Pino gitmek istemiyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pino gitmek istemiyor

Cevap: Pino gitmek istemiyor

Ünder'in bu sadece ve sadece 2 (İKİ) inci maçı. El insaf. Allah sizin dilinize düşürmesin. Demediğinizi bırakmadınız adama. Sonrada cenabetlikten söz ediyorsunuz.

Bülent Ünder'de zaman kaybı. 8 hafta idare eder diye düşünüyordum, galiba onu bile beceremeyecek. 2 haftada herşeyi batırmayı başardı.

Ünder'in bu sadece ve sadece 2 (İKİ) inci maçı. El insaf. Allah sizin dilinize düşürmesin. Demediğinizi bırakmadınız adama. Sonrada cenabetlikten söz ediyorsunuz.

Evet ikinci maçında egosuna hakim olamayıp, camianın zarar göreceğini bile bile, üstelik taraftarın yaka silktiği adamları el üstüne alan bir şahsiyete çok ayıp ettik.

Yeni gelecek teknik adamın, yabancılardan biriyle ego savaşına girmesini sabırsızlıkla bekliyoruz!

Evet ikinci maçında egosuna hakim olamayıp, camianın zarar göreceğini bile bile, üstelik taraftarın yaka silktiği adamları el üstüne alan bir şahsiyete çok ayıp ettik.

Yeni gelecek teknik adamın, yabancılardan biriyle ego savaşına girmesini sabırsızlıkla bekliyoruz!

Bak kardeşim. Orada dışarda bir anket var " Bu sene performansından memnun olduğunuz oyuncu kim" diye. Kimse oy bile veremedi kapattı sayfayı. Siz istediğiniz gibi yerlli yabancı oyuncu üzerinden gargara yapın, TD çiğneyin yutun, tın gelir tırıs gidersiniz. Pino dün gelmedi. Bu kaçıncı maçı. Adamın kapasitesini biliyoruz. İlah yaptınız mübarek. Kendi şovu için oynuyor adam bide üstüne kapris yapıyor. Profesyonellik diye bir şey var siz takmasanızda. off yazdıkça bayıldım, baydım. Bıktım sizin bu oyuncu, TD takıntılarınızdan.

Pino' nun seneye bize bazı deplasman maçlarında lazım olacağını düşünüyorum. At sahibine göre kişner. Seneye yeni gelen T.D. ile çok faydalı olabilir. Bizim toplumumuzun kahir ekseriyeti herhangi bir olumsuzlukta umutsuzluğa kapılıyor, düştüğümüz yerden hemencecik kalkmasını bilmeliyiz belli mi olur seneye şampiyon da olabiliriz.

ne pino galatasaarayda oynayacak oyuncu nede bülent ünder galatasarayda hocalık yapacak teknik adam..

2.haftada Pino'ya takmışsa süper..

Yani bütün Galatasaraylı gerizekalı,teşhisi o koymuş..

Anlamıyorum kralı gelse hoca olarak Mustafa Sarp'ı övemez arkadaş..

Her defasında Galatasaraylılıktan bahseden hoca Galatasaray'ı mahfeden oyuncuları savunamaz ya yok öyle birşey..

2.hafta da da olur 2 günde de olur,yaptıklarının farkında olmalı..

Misimoviç'i sola koyup iyi performans beklemek kadar saçma,neymiş Pino koşmuyordu ulan zaten 2 adamla hücum yapıyorsun bırakta ilerde kalsın ne olur son 10 dakika..

Dalgamı geçiyorlar bizle ya,şu Türk futbolunu bitiren cümle ''savaşan takım'' cümlesidir..

En nefret ettiğim şey,o zaman futbol takımları 11 kişi karşı karşıya dizilsinler,alsınlar ellerine beyzbol sopası birbirlerine girsinler,hangi takım döverse rakibini 3 puan alsın..

Herşeyi geçtim bir teknik direktör futbolcusunu basına yem edermi ya ayıp be.Geriye dönüp bakıyorum bu durumda olmamızın sebeblerinden biri de Pinoysa ve kadro dışı kalıyorsa,bu kadar bitmiş ruhsuz futbolcu varken, Pinonun biletinin kesilmesi neden 14.olduğumuzu bir anlamda çok iyi açıklıyor.

Üst Alt