Pivot Santrafor İstemiyorum! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pivot Santrafor İstemiyorum!

Yıllardır hızlı, tekniği iyi olan ve adam geçebilen bir Santrafor istiyorum.

Nedense hep fizik olayına daha çok önem verip; ona göre bir Santafor alınıyor. Bu sefer farklı bir yol gidilmelidir Santafor transferinde.

Ayrıca Gomis'e partner olacak Santrafor transferi daha farklı stil de olmalıdır. Iki tane ağır Santrafor gereksiz olur. Farkli stil de Forvet gelirse gerekirse Çift Santafor oynayabiliriz ve taktik imkânlarımız çoğalır.

Misal Eren-Gomis tutmaz; tutmadı da... Ha burda Eren'in yetersiz kalitesi de etkin de bu başka bir konu...

Isteklerim(z) belli:

- Çok hızlı / Dinamik / Çevik
- Tekniği üst düzey
- Dribling yetenek / Adam geçme kabiliyeti
- Gol vuruşu iyi olan

- Fiziki Gücü / Hava hakimiyeti iyi olmasa da olur.

Gerekdinde "topu kendi alıp ve kaleye giden" bir Santafor istiyorum(z) artık.

Saygılar
@Arif Ulu açacağın başlığa sokayım af edersin ama kan ter içinde kaldım...Hayırlı geceler...

Üstad işi kupalardan başka bir zemine taşımaya başladın çünkü savunduğun adamın kayda değer 1 başarısı var.İşine gelmeyince kupa kartını devreden çıkartıyorsun :D
Sus artık Uğur Güzel haklı o her şeyi bilir tamam mı ? Hadsizlik yapma . Ronaldo da Messi de adam değildir . Futbolcu hiç değildir . Ayrıca sen henüz beyefendinin ismailenver yüzünü görmedin . Bir ismailenver olursa ağzını burnunu dağıtır senin .

bize chicarito tarzı fuleli ve çalım atan bir forvet lazım gomisi yedekliyecek kalitede olmalı

yada ahmed musa tarzıkanat forvet lazım gomis 45te oyundan cıkınca bize mac alacak forvet lazım idare edecek adam lazım degil

Galatasarayda Adrian Ilie den sonra bu tarz forvet gelmedi. Artik gözler teke tekde vücü ile degilde tekniki ile rahat adam gecen oyuncu isteriz

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Messi İspanyol olsa şu an 2 DK 2 AŞ kazanırdı muhtemelen, o şekilde bir anda tarihin en iyi oyuncusu olurdu.

Cidden gülüyorum artık.

Messi ve Ronaldo çöp, Müller kral deyip gidiyorum. Nasıl olsa kulüp takımını değil de ülkenizi siz seçiyorsunuz lol.
İşin ilginci Messi milli takım tercihini İspanya'dan yana da kullanabilirdi. Muhtemelen de öyle olsa şimdiki eleştiriler "Arjantin'i seçseydi, kolay olanı seçti, İspanya'da babam da kupa kazanır vs" şeklinde olurdu.

İşin ilginci Messi milli takım tercihini İspanya'dan yana da kullanabilirdi. Muhtemelen de öyle olsa şimdiki eleştiriler "Arjantin'i seçseydi, kolay olanı seçti, İspanya'da babam da kupa kazanır vs" şeklinde olurdu.
Arjantin ekol olarak İspanya'nın üzerindeydi ki o tarihte İspanya'nın 0-Arjantin'in 2 dünya kupası vardı...

Arjantin ekol olarak İspanya'nın üzerindeydi ki o tarihte İspanya'nın 0-Arjantin'in 2 dünya kupası vardı...
Doğru olabilir, orasını bilemem ancak dediğim şey bundan bağımsız. Messi Arjantin'de olmasa belki ne Dünya Kupası ne de Copa America'da finale çıkamayan bi takım olacaktı. Messi'nin 2 Dünya, 2 Avrupa kupalarına da "adam olsaydı Arjantin'i seçerdi" diye bok atılacaktı.

Şu bi sezon öncesi ama hayatım boyunca seyrettiğim en iyi 10-15 gol arasındadır.

maxresdefault.jpg

Üst Alt