# Nordin Amrabat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nordin Amrabat

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı"

Böylelerini istemiyorum nedense ya. Yok kulübü izin vermiyor oyuncu diretiyor falan hep başarısızlıkla sonuçlanıyor ya da bir çeşit olaylar oluyor. Ali Turan geldi olmadı, Mehmet Topuz'da aynı şekilde söyleniyordu sonra parayı seçti birden Fenerbahçe'ye gitti hali ortada.

Ayrıca Reyes'ten bahsediyoruz ya ne kadar küçümser olduk Ambarat kim abi Reyes'in yanında Allah aşkına ?

ambrabatmı reyesmi derseniz ambrabat derim hem yaş hemde fizik hız olarak çok üstün tekniğide reyese yakın ve ligde esiyor ispanyollar genelde sıkıntı yaşıyor bizim ligde

İyi oyuncu Reyes'ten daha çok isterim ama açgözlü Anadolu kulübü Kayserispor bu adamı bize vermez 1-2 sene sonra da hep beraber ellerinde patlamasını izleriz:coffee:

Böylelerini istemiyorum nedense ya. Yok kulübü izin vermiyor oyuncu diretiyor falan hep başarısızlıkla sonuçlanıyor ya da bir çeşit olaylar oluyor. Ali Turan geldi olmadı, Mehmet Topuz'da aynı şekilde söyleniyordu sonra parayı seçti birden Fenerbahçe'ye gitti hali ortada.

Ayrıca Reyes'ten bahsediyoruz ya ne kadar küçümser olduk Ambarat kim abi Reyes'in yanında Allah aşkına ?

Oyuncuyu secmeyi beceremezsen, sonunun Ali Turan gibi olması kacınılmaz.

Reyes mi Amrabat mi diye sorarsaniz kesinlikle Amrabat derim. Ama bu sümüklülerin agiz kokusu cekilmez

bencede hiç yorum yapmaya gerek yok bize vermezler ardından 1 2 sene oynadı oynamadı sürünür kayseride düşük bonservisle başka bir takıma gönderirler

Yapmayın bunu yaa Reyes neymıs abı bu adam patagonyada oynayan ezık bır oyuncuda ben mı yanlıs bılıyorum ? Melo gelmeden once neler denıldı bakın forumda okuyun, Ujfalusi ne denıldı acıp okuyun ki bu adamlar Reyes'ın yaptıklarını bıle daha yapamadılar, Pino gelmeden once yapılan yorumlara bakın Stancu'ya bakın yetenek genc hırslı ac oyuncu dıye geldıler adamları satıcak klup bulmadıkta kakalar gıbı kıraladık Amrabat'a yuksek paralar baglayacagına gıt Pino'da ısrar et aynı sey en azından masraf yapmazsın REYES'e soylenenler harbıden bence hayal kırıklıgı yınede saygı duyuyorum ama Reyes gelirse nasılsa bız yıne burdayız yıne konusuruz.

Reyes istediği kadar iyi olsun, sene başında gelecekti.

Devre arası transferlerinden en çok ağzı yanan takım olan biz Galatasaraylıların

Reyes'i istemesi çok saçma.

Devre arası transfer döneminde yurt dışına çıkmayacaksın.

İstesek de alamayız zaten.

Çok uçuk rakamlar veremeyeceğimize göre ,ucuz rakamlara Kayseri'nin satmayacağına göre pek fazla üzerinde durmaya gerek yok.

Kayseri bu sefer tavrını iyi koydu. Amrabat ısrar etse dahi satmazlar bize.

Haketmiyormuyuz hakediyoruz.

Umarım bu açıklamadan sonra pastırma kokulu denyolar gene "Vayy oyuncumuz ayartılıyor, TFF'ye gideceğiz, UEFA'ya gideceğiz.." diye kafa ütülemez.

Kayserispor'un Amrabat'a çok ihtiyacı var.

Satmasınlar, kontratı bitince alırız.

Reyes istediği kadar iyi olsun, sene başında gelecekti.

Devre arası transferlerinden en çok ağzı yanan takım olan biz Galatasaraylıların

Reyes'i istemesi çok saçma.

Devre arası transfer döneminde yurt dışına çıkmayacaksın.

Şahsen ikisi arasında kalsam Reyes'i tercih ederim ama illa Reyes'te gelsin demiyorum artık. Takım iyi oynuyor öyle ya da böyle bu seneyi şampiyon bitiririz böyle devam edersek. Devre arası böyle bir oyuncu almak yerine sene sonu adam akıllı kanat transferi yaparım ben olsam. Zaten Mertan'dan da çok umutluyum Fatih Terim onu da hazırlıyoruz falan demişti Kazım, Engin, Emre, Mertan, Riera yeterli duruyor bu lig için.

Reyes transferi tam bir fiyasko olur..

20.Hafta : "Henüz uyum sağlayamadı , yakında takıma uyum sağlar"

25.Hafta : "Abicim kolay değil , adam İspanya'dan geldi , Türkiye'ye henüz alışamadı , biraz zamana ihtiyacı var"

30.Hafta : "Türkiye İspanya gibi değil , futbol çok sert , kasap futbolcular adamı rahat bırakmıyor"

Lig biter : "Bu ilk sezonuydu zaten çok fazla şey beklemek yanlışdı , bi dahaki sezon herkes gerçek Reyes'i görecek"

.

.

.

Beyler bu sene ocak ayinda gelen oyuncular SAK diye oturmalari lazim.Gecen seneler gibi 1 ay macsiz gecirmiyoruz,yanilmiyorsan 1 yada 2 hafta var.Takima,ülkeye ve lige hemen ayak uydurmasi gerek.

Reyes belki Amrabaatdan daha iyi olabilir,ama iste lige alisana kadar felan filan,yine en az 1-2 ay gecer.

Misimovic gibi bir adam top oynamadı bu yüzden. Tatile geldi devre arası TR'ye.

Reyes kumda küllüğüyle oynasın Misimovic'in yanında.

]kayserisporlu musun[?

Yok cümleyi tamamlamayı unutmuşum :)

Kayserispor'un Amrabat'a çok ihtiyacı var, Ali Turan gibi kesik atamazlar, oynatmak zorundalar, kontrat dönemi gelincede Amrabat Kayserispor'dan yıllık 5 milyon euro ister, onlar da veremez biz alırız, demek istedim :eek:

Üst Alt