ortalama uyku saatiniz? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ortalama uyku saatiniz?

İdeal Uyku Süreniz ??

• 5 saat

Kullanılan: 5 9.1%
  • 6 saat

Kullanılan: 12 21.8%
  • 7 saat

Kullanılan: 16 29.1%
  • 8 saat

Kullanılan: 9 16.4%
  • 8 saat ve üstü

Kullanılan: 13 23.6%

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .
Valla tabi yengemizdi de acayip bakışlar filan kuzeni karel de sınıf arkadaşımdı o da kıvır kıvır sarışındı çok seksi Arapça ve Fransızca konuşurlar Beyrut doğumlulardı neyse yav mübarek gün tövbe estağfurullah ulan yarro @Rahmi Y. Aslan camiye gitmiyon bari milleti tahrik etme mesaideyim gusül alamam 🤬
mesaide olmasanız gusül alırdınız yahni

Maruni mi? Maruniler çok hoş ve kinky olur... Jeham Barbur memleketteyken ağabeyimin manitasıydı lisedeydi o zaman ikemden tarsus Amerikana geçti ayrıldılar sonra da Bilkent’e girdi ama acayip bir şeydi kısrak gibi gençken her türlü aleti çalar bize okulda örnek talebe diye gösterirlerdi... Ezcümle maruni iyidir ten kokuları da ilginç ziyadesiyle
Ne anlatiyon sen yine

Spor yaptigim icin en azindan 7 saat uyumam sart.uzun zamandir 5-6 saatlik uykuya alisigim.ama spor yapinca 7 saat bazen 8 saat falan uyuyorum.😎

Bi de tatillerde uyumayı nedense hic istemiyorum.zaten deniz olunca ve ormanlik bi alandaysa tatil yeri acayip dinc oluyo insan.4.5 saat bile yetiyo bana böyle bi yerde😏

Üst Alt