# Nordin Amrabat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nordin Amrabat

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı"

Reyes Amrabat'tan elbette daha yetenekli , Reyes'in yeteneklerine laf eden yok

Ama hangisi bu kısa dönemde daha çok katkı verir , en önemli soru bu ve bence cevap Amrabat , çünkü ligimize alışık , genç hırslı ve Galatasaray'a gelirken büyük bir heyecanla ve coşkuyla gelecek, kısacası oynamak için gelecek.. Ama Reyes???

Reyese kotu topcu diyenler carpilir lan carpilir. ha sistemimize uygun degil diyebilirsiniz ama allah carpar oluum

Istedikleri kadar vermiyoruz etmiyoruz desinler oyuncu istiyorsa sozlesmesi bitince bedavaya aliriz, -o zamana kadar daha iyisini bulamazsak- bulursak da Amrabat'a yazik olur.

bence belediyedeki doka amrabattan daha faydalı olur takım oyuncusu adam yeteneklide amrabat çok bireysel oynuyor performansı nasıl devam eder bilmem ama şu ana kadar oynadığı futbol çok iyiydi ligde en beğendiğim yeteneklerden biri

fatih hoca reyes konusunda tavrını belli etti istemediği izlenimi aldım ben ve rahatladım reyes para yemeye gelir buraya önce rierayı nasıl gönderecez onu bulalım

bence belediyedeki doka amrabattan daha faydalı olur takım oyuncusu adam yeteneklide amrabat çok bireysel oynuyor performansı nasıl devam eder bilmem ama şu ana kadar oynadığı futbol çok iyiydi ligde en beğendiğim yeteneklerden biri

evet dokada yetenekli ama taraftarda amrabat etkisi yaratmaz,ben gsmde çalım atan hucuma cıkan,top tutan dikine oynayan adam görmek istiyorum ,kader keita gibi bir adam ve daha genci(keitanın yerini kimse dolduramaz o ayrı)

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı "

Kayserispor - Galatasaray 0-2 (30.10.2011) - YouTube

zahmet etme senin için buldum bir görüntu sana bir guzellik daha yapayım şimdi izlemek zor gelir sana videonun 40.sanıyesıne bak,bu poziyson gibi 4-5 pozisyonda daha var aynı maçta,önce bir izle amrabatı sonra hakkında yorum yap olurmu güzel kardeşim...

Yanlış anlama Amrabat'ın çok daha iyi maçları var. Ama şu videoya bakınca Aydın Yılmaz kadar oynamış:) Gerçekten ama. Kafan falan iyi sanırım. Ne yapmışta koydun bu videoyu:)

Reyese kotu topcu diyenler carpilir lan carpilir. ha sistemimize uygun degil diyebilirsiniz ama allah carpar oluum

reyese kotu topcu diyen olacağını sanmıyorum geçen sene gelseydi bayram ederdim ama bu sene 2-3 maçını izledim,cok ruhsuzdu, cok bencil ve kotu oynadı,bize karşı uefa kupasında oynadığı gibi oynayacaksa buyursun gelsin,amrabat ise hem genç hem yetenekli,barcelonada afelayla aynı zamanda piyasaya cıktı ve o zamanlar hollandada amrabat dah cok gelecek vaad ediyordu ama olmadı,biri kayserıye biri barcelonaya gitti,biz tekrar bu adamaı parlatıp avrupaya iyi bir fiyata satabiliriz,yaşı cok genç...

amrabat ile reyesin kiyaslanmasi insani uzuyo. reyes o oyunu calimlari premier ligde la liga da atmis, siz ise sikeci ve marka degeri yuksek olan tsldeki allahin dandik kayserideki dandik oyuncunun yine dandik takima karsi attigi goller ile reyesinkileri kiyasliyosunuz. kusura bakmayinda futboldan anlamiyonuz. amrabat normal bi kanat oyuncusu ozan ipekte yapar o videodakileri psv de oynayamayan bi oyuncuyami kaldik bu kadar dusmedi GS

Yanlış anlama Amrabat'ın çok daha iyi maçları var. Ama şu videoya bakınca Aydın Yılmaz kadar oynamış:) Gerçekten ama. Kafan falan iyi sanırım. Ne yapmışta koydun bu videoyu:)

arkadaşım co komiksin 37.saniyeden 45. sanıyeye kadar bir izle bakalım ayrıca 2.03-2,07 arasınıda izle ,suan galatasarayda bu şekilde top suren çalım atan biri varmı,yaw önce bir izleyin diyorum saniyede belirtiyorum ama nafile bunun gibi 5-6 pozisyonda daha bizim topçuları kafa kafaya carpıştırdı aama bulamadım o göruntuleri...

Reyes kötü topçu değil ama bizim aradığımız özellikte oyuncu değil yani. ayrıca laliga-stsl arasında fizik farkı mı diyeyim tekme farkı mı diyeyim fark var yani. türkiyede basarılı olmus ispanyol oyuncu hatırlamıyorum ben.

arkadaşım co komiksin 37.saniyeden 45. sanıyeye kadar bir izle bakalım ayrıca 2.03-2,07 arasınıda izle ,suan galatasarayda bu şekilde top suren çalım atan biri varmı,yaw önce bir izleyin diyorum saniyede belirtiyorum ama nafile bunun gibi 5-6 pozisyonda daha bizim topçuları kafa kafaya carpıştırdı aama bulamadım o göruntuleri...

Yahu maçı izledim. Dedim görememişimdir birde videoyu izledim. Aydın Yılmazdan fazlasını vermemiş o maç. Birde o takım Kayseri hani 9 kişi savunma 2 kişi ofans. Galatasaray önde oynuyor vs. Bir halt etmemiş. Haa daha iyi maçları var mı var. Ama şu videoya bakıp bu adamı beğeniyorsan kafan falan iyi olmalı. Komiklik yapmıyor gerçekleri söylüyorum. Ben ne Reyes'i ne de bu adamı isterim. Ama Reyes ile kıyasladığın adam Amrabat komik oluyor. Kıyaslama yararlı olur de şöyle de böyle de. Abartmayın şu adamları. Hollanda liginden her yıl 3-4 oyuncu çıkar 1 ya parlar ya parlamaz.

Burada Reyes'e kötü diyen yok. İstenilmemesinin en büyük nedeni : Sezon başında gelmek istememesi ,sonrasında kendi ağzıyla gelmek istemesi. Böyle olunca haklı olarak düşünüyor insan sağlam bir kontrat ile bol sıfırlı ücret için geliyor diye. Az çekmedik yani böyle garanti para alıp oynamayan futbolcular yüzünden.

Ama Amrabat bizi rüyası olarak görüyor. Adam açık açık istiyor bize transfer olup kariyerini başarılarla süslemek istiyor.

Galatasaray'ın böyle düşünen yetenekli gençlere , o gençlerinde Galatasaray'a ihtiyacı var.

Yahu maçı izledim. Dedim görememişimdir birde videoyu izledim. Aydın Yılmazdan fazlasını vermemiş o maç. Birde o takım Kayseri hani 9 kişi savunma 2 kişi ofans. Galatasaray önde oynuyor vs. Bir halt etmemiş. Haa daha iyi maçları var mı var. Ama şu videoya bakıp bu adamı beğeniyorsan kafan falan iyi olmalı. Komiklik yapmıyor gerçekleri söylüyorum. Ben ne Reyes'i ne de bu adamı isterim. Ama Reyes ile kıyasladığın adam Amrabat komik oluyor. Kıyaslama yararlı olur de şöyle de böyle de. Abartmayın şu adamları. Hollanda liginden her yıl 3-4 oyuncu çıkar 1 ya parlar ya parlamaz.

Yahu ne Aydın'ı komik komik şeyler yazmayın

yollayalım riera ve barosu alalım reyes ve ambabatı..birini sola birini sağa koyarız hangisi daha iyi birlikte izleriz:) bitsin bu tartışma:)

Üst Alt