PFDK, Fatih Terim'e ve Başkan Mustafa Cengiz'e Ceza Yağdırdı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK, Fatih Terim'e ve Başkan Mustafa Cengiz'e Ceza Yağdırdı!

Benim bir tek anlayamadigim sey var , aydinlatin tatmin olalim

Baslikta bazi arkadaslar var , unal aysal konusmalari ile "nasil vururdu tff ye" diyor , ayni zamanda onun kovdugu terim 2 gun sonra demirorenle gulusmusken terimi de koruyor

Simdi ben anlamiyorum , hangi model bir tavir bu ?

Aysal bir GS efsanesi terimi yemedi mi kardesim ? Nasil unutuluyor bu ? Nasil aysali savunuyorsunuz ?

Peki suc terimde ise , aysal a saygisizlik eden , sizin fenomen baskaniniz aysal i hice sayan ve kendini kovdurup demirorenle kameralara poz veren terim i nasil savunuyorsunuz ?

Bir kendi icinizde celiski yasamayin once ya

adalet ve sen vay anam vay

Aynen oyle . Bak 4 tur ayni soruyu soruyorum , bir akli selim mesaj yazan cikmiyor cunku terim ve aysal i ayni anda savunmak bir komedidir

Hepinizi o gunku mesajlarinizi hatirlamaya davet ediyorum . Ayrica GS nin bir kulup olarak her secimde demirorene oy attigini , terim in bizden 2 gun sonra dusman catlatir gibi aysalla (GS baskani iken) kanli bicakli olan demirorenle kameralara poz verdigindeki tepkilerinizi hatirlayin

O donemlerde demiroren sikeyi aklayan baskan degil miydi , terime hak ettigi kupayi vermemek icin 4 donmuyor muydu kadikoyde ? Peki o zaman demiroren tff sinin mhk si cok mu dosttu GS kulubu ile

Bana bunlarin degerlendirmesini yaparak curutun , ben de cekileyim haklisiniz diyim

Hepimiz bu surecleri yasadik , 3 sene once soylediginizi bugun yok saymayin

ceza alıyoruz eyvallah ama cezalara karşı verdigimiz tepkilere bak hocanın tepkileride başkanın tepkilerde cok pısırık kaldı

olan bize oldu yani

ceza alıyoruz eyvallah ama cezalara karşı verdigimiz tepkilere bak hocanın tepkileride başkanın tepkilerde cok pısırık kaldı

olan bize oldu yani

Sevgili dostum yaptirim gucun yok , yarin bagir cagir +5 daha deseler ne yapabilirsin ?

Guc dengesi yok ki . Fb ile savas ac , madrid ile ac , ama tff ile uefa ile acamazsin

De get hadi 5 mac daha verdim dese , karsit hic bir gucun yok

İnatlaşarak bir yere varılmaz. Adamlar istediği gibi ceza veriyor çünkü denetleyenleri yok istediği gibi at koştururlar. Biraz daha mantıklı işler yapmamız lazım bağıra çağıra bu işler olmuyor

İnatlaşarak bir yere varılmaz. Adamlar istediği gibi ceza veriyor çünkü denetleyenleri yok istediği gibi at koştururlar. Biraz daha mantıklı işler yapmamız lazım bağıra çağıra bu işler olmuyor

Onu diyorum guzel soyledin , verdigi cezayi iptal ettirebiliyor musun ? Hayir

Maca cikmadin ne oldu ? Hukmen fb sampiyon oldu , ne kazanimin oldu

Yahut uefa ffp sine uyma mesela , uefa nin da cok umrunda , "gelme kardesim" demesi bir imzaya bakar

GS nin gucu , fb nin medya baskisi , bjk nin bilmem nesi ancak bir birine soker , icra kurumlarinin umrunda mi olur

Hukuk bilmem nesi istifa dedin , adam evde onun videosunu izleyip dalgasini gecmiyorsa adam degilim

Kurullarla diklesip kim ne elde etmis bu gune dek , uefa ile didisti fb senelerce , ne oldu , ha oldu aslinda , 2 miydi , pardon 2+1 olsun dediler

PFDK, TFF hep bize zarar verme pesinde ve bize terslik yapiyor. Baskan ve hoca cikip biz daha agir yabanci siniri istiyoruz desek, bunlar 14 yabanci sinirini bile kaldirir ve istedigin kadar yabanci alma izini var artik diye cikarlar

Bu cezanın derbide yaptıklarıyla veya sonradan yaptığı açıklamalarla bir ilgisi yok tazminatın kuyruk acısı var tüp kafada.
Dilerim çıkan belgeler sonucu o koltukta oturmaya devam edemez eğer bir lobimiz varsa Uefa nezdinde devreye girmesinin tam zamanı şu an.

Bu cezanın derbide yaptıklarıyla veya sonradan yaptığı açıklamalarla bir ilgisi yok tazminatın kuyruk acısı var tüp kafada.
Dilerim çıkan belgeler sonucu o koltukta oturmaya devam edemez eğer bir lobimiz varsa Uefa nezdinde devreye girmesinin tam zamanı şu an.

Benim gorusume gore de olay aysal , terim veya dursun olayi degil

Ayni terim fb basinda olsa , aysal bjk baskani olsa bunlar olmaz ..

Mesele tamamen GS nin son 30 senede belirginlesen istatistik dominasyonuna darbe vurmak

O yuzden korumaniz gerekenler GS kulubudur , cengiz , terim , aysal vb leri degil

Bu savas terime ya da baskana suna buna acilmamistir , GS kulubunde mancini yi yakalasalar , ali koc gelse GS baskani olsa , o zaman onlara da cezayi dayarlar

Mesele isimler degil , GS camiasina olan dusmanliktir

Anlayin artik sunu

Hala ülkede adalet olduğuna inananlar ve konuşarak işlerin halledileceğini sananlar var yahu.

Bu ülkede sessiz , sakin , alttan alan her zaman ezilir başına gelmeyen kalmaz alttan aldık gördük cezayı.

Şu andan itibaren milli takıma oyuncu yollamamalıyız , kısasa kısas her koşulda en sert tepkiyi vermeliyiz , maçlarda gerekli pankartlar asılmalı , tezahüratlar yapılmalı rakibimiz fb , bjk falan değil yıldırım demirören denen yavşak ona göre konum almalıyız artık.

Bağırma çağırmaya bu iş gerçekten olmaz bağırma çağırma anca taraftarı diri tutar ama takıma bolca zarar verir TFF ve kurulllari hepsi piyon bakanlar vs ne isterse onu yapıyorlar
Hoca bunları en iyi bilen insan olduğu için artık daha kurnazca veantikli hareket etmek lazım
Hakliyiz kabul ama çok fevri davraniyoruz

Milli takima cagrilan oyuncuyu gondermemek veya oyuncunun gitmemesi durumundaki cezalari talimatnameden getireyim mi ?

Allah askina bilincli tavsiyelerde bulunalim

daha dün ılımlı konusuyor diye baskan eleştiriliyordu. ne yazık ki ne kadar sert konusursak cezalar artarak devam edecek. kahpelikte sınır tanımayan tff var, spor bakanının acıklamaları sonrası iyice götleri kalktı üstelik.

Üst Alt