Nurettin Kantarelli - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nurettin Kantarelli

Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel Müdürü

Şuna bakar mısın, maillerle ilgili yerler ilgilenmiyor, taaa kurumun en başındaki adam bişeyler yapmaya çalışıyor. Nurettin bey bence sizin bu yapıyı sağlıklı oturtabilmeniz için önce bayağı bi kelle alıp, işine ciddiyetle yaklaşmayan tüm çalışanları göndermeniz lazım. Görüldüğü üzere lakayt bir ortam var. Ama sizin bunun da üstesinden geleceğinize inancım tam.

Aynen, isci'den bol bir sey yok :)

Sevgili Oray,

Bu konudan şu an haberdar oldum. Konu hangi mağazamızda ve ne zaman oldu? İster buradan istersen nkantarelli@galatasaray.org mail adresime detayları yazabilir misin? Hem konuyu çözelim, hem de tekrarlanmaması için önlem alalım.

Sevgiler,

N. Kantarelli

Nurettin Bey siz de dönüş yapmadınız kime gitmem lazım acaba?

Nurettin bey gsstore.org resmi satış sitemiz değişecek mi?

Sistem olarak biraz kullanışsız ve eskimiş durumda diye düşünüyorum.

Malumunuz web satış sitelerinde öncelik, satış sırasında mümkün olduğu kadar tık sayısını azaltmak. Şimdiki sitede mesela forma almak için bir sürü aşama kaydetmek lazım. Ayrıca (belki benim kullandığım bilgisayardan kaynaklanan sorundur) sepete eklenen ürünü silmek için 3-4 kez sil tuşuna basmak zorunda kaldım.

Manchester United Home Shirt 2013/14

FC Bayern Shirt Home order online in the FC Bayern Fan Shop

Real Madrid Home Shirt 2013/14

Bu sitelerde tüm isteklerimi tek bir ekranda halledip, direk kasaya yönelebiliyorum, ki birçok kulübün satış sitelerinde bu sistem mevcuttur.

Ve önemli diye düşündüğüm bir husus - ingilizce dil desteğidir.

Drogba ve Sneijder transferleri sonrası internette yabancıların bu oyuncuların formalarına olan sorularıyla karşılaştım. Formayı nereden alabiliriz sorularına elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştım, ama gsstore.org adresini verdiğim zaman ilk sordukları soru ingilizcesi yokmu oldu. Diğer soru: Drogba veya Sneijder ismini nasıl yazdırabilirim. Sonraki sayfalarda yazdırmak istediğin ismi ve numarayı yazabilirsin diyerek yönlendirmeye çalıştım.

Umarım bu konuda çalışmalar yapılır.

Tek söyleyebilceğim şey , kumaş ve işçilik kalitesi VASATIN ALTINDA. Bence ayrılması nokta atışı olmuş. Ucuz penye kumaşlara tshirtler yapıyorsun ve 2. yıkama sonrasında tshirtün ağzı burnu kayıyor. Keza tekstil ürünleriniziin hepsinde bu geçerliydi Kanterelli beyfendi.

Umarım işten anlayan birisidir gelen/gelecek olan

Tek söyleyebilceğim şey , kumaş ve işçilik kalitesi VASATIN ALTINDA. Bence ayrılması nokta atışı olmuş. Ucuz penye kumaşlara tshirtler yapıyorsun ve 2. yıkama sonrasında tshirtün ağzı burnu kayıyor. Keza tekstil ürünleriniziin hepsinde bu geçerliydi Kanterelli beyfendi.

Umarım işten anlayan birisidir gelen/gelecek olan

Selva Darnel olsun İhsan Bosum olsun eski müdürlerle irtibatım ve tanışmışlığım oldu şahsen. Hatta tasarım konusunda Selva hanımın katkılarını inkar edemem.

İhsan bey de aynı şekilde. Ancak Nurettin bey bu işe profesyonel bir bakış getirmiştir.

Eskiden çok çok amatör bir şekilde yapılıyordu.

Bahsettiğiniz konu ise kulüp inisiyatifidir. Yani eminim ki onun kafasında farklı şeyler vardı ancak kulüp bunların çoğuna izin vermedi. Kalite anlamında kar marjı düşünüldü.

Hatta (şahsi fikrimdir ki) Nurettin beyin ayrılma sebeplerinden de biridir bu durum.

Yani sürekli engeller çıktı. Taraftar ile sürekli irtibatta oldu. Yarışmalar düzenledi. Taraftarı dinledi. Öneriler aldı.

Kısa bir bilgi; Nurettin Kantarelli Mavi Jeans 'i dünya markası yapan kişidir.

Üst Alt