# Nordin Amrabat - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nordin Amrabat

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı"

Burada Reyes'e kötü diyen yok. İstenilmemesinin en büyük nedeni : Sezon başında gelmek istememesi ,sonrasında kendi ağzıyla gelmek istemesi. Böyle olunca haklı olarak düşünüyor insan sağlam bir kontrat ile bol sıfırlı ücret için geliyor diye. Az çekmedik yani böyle garanti para alıp oynamayan futbolcular yüzünden.

Ama Amrabat bizi rüyası olarak görüyor. Adam açık açık istiyor bize transfer olup kariyerini başarılarla süslemek istiyor.

Galatasaray'ın böyle düşünen yetenekli gençlere , o gençlerinde Galatasaray'a ihtiyacı var.

aynen öyle. ayrıca reyes patlayıcı güç değil kanatta, topu aldı mı yarıp geçecek adam lazım bize şuan dribbling açısından ligin kötü takımlarındanız.

Olcan Adin gibi bir yerli varken ben Amrabat'i almazdim sahsen.. Amrabat çok iyi bir topçu ancak ben Olcan'i isterdim.

olum nasıl alcaz ya vermio fener yalakaları ya sizce renkdaşlar nasıl olacak bu iş

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı "

Off be. Video için diyorum. İzle o videoyu adam 2 top sürüyor. Aydın Yılmazda yapıyor diyorum. Gitmiş neyini seçmişsin. Neyse gözüne sokacak değilim.

Videoya göre demiyorsun yazdıklarını oku bakalım

. Aydın Yılmazdan fazlasını vermemiş o maç.

Aydın'ın öyle bir performans verebilmesi için en az 15 sene geçmesi lazım o da 40 yaş yapar :ka21:

olum nasıl alcaz ya vermio fener yalakaları ya sizce renkdaşlar nasıl olacak bu iş

Kontrati bitince bedavaya gelir.. Olmadi gitmek istiyorum der verim alamazlar oyle gelir, olmadi Bosman'dan gelir. Gelmek istiyorsa gelir gerisi yalan, Turk oyunculara yaptiklari gibi duygu somurusu yapamazlar.

Videoya göre demiyorsun yazdıklarını oku bakalım

Aydın'ın öyle bir performans verebilmesi için en az 15 sene geçmesi lazım o da 40 yaş yapar :ka21:

Videoya yorum yaptım. Zorlama şansını. Git oku sonra tekrar yaz. Cümleyi kesmişsin manipule ediyorsun. O maç diyorum o videya göre diyorum. 2 kez yorumladım. Kaldı ki o maçı izledim etkili falan olmadı Amrabat.

ambrabat-reyes karşılaştırılması bence yanlış reyes tabiki daha kariyerli, daha teknik..vs ama reyes gs ye niye gelecek yılda en az 3m euro kazanmak için gelecek, ben gs ye sırf para kazanmak için gelen doymuş futbolcu istemiyorum, ambrabatın özelliklerini saymaya gerek yok, ambrabatın gs rüyalarını süslüyorsa benimde gs de oynadığı rüyalarımı süslüyor.. ve son olarak, sezon başında bizi beğenmeyen futbolcuyu almak gs ye yakışmaz.

Kontrati bitince bedavaya gelir.. Olmadi gitmek istiyorum der verim alamazlar oyle gelir, olmadi Bosman'dan gelir. Gelmek istiyorsa gelir gerisi yalan, Turk oyunculara yaptiklari gibi duygu somurusu yapamazlar.

2015 te bitiyormuş sözleşmesi bi şekilde almalıyız adamı inada bindirdi herifler işi

Siz Amrabat´in Galatasaray gibi bir takimda ve Fatih Terim gibi bir hocayla neler yapabilecegini tahmin bile edemiyorsunuz. Müthis bir silaha dönüsür Amrabat. Galatasaray´da kafasina göre de oynayamaz zaten, basinda Imparator var :) Amrabat´in bize katacaklari cok daha fazla maddi manevi olarak ilerde. Daha cok genc.

Umarim gerceklesir bu transfer ama cok ugrastirirlar. 5 Milyon´u gözden cikarirdim sahsen. Deger

bilmiyorum... emre dururken veya olcan gibi yada g.töre gibi adam duruken bunu almak dogru olurmu acaba :S

kontenjan icin diyorum tabiki

Yahu maçı izledim. Dedim görememişimdir birde videoyu izledim. Aydın Yılmazdan fazlasını vermemiş o maç. Birde o takım Kayseri hani 9 kişi savunma 2 kişi ofans. Galatasaray önde oynuyor vs. Bir halt etmemiş. Haa daha iyi maçları var mı var. Ama şu videoya bakıp bu adamı beğeniyorsan kafan falan iyi olmalı. Komiklik yapmıyor gerçekleri söylüyorum. Ben ne Reyes'i ne de bu adamı isterim. Ama Reyes ile kıyasladığın adam Amrabat komik oluyor. Kıyaslama yararlı olur de şöyle de böyle de. Abartmayın şu adamları. Hollanda liginden her yıl 3-4 oyuncu çıkar 1 ya parlar ya parlamaz.

arkadaşım ben sadece bu pozisyonları bulabildim aydın yılmazla karşılaştırıyorsun ya bu adama sana bir şey demeyeceğim,nasıl bir halt etmemiş adam her topu ayagına aldığında hop oturup hop kalktık maçı seyrederken ,maçı izlediğini hiç sanmıyorum izlesen bu şekilde konuşmazsın,benim yazdıklarımıda okumuyorsun sadece bu göruntulerı bulabildim diyorum sen hala bu göruntulere göremi diyorsun,arkadaş bana sadece bu videodaki belirtiğim saniyeleri izle ve bu calımları atacak ve kaleye kadar gidecek bir tane galatasarylı futbolcu söylesene,ama pardon senin futbol bilgine göre amrabat bu maçta hiç bir şey yapmadı doğru artık nerenle izlediysen maçı,sana görede mustafa sarpda ronaldinyodur gerçi...

Oyuncunun beni istedigim takima bilerek satmiyorlar gibi sikayet hakki var mi?

Siz Amrabat´in Galatasaray gibi bir takimda ve Fatih Terim gibi bir hocayla neler yapabilecegini tahmin bile edemiyorsunuz. Müthis bir silaha dönüsür Amrabat. Galatasaray´da kafasina göre de oynayamaz zaten, basinda Imparator var :) Amrabat´in bize katacaklari cok daha fazla maddi manevi olarak ilerde. Daha cok genc.

Umarim gerceklesir bu transfer ama cok ugrastirirlar. 5 Milyon´u gözden cikarirdim sahsen. Deger

3 milyondan otesi fazla amrabata 5 milyona kimler alinir

Üst Alt