Pino gitmek istemiyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pino gitmek istemiyor

Cevap: Pino gitmek istemiyor

ne istiyorsunuz anlamıyorum bütün sezonun suçlusu pino,elano ve misimovic mi? bir anda çöp gibi kenara atılıyor ve kameralar karşısında kellesi alınıyor.Kişisel egolarınız uğruna bu adamı sevmiyor olabillirsiniz ama hakkını yemeyin.

sezonun suclusu mısımovıc fdemedim.haşa onu göndermek için hagiyide katakullilerine katanlar suçlu.pinonun hakkını yemiyorum hatta bu olayı en bastan anlamamıstım.sonra cuneyt tanma ne dedı bızle antalyaya gelmek ıstemedi,sonrasında pıno haksızlıga ugrasa ne bıleım hakkını arar(misi gibi).gayet cezasını kabul ettı umrunda olmadan.burda demekki bi hatası varki kabul etti.futbolcu olarak sevmiyorum ama bu acıdan baktıgımda da demekki cüneyt kaptan dogru yu solemıs,yapmıs yani böle bşey

Bu sezon savunulacak bir tane bile oyuncu yok. Savunmayın artık. Türk'ler de BAM+Servet+Balta ne kadar gitmesi gerekiyorsa, yabancılarda da, Kewell+Pino+Neill öncelikli gitmesi gerekiyor.

Rahat ol Pino reis bu yabancı düşmanıda gidecek sezon sonunda adam gibi hoca gelecek..

Senide kadroda tutacak o gelen hoca..

Bunlar ne anlar teknikten incelikten..

Bu kafada ki hocalara Barış gibi sadece koşan beyni 0 oyuncu gerek!

sezonun suclusu mısımovıc fdemedim.haşa onu göndermek için hagiyide katakullilerine katanlar suçlu.pinonun hakkını yemiyorum hatta bu olayı en bastan anlamamıstım.sonra cuneyt tanma ne dedı bızle antalyaya gelmek ıstemedi,sonrasında pıno haksızlıga ugrasa ne bıleım hakkını arar(misi gibi).gayet cezasını kabul ettı umrunda olmadan.burda demekki bi hatası varki kabul etti.futbolcu olarak sevmiyorum ama bu acıdan baktıgımda da demekki cüneyt kaptan dogru yu solemıs,yapmıs yani böle bşey

Ağzından mı duydunuz, nerde demiş, böyle birşey varsa bile aynı adamdan antlaya ve trabzon maçlarında medet umulması ilkesizlik değil de nedir?

ya şuanda acaib bi milliyetçilik şowu var ve bu beni acaib derecede rahatsız etmeye başladı...

Rahat ol Pino reis bu yabancı düşmanıda gidecek sezon sonunda adam gibi hoca gelecek..

Senide kadroda tutacak o gelen hoca..

Bunlar ne anlar teknikten incelikten..

Bu kafada ki hocalara Barış gibi sadece koşan beyni 0 oyuncu gerek!

Yabanci düsmani de demek kardesim,bu kadar kolaymi insanlari irkcilikla suclamak,o irkcilikla sucladigin adam Samsunsporu ucak kazasindan sonra ücret almadan calistirdi,modlar herseye ceza veriyorsunuz,Galatasaray hocasini irkcilikla suclayan arkadasimiza ceza verecekmisiniz bakalim,

Sorun zihin işte.Ünder hayatı boyunca ikinci adam olarak kalmış ve ezilmiş bir adamdır.Gstv'de iken Emre Aşık efendi futbolcu kart falan görmez deyip duruyordu :D adamın takımlan ne kadar alakalı olduğunu düşünün.Herşeyden öte 6 hafta sonra olmayacağı kesin bir adamın sözleşmesi iki yıl daha sürecek birine gider yapmasına kaba etiyle gülerler.Ünder kim ?

Yabanci düsmani de demek kardesim,bu kadar kolaymi insanlari irkcilikla suclamak,o irkcilikla sucladigin adam Samsunsporu ucak kazasindan sonra ücret almadan calistirdi,modlar herseye ceza veriyorsunuz,Galatasaray hocasini irkcilikla suclayan arkadasimiza ceza verecekmisiniz bakalim,

Goygoyculuk yapma, ırkçılık kavramı başka birşey.Adam ne demiş?Çok mu hoşuna gidecek Sinan'ın ceza alması?Amaç ne?

Ağzından mı duydunuz, nerde demiş, böyle birşey varsa bile aynı adamdan antlaya ve trabzon maçlarında medet umulması ilkesizlik değil de nedir?

işte cuneyt tanman yalan solemez diye umuyorum.

kı verilern cezalara ses cıkarmaması bence bunun kanıtı.

ilkesizliktir zaten , işte medet umdular o maclardakı rezalet oyunu meydanda zaten.o da onların hatası

işte cuneyt tanman yalan solemez diye umuyorum.

kı verilern cezalara ses cıkarmaması bence bunun kanıtı.

ilkesizliktir zaten , işte medet umdular o maclardakı rezalet oyunu meydanda zaten.o da onların hatası

Ben resmi bir açıklama olarak duymadım ve adamın ağzından görmedim.Kaldı ki madem öyle birşey var o zaman sorun yönetememekte ve o adamı oynatıp, bir pozisyondan televizyon önünde kellesini almaktır.Hem suçlu hem güçlü olan burada Ünder.

Heryere maydanoz olma,Galatasaraya hizmet etmis insanlara biraz saygili olmayi ögrenin,gerci senin gibi Uefa kupasi taraftardan bunu beklemek fazla.

Evet ben uefa kupası taraftarıyım.Sen kimsin etiket koyuyorsun insanlara?Elinde Galatasaraylılık ölçer diye birşey mi var? Önce tarzını değiştir.Provoke etme milleti edepli ol.

Banane kardeşim isterse cami yaptırsın o onun problemi..

Hiçbir akıllı hoca kameraların karşısında çingene gibi taraftarın yaka silktiği adamları övüp,sezonun en verimli oyuncusunu taraftarın önüne atamaz!

Pino bu senenin en başarılı oyuncusudur bana göre,tek başına rakip savunmayla boğuştuğu maçları ne çabuk unutmuş,o zamanlar maçları izlemiyordur bile..

Ceza verirlerse versinler ya..

Hagi'de Bosnak düşmanıydı bu kadar basit..

Sen memnunsan problem yok bilader Bülent Ünder'de senin olsun Mustafa Sarp'ta..

Ben ikisinide sezon sonunda görmek istemiyorum..

Evet ben uefa kupası taraftarıyım.Sen kimsin etiket koyuyorsun insanlara?Elinde Galatasaraylılık ölçer diye birşey mi var? Önce tarzını değiştir.Provoke etme milleti edepli ol.

Yillardir Galatasaraya ve Türk futboluna hizmet eden Bülent Ünderi bir vasat futbolcu icin yabanci düsmanliginla suclayanlara Uefa kupasi taraftari etiketini anlina yapistiririm.

ben duydum valla ligt tvde.futbol gündemine bağlanmıştı.kulaklarımla duydugumdan bunu daha nasıl sorgulayabılırm

O zaman adamı Antalya maçında oynatma kardeşim şovun kime?Kardeşim küme düşüyoruz bak,işin şakası yok.Sen ocak dışısın diye oyuncu kovalayacak durumda değiliz. Böyle adamları ya idare edeceksin, ya da yüzüne bakmayacaksın antalya maçında.Sen adamı oynatırsan o maçta sonra kamera önünde defol git dersen adamın eli güçlenir.

Bülent ÜNDER her zaman ikinci adamdır.Tıpkı Müfit Erkasap gibi.Terim yabancılarını asla konuşan ve itiraz eden adamlardan seçmemiştir.

Yillardir Galatasaraya ve Türk futboluna hizmet eden Bülent Ünderi bir vasat futbolcu icin yabanci düsmanliginla suclayanlara Uefa kupasi taraftari etiketini anlina yapistiririm.

Yabancı düşmanıdır.Bunu kabul et.Adamın Gstv yorumlarından ve maç sonrası açıklamalarından bire bir şahidiz. Senin düşüncelerinde bu yönde paralel malesef.

Sen memnunsan problem yok bilader Bülent Ünder'de senin olsun Mustafa Sarp'ta..

Ben ikisinide sezon sonunda görmek istemiyorum..

Arkadasim,Mustafa Sarpa futbolcu demek dünyada diger futbolculara hakarettir,Bülent hocanin teknik direktörlügüde tartisilir ama yabanci düsmani olduguna hic ihtimal vermiyorum.

Üst Alt