Pivot Santrafor İstemiyorum! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pivot Santrafor İstemiyorum!

Uğur beyin messi hakkında söylediklerine sonuna kadar katılmakla beraber kraldo hakkında söylediklerine zerre-i miskal kadar katılmam mumkun degildir. Saygilar.
Messi, Ribery'nin tırnağı olamaz...Ne üstünlüğü var? Tam tersi eksikliği var sadece ters kanatta oynuyorlar ve messi solak hepsi o...Eğer ribery soytarı olsaydı, vergi kaçırsaydı, shakira ile klip çekseydi, unicef unicef deyip emperyalizm uşaklığını yapsaydı, scarface değil de baby face olsaydı; ensesinden çüküne kadar dövme yapsaydı, lays reklamından cola reklamına kadar her yerde sürtseydi o zaman Ribery 1 kez değil 10 kez yılın futbolcusu olurdu...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üstadım ben kim sizle karşı karşıya gelmek kim ? Fakat çok mantıklı bir iddaa ortaya attınız zira ben 45 mesajdır Arjantin ya da Portekiz şampiyon olacak diyorum . Zekanız karşısında kelimeler kifayetsiz . Öğrenciniz olabilir miyim ? Size her gün sahlep getiririm .
Madem korkuyorsun ne diye musallat oluyorsun? Yine geldin bana bulaştın, yine iyisin alıntılamalar bildirilmiyor meydanı boş buldun tabii ama ismailenver bu oyuna gelmez :)

Messi, Ribery'nin tırnağı olamaz...Ne üstünlüğü var? Tam tersi eksikliği var sadece ter kanatta oynuyorlar ve messi solak hepsi o...Eğer ribery soytarı olsaydı, vergi kaçırsaydı, shakira ile klip çekseydi, unicef unicef deyip emperyalizm uşaklığı yapsaydı, scarface değil de baby face olsaydı; ensesinden çüküne kadar dövme yapsaydı, lays reklamından cola reklamına kadar her yerde sürtseydi o zaman Ribery 1 kez değil 10 kez yılın futbolcusu olurdu...

Üstad 3-4 kere okudum hala inanamıyorum bir insan evladının böyle bi paragraf yazabileceğine. HÜRMETLER..

Madem korkuyorsun ne diye musallat oluyorsun? Yine geldin bana bulaştın, yine iyisin alıntılamalar bildirilmiyor meydanı boş buldun tabii ama ismailenver bu oyuna gelmez :)
Aman tanrım ismailenver geldi savulun . Yaşasın iyilik elveda kötülük . İyilerin dostu kötülerin amansız düşmanı ismailenver burada . Jan Koller'in takımı Dünya Kupasını alamazsa herhangi bir şey taahüt et diye sana soran bir sivri zekalı oldu mu hiç zamanında sen Jan Koller'in iyi futbolcu olduğunu düşünüyorsun diye ? Yada Hagi için ya da Gerarrd için ? Var mıydı çevrende böyle zeka fışkırtan insanlar ? Onlarla mı büyüdün ?

Aman tanrım ismailenver geldi savulun . Yaşasın iyilik elveda kötülük . İyilerin dostu kötülerin amansız düşmanı ismailenver burada . Jan Koller'in takımı Dünya Kupasını alamazsa herhangi bir şey taahüt et diye sana soran bir sivri zekalı oldu mu hiç zamanında sen Jan Koller'in iyi futbolcu olduğunu düşünüyorsun diye ? Yada Hagi için ya da Gerarrd için ? Var mıydı çevrende böyle zeka fışkırtan insanlar ? Onlarla mı büyüdün ?
Messi dünya yıldızıysa 2006'dan beri katıldığı dünya kupasını alacak...Sanki köy takımına kaptan olmuş...Arjantin tam 2 kez dünya kupası sahibi olmuş hem de farklı jenerasyonlarla...Bu deyyus yüzünden bir sürü arjantinli yıldız kariyerine dünya kupası ekleyemedi hep bu sibop yüzünden o yüzden yıldızsa alır değilse yine ağlayarak milli takımı bırakır :)

Bence Uğur trollüyor yav yok yani başka açıklaması olamaz.
Yok üstat diyorum ki"Messi dünya yıldızıysa 2006'dan beri katıldığı dünya kupasını alacak...Sanki köy takımına kaptan olmuş...Arjantin tam 2 kez dünya kupası sahibi olmuş hem de farklı jenerasyonlarla...Bu deyyus yüzünden bir sürü arjantinli yıldız kariyerine dünya kupası ekleyemedi hep bu sibop yüzünden o yüzden yıldızsa alır değilse yine ağlayarak milli takımı bırakır " bunun nesi trollemek???Haksız mıyım? 1 değil 2 değil 3 değil tam 4 dünya kupası görmüş dile kolay 16 yıl ve her sene dünyanın en iyi futbolcusu dendi buna burada bir gariplik yok mu? KRAL ÇIPLAK diye kızmayın...Hürmetler...

Messi dünya yıldızıysa 2006'dan beri katıldığı dünya kupasını alacak...Sanki köy takımına kaptan olmuş...Arjantin tam 2 kez dünya kupası sahibi olmuş hem de farklı jenerasyonlarla...Bu deyyus yüzünden bir sürü arjantinli yıldız kariyerine dünya kupası ekleyemedi hep bu sibop yüzünden o yüzden yıldızsa alır değilse yine ağlayarak milli takımı bırakır :)
Ben sana filozof dedim az kalır sen bu işi çözmüş bitirmişsin . Fikrimi değiştirdim Messi adam değildir .

Pivot özellikleri olan bir forvet kadroda olmalı özellikle içerdeki maçlarda skor bulamadığında 60 - 65 de oyuna alıp oyunu rakip sahaya yıkma çabasında olduğun dakikalarda iş yapabilir bu elinde olmazsa Maicon tarzı hava hakimiyeti olan stoperi ileri çıkarmak zorunda kalırsın ...

Gerard, Carragher ve Hamann ile 3-0 geriden gelip kupayı aldı ben maçtaydım...Penaltılarda Dudek de katıldı bunlara ve tarihe Istanbul Spirit olarak geçtiler ertesi sezond da fa cup finalinde kaptan yine gemisini kurtardı...Liglerin bir önemi yok kalite turnuvada ortaya çıkar ligde ise şike, teşvik, rüşvet, reklam, ekonomi, lobi filan tam messinin işi...Al bak reis şöyle bir gol atabilir messisi;

Maç bitmiş kupa elden gidiyor adam kaptan takımını ipten alıyor messi gibi kahpe değil gerçek bir beyefendi...
Bak üstad ben messi ile ilgili birşey demedim C.Ronaldo dan bahsettim kof ya hani senin değerlendirmene göre, yine senin değerlendirmene göre Gerrard ondan daha iyi 1 futbolcu, yine senin değerlendirmene göre önem sırası taşıyan ligler aşağıda, Ronaldo bey Gerrard ın alamadığı kupaları almış sen bana Fa Cup diyorsun.Gerrard ta yıldız olsaydı liverpool a pl yi kazndırsaydı diyorum ben.Sen kendi beğendiğin oyuncu için Fa Cup ı devreye sokuyorsun bizim beğendiğimiz adamın 4 Cl sini gömüyorsun nasıl olacak bu iş.
Üstat fenomen ronaldonun gol vuruşu var tabii ki...Ben çakma ronaldo ve messinin yok diyorum...Golcü dediğin gerd müller gibi miroslav klose gibi olur bizimkilerden tanju gibi her tarafıyla gol atacak...Dünya kupası dışında ikinci olarak avrupa şampiyonası üçüncü olarak copa america dördüncü olarak premier league beşinci olarak bundesliga altıncı olarak şampiyonlar ligi yedinci olarak uefa diye gidiyor benim listem...

Bak üstad ben messi ile ilgili birşey demedim C.Ronaldo dan bahsettim kof ya hani senin değerlendirmene göre, yine senin değerlendirmene göre Gerrard ondan daha iyi 1 futbolcu, yine senin değerlendirmene göre önem sırası taşıyan ligler aşağıda, Ronaldo bey Gerrard ın alamadığı kupaları almış sen bana Fa Cup diyorsun.Gerrard ta yıldız olsaydı liverpool a pl yi kazndırsaydı diyorum ben.Sen kendi beğendiğin oyuncu için Fa Cup ı devreye sokuyorsun bizim beğendiğimiz adamın 4 Cl sini gömüyorsun nasıl olacak bu iş.
Adam tek başına şampiyonlar ligini kazandırdı dedim sonrasında da bir ruh oluştu adına istanbul spirit dediler örnek olarak da bu golü verdim spiker bile istanbul spirit diye bağırıyordu...

Adam tek başına şampiyonlar ligini kazandırdı dedim sonrasında da bir ruh oluştu adına istanbul spirit dediler örnek olarak da bu golü verdim spiker bile istanbul spirit diye bağırıyordu...
Peki bu Gerrard yıldızdıda madem neden Premier Leauge i kazanamadı Ronaldo 2 kere kazanmış.Uluslararası turunuvada da üstün neden biri yıldız diğeri kof.Beğenmiyorum demek ayrı gömmek ayrı

Üst Alt