haber - Nelsson: "Galatasaray'da sözleşmemi bir yıl uzatmak istediler ama bunu reddettim" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nelsson: "Galatasaray'da sözleşmemi bir yıl uzatmak istediler ama bunu reddettim"

Dün bi yönetici çıkar saçma sapan açıklama yapar bugün takımdan bi futbolcu çıkar saçma sapan açıklama yapar birileri kaşınıyor ama hadi hayırlısı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben elimizde para eden ve iyi oynayan stoper varken neden stoper aldığımızı anlamadım zaten.Tamam Davison bizim oyuna daha uygun ama Nelsson da iyi ve piyasası olan bir stoper , bari satmadan girmeseydik bu işlere en büyük çekincem de buydu zaten

Nelsson: “Sözleşme görüşmelerim devam etmiyor. Son milli takım kampından sonra sözleşme uzatmayacağımı ilettim. Görüşmeler vardı ve neredeyse anlaşmıştık, ardından biraz daha düşündüm ve sözleşme uzatmayacağımı söyledim. Sözleşmemin bitmesine 3 yıl var ve 1 yıl daha uzatmak istemedim.”

"Sözleşme uzatmadığın için mi yedek bırakıldın?"

Nelsson: "Bilmiyorum. Bu teknik direktör Okan Buruk ve üst düzey yöneticilere sormanız gereken bir soru. Okan Buruk, takımdan sorumlu. Maçları kazanmak için en iyi oyuncularını yedek bırakabiliyor."

Demistik bir sorun var diye bes belli takimin as stoperi direk hic oynamadan yedege cekilmez cikti kokusu bakalim ziyechten ne cikacak sakat adam milli takima gitti
Nasıl çekilir yedeğe kardeş? Araba mi bu 50000km yol yapsın diye mi beklicez? Kim performans göstermiyorsa kızağa çekilir. Çok çektik biz bu benim formam garanti diyen oyunculardan. Yallah Arabistan ligine orda forma garanti

Bu açıklama doğruysa şok oldum gerçekten.

Böyle bir açıklamayı bekleyeceğim en son adamlardan biri Nelsson olurdu. Yedek kaldıysan yedek kalmamak için bir neden sun teknik heyete performansını arttırarak. Sezon başından beri aklın bir karış havada top oynuyorsun, Sanchez - Apo ikilisi ile ManU deplasmanından galibiyet ile çıktıysak ve Sanchez takımın en iyi adamı olduysa burada sana konuşma hakkı doğmaz.

Gerçekten büyük hayal kırıklığına uğradım şu açıklamayı görünce. Eğer doğruysa Nelsson gözümde bir nebze düşer.

Şimdi Allah korusun sakatlık veya kart cezası falan olsa hoca ve takım sana nasıl güvenecek.

Açıklamasında kızılacak bir şey bulamadım. İlk olarak daha 3 yıl sözleşmesi var o yüzden uzatmak istememesi son derece doğal. Yedek kaldığı zaman mutlu olsaydı daha büyük problem olurdu o yüzden kızgın olması da normal burada kızgınlığı hocaya falan değil de kendinedir bence. Devre arası 15 milyon+bonus civarına satılırsa gayet iyi olur hem kendisi hem bizim için.

Oyuncuya tepki gösterilecek bir durum yok kısaca.

"galatasaray'da oynamazsam ne yapacağım çok açık" ne demek la?
sen profesyonel futbolcusun ve bu şekilde basının önünde kulübe göz dağı veremezsin. neredeyse 3 yıl sözleşmesi var daha. Bu ne özgüven ?

Akıllara Cem uzan'ı getirmiştir.

İçini döksün Adamcağız oynamak ister tabii ki hakkı kötü bir oyuncumuz da değil değersizleştirmemeliyiz okan hoca da bu kadar sert çıkış yapmamalı bence

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt