# Nordin Amrabat - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nordin Amrabat

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı"

Olcan + Gökhan Töre/Olcay Sahan isterdim.. bence devre arasi 2-3 yerli almamiz lazim. Birisi kesinlikle Olcan olmasi lazim zaten.

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı "

Videoya yorum yaptım. Zorlama şansını. Git oku sonra tekrar yaz. Cümleyi kesmişsin manipule ediyorsun. O maç diyorum o videya göre diyorum. 2 kez yorumladım. Kaldı ki o maçı izledim etkili falan olmadı Amrabat.

hala galatasaray maçında etkili olmadı diyorsun allahım futbol cahilleri sarmış burayı

alalım bu arkadaşı...

Ben transfer dönemini iple cekiyorum...

Imparator üstüne basa basa bize genc yetenekli türkler lazim dedi..

ve en yetenekli türkleri biliyor hoca

artik M.Demir'mi gelir Töre'mi gelir ekicimi gelir bilmem ama Potansiyeli olan genc bir türk gelecek bence 100%

Reyes:"Galatasaray´dan büyük takimlara giderim gidersem" (sezon basi)

Amrabat:"Galatasaray hayallerimin takimi.Umarim hayalim gerceklesir"

Kim daha mantikli? Bu arada ben Reyes´in yeteneklerine hastayim o ayri. Ama mantikli olalim. Kim?

Hoca Amrabatı kanatlardan ziyade second-striker pozisyonunda oynatır mı acaba.

Reyes:"Galatasaray´dan büyük takimlara giderim gidersem" (sezon basi)

Amrabat:"Galatasaray hayallerimin takimi.Umarim hayalim gerceklesir"

Kim daha mantikli? Bu arada ben Reyes´in yeteneklerine hastayim o ayri. Ama mantikli olalim. Kim?

birakalim duygusalligi elin tunuslusu faslisi hollandalisi fanatik gsli olamaz simdi hayalini susler (arda gibi) gsye gelincede baska takimlar susler. oyuncunun amaci para kazanmak ve iyi kariyerdir tabiki gsden iyi takimlara gitmek isticektir. yasida iyi. ama bize gelsede yine oynucaktir. oyle dedi diye suclamayin. o zaman bu mantik ile kayserililer amrabati hainmi ilan etsin

birakalim duygusalligi elin tunuslusu faslisi hollandalisi fanatik gsli olamaz simdi hayalini susler (arda gibi) gsye gelincede baska takimlar susler. oyuncunun amaci para kazanmak ve iyi kariyerdir tabiki gsden iyi takimlara gitmek isticektir. yasida iyi. ama bize gelsede yine oynucaktir. oyle dedi diye suclamayin. o zaman bu mantik ile kayserililer amrabati hainmi ilan etsin

Aynen öyle. Acayip gereksiz bir transfer olur. Ben FT'nin yabancıları bakış açısını beğeniyorum. Öyle isimler olmalıki fark yaratsın. Riera'dan sonra ağzımız yanmış olmalı artık. Adam gibi kendini ispat etmiş ya da gerçekten potansiyeli olan bir isim gelmedikçe gerek yok bu tip adamlara.

Farketmez bize gelsin iyi oynasin kendini gostersin Barcelona felan istesin onu

Zaten bizden buyuk takimlar isterse demekki bizdeki performansi kat kat daha iyi ve demektirki bu bizim icin daha iyi hem futbol olarak hemde para olarak :)

Arda kendini ispatladı , sonrada gitti. Amrabat'ın hayallerine başka takımların girmesi için önce kendini ispatlaması gerek bizde.

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı "

hala galatasaray maçında etkili olmadı diyorsun allahım futbol cahilleri sarmış burayı

alalım bu arkadaşı...

Kimsin sen be önüne gelene alalım bunu, atalım bunu. Hadi ordan. Koyduğu videoya bak. Adam yiyecek. 40sn imiş. 10mt top sürüp şut çekti diye büyütüyorsun. Reyes (onu da istemem !) herhangi videosunu aç izle.

Bu adamı izlemeyenler yüzünden gelemezse üzülürüm, Reyes meyes hikaye Ardadan bile iyi bu adam

Aynen öyle. Acayip gereksiz bir transfer olur. Ben FT'nin yabancıları bakış açısını beğeniyorum. Öyle isimler olmalıki fark yaratsın. Riera'dan sonra ağzımız yanmış olmalı artık. Adam gibi kendini ispat etmiş ya da gerçekten potansiyeli olan bir isim gelmedikçe gerek yok bu tip adamlara.

Capone,Marcio, Ilie, Filipescu vs..

Terim sadece Hagi,Popescu ve Taffarel'i almadı.

Capone,Marcio, Ilie, Filipescu vs..

Terim sadece Hagi,Popescu ve Taffarel'i almadı.

Ünlü kral demedim. Aldığı isimler fark yaratan isimelr dedim. Messi demedim. Reyesde demedim. Alırsa oyuncu fark yaratmalı bu tip isimler sever dedim. Ilie-Filipescu kötü oyuncu değillerdi. Hatırlatırım, hatırlarsın. Marcio denenmek üzere geldi H.Şükür'e rotasyon oldu. Kötüydü. Capone ise Eboue'ye kadar (şimdilik) en iyi bekimizdir. Muhteşem bir katkı yaptı.

Üst Alt