# Nordin Amrabat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nordin Amrabat

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı"

Suleyman hurmaya buzlu badem gonderelim.

Allahim buyuksun yarabbim. Tukurdugunu yalatacaksin insallah su hurmaya

Doğru ama zamanında Ali Turan'a da ne yorumlar yapılıyordu hatırlatırım. Yoksa illa iş yapmaz demiyorum.

Gelmeden önce Ali Turan icin yazdıklarımı bir tek Servet icin yazmısımdır herhalde. Sonu belli oan bir hikayeydi. O dönem ki sartlar icinde Eren Güngör dururken Ali Turanı almak tam bir futbol cehaletiydi.

Oynamak isteyen iştahlı adam nasıl da belli oluyor,Amrabat kardeşim isterim deli gibi ama aramızda dağlar var.

Ben Amrabat gelip gelmemesine takılmadım da Reyes'le kıyaslanıp Reyes sıradan 2. sınıf oyuncumus sankı 32-33 yasında ununu eleyıp elegını asmıs oyuncu gibi yorumlar yapılmasına takıldım Hagi gelmeden once nerde basarı gosterdı duzenlı oynadı abi ? Bu adam basarıları olmasına ragmen ezık edebıyatı yapmayalım lutfen ıstememek farklı bıseyde Reyse'te poset oyuncu degıl yanı, bugun avrupada arastırma yapın %90 Reyes cıkar, Topuz Amrabatın yaptıklarının 10 katını yaptıda ne oldu ?

Reyesi hoca istedi, kulupler anlastı, Reyes geri cevirdi. Amrabat ise gelmek icin can atıyor ve Türkiye'de bir Ispanyol'dan daha basarılı olma ihtimali hayli yüksek.

Amrabat gelsin. Yeterki gelsin. Hakan baltayi 1 sezon daha izlemeye raziyim.

Ben Amrabat gelip gelmemesine takılmadım da Reyes'le kıyaslanıp Reyes sıradan 2. sınıf oyuncumus sankı 32-33 yasında ununu eleyıp elegını asmıs oyuncu gibi yorumlar yapılmasına takıldım Hagi gelmeden once nerde basarı gosterdı duzenlı oynadı abi ? Bu adam basarıları olmasına ragmen ezık edebıyatı yapmayalım lutfen ıstememek farklı bıseyde Reyse'te poset oyuncu degıl yanı, bugun avrupada arastırma yapın %90 Reyes cıkar, Topuz Amrabatın yaptıklarının 10 katını yaptıda ne oldu ?

Genel olarak katiliyorum,ama Hagi örnegin olmamis.

Tamam Reyesinde iyi bi kariyeri var(di),ama Hagi Dünya kupalarinda Maradonna ile basbasa oynayan,o turnuvalarin en iyi adamlar arasina secilen,Romanya gibi takimi tek basina tasiyan adamdi.Barcelona ve Real Madridde oynamis (her ne kadar basarisiz olsada).

amrabat sağ kanadımıza aradığımız tam adam hem ligi tanıyor hemde kaliteli çok iyi olur bence

Genel olarak katiliyorum,ama Hagi örnegin olmamis.

Tamam Reyesinde iyi bi kariyeri var(di),ama Hagi Dünya kupalarinda Maradonna ile basbasa oynayan,o turnuvalarin en iyi adamlar arasina secilen,Romanya gibi takimi tek basina tasiyan adamdi.Barcelona ve Real Madridde oynamis (her ne kadar basarisiz olsada).

Ben klup kariyeri ve ne zmaan basardıgı konusunda dedim. Reyes daha bu yıl UEFA'yı alıp geldi, Hagi geldiğinde yapılan yorumları hatırlayın basında benım anlatmak ıstedıgım Hagi başarılarıda gerıde kalmıstı yani artık dibe vurdugu gorusu hakımdı ama Reyes'te buda yok demek ıstedım.

Adam cosmus resmen bide oynamak icin can atiyor. Umarim alabiliriz.

Çevirmen söylediği bazı yerleri hafifletti. Amrabat ocakta görücez dedi, çevirmen sezon sonu diye çevirdi. Belli olmaz tabiki kısmını da kendisi ekledi, Amrabat öyle birşey demedi. Bozuldu baya çeviren adam :)

Of acıtmış.Güzel olmuş bu çok güzel.Hurma çıldırmıştır şimdi.Beter olsun.

Hurma adam olsa cok ekmek yer Galatasaray'dan bundan sonra. Güvendigi daglara kar yagdı metriste. Bjk'de ekonomik anlamda dibe vurmak uzere.

lafa bak. GALATASARAY hayallerinin TAKImıymış. peh. ben külyutmam amrabat:ays:

Üst Alt