Nonda gidiyor mu? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nonda gidiyor mu?

Cevap: Nonda Yolcu

Sen uçmuşun bile rendaş.. :p

Toni kazmanın önde gideni..Servet biraz uğraşsa toni olur.. :D

Forumda Toniyle bile dalga geçiliyor iyice fener taraftarına dönüyoruz topçu beğenmiyoruz, adam fenere gidicek diye öldüm öldüm dirildim... sizin dalga geçtiğiniz adam İtalyada 31 gol atarak gol kralı oldu en iyi zamanında ki biraz incelerseniz Serie A tarihinde adama yaklaşabilen yok orda 31 gol demek Türkiyede 60 gol demektir. Geçen sene de 24 gol attı 31 maçta. Toni kazmaysa Hakan Şükür kaçırdığı gollerle 5 kere daha kazma demektir sizin mantıkta???

Sen uçmuşun bile rendaş.. :p

Toni kazmanın önde gideni..Servet biraz uğraşsa toni olur.. :D

İyice fener taraftarına dönüyoruz topçu beğenmemekte... Sizin dalga gectiğiniz adam en iyi zamanında 31 gol attı italyada ki adamın 50 kusur senedir yanına yaklasabilen yok hep 24 25 goller... Geçen sene de 31 maçta 24 gol attı bayernde.. Toni eğer kazmaysa Hakan Şükür 5 kere daha fazla kazma sizin mantıkta???

Tuttuğun takımın yedek forveti Nonda Özgürcan Yaser senin Toniyi beğenmeme lüksün yok

Forumda Toniyle bile dalga geçiliyor iyice fener taraftarına dönüyoruz topçu beğenmiyoruz, adam fenere gidicek diye öldüm öldüm dirildim... sizin dalga geçtiğiniz adam İtalyada 31 gol atarak gol kralı oldu en iyi zamanında ki biraz incelerseniz Serie A tarihinde adama yaklaşabilen yok orda 31 gol demek Türkiyede 60 gol demektir. Geçen sene de 24 gol attı 31 maçta. Toni kazmaysa Hakan Şükür kaçırdığı gollerle 5 kere daha kazma demektir sizin mantıkta???

Gelsin febeşe ölüp dirilmeye ne gerek. Guzi'de gol kralıydı ne oldu. Futbolda istatistik mini etek gibidir fazla takılma..

lig tvde bir yorum bana sallıyor gibi geldi ama yinede paylasayım dedim

"arkadaslar size bir mujdem var nonda gittigine gore jan klas huntellar galatasaray da bu kesin!!"

Özgürcan'ın Nonda'dan farkı nedir,suçu günahı neydi bu adamın Bank Asya'da 19 gol atması mı derim o zaman.

Kalıp oynamalıydı bence,pişe pişe yandı zaar.

Adamın yeri belli baroşun yanı.. koyarsın ardayı sola saga keita 2 tane de ortasaha al sana kadro, kewell da yedek

Nediyorsun ? :asd:

Galatasaray'da Baros'un yanı diye bir mevki ( pozisyon ) yok ki ...

----------------------Leo------------------------

------------Servet----------------Gökhan Zan

Uğur-----------------------------------------Balta

--------------Mustafa-------Ayhan--------------

---------------------Arda-------------------------

Kader----------------------------------------Kewell

--------------------Milan--------------------------

İyice fener taraftarına dönüyoruz topçu beğenmemekte... Sizin dalga gectiğiniz adam en iyi zamanında 31 gol attı italyada ki adamın 50 kusur senedir yanına yaklasabilen yok hep 24 25 goller... Geçen sene de 31 maçta 24 gol attı bayernde.. Toni eğer kazmaysa Hakan Şükür 5 kere daha fazla kazma sizin mantıkta???

Tuttuğun takımın yedek forveti Nonda Özgürcan Yaser senin Toniyi beğenmeme lüksün yok

Toninin kaç gol attığından haberim var..Ancak bu kazma olduğunu değiştirmiyor :p

Tonide yetenek yok attığı gollere bakın anlarsınız bunu..

insallah dogru degildir.dogruysa bile kimi alabilcezki yetek durabilcek? cok iyi birini alsak baros mu oturcak yedek? sorun cikarmiyacak mi yedek oturunca? neyse gorcez bir kac gune kim geliyo, kim gidiyor.

insallah dogru degildir.dogruysa bile kimi alabilcezki yetek durabilcek? cok iyi birini alsak baros mu oturcak yedek? sorun cikarmiyacak mi yedek oturunca? neyse gorcez bir kac gune kim geliyo, kim gidiyor.

sana katılıyorum renktaş. inşallah yalan haberdir. nonda kalitesinde adamı zor buluruz. ve onu yollamak barosu tek santrafor bırakmak saçmalık gibi. transfer gelse bile nonda da kalmalı. baros cezalı olunca yaser mi oynayacak.

rijkaard böyle bir hamle yaparsa gözümden düşer.

yasere dayanacağına koysun nondayı ilk 11e. tekniğide var.

saçmalık. bence yalan haber zaten son maçta oyuna aldı onu. düşünmese kadroya almazdı.

sana katılıyorum renktaş. inşallah yalan haberdir. nonda kalitesinde adamı zor buluruz. ve onu yollamak barosu tek santrafor bırakmak saçmalık gibi. transfer gelse bile nonda da kalmalı. baros cezalı olunca yaser mi oynayacak.

rijkaard böyle bir hamle yaparsa gözümden düşer.

yasere dayanacağına koysun nondayı ilk 11e. tekniğide var.

saçmalık. bence yalan haber zaten son maçta oyuna aldı onu. düşünmese kadroya almazdı.

Hemen düşür ozaman ;) Hiç bekleme ...

Taraftar olarak teknik direktörü veya oyuncuyu gözümüzden düşürmek için bahane arıyoruz valla bizde.

Gelsin febeşe ölüp dirilmeye ne gerek. Guzi'de gol kralıydı ne oldu. Futbolda istatistik mini etek gibidir fazla takılma..

Güiza yı hayatımda hiç izlemedim ama Toniyi çok izledim rahat ol istatistik verdim ki belli ki bazı arkadaşlar 3 5 maçını izleyip yorum yapmışlar onlar anlasın diye

Üst Alt