Reyes Bitti İddiası ! - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes Bitti İddiası !

Cevap: Reyes Bitti İddiası !

Milli Takimda oynamasi yada oynamamasi da aslinda önemli degil. Ama Adam oynuyor. Halen oynuyor ve Euro'yu da oynacak. Löw Podolskiden kolay kolay vazgecmez/vazgecmiyor. Adam zamaninda Kaptan Ballack'a bile sahada tokat atti, ama yinede Milli Takimda cagrildi. Yanilmiyorsam 100 yakin Milli Maci oldu. Adam oyundan cikiyor veya sonradan giriyor, ama oynuyor.

O zaman Servet´de bütün türk stoperlerden daha iyidi.Ne de olsa Milli Takimda banko oyuncudu.Antrenörümüzde Hiddinkdi,yani öyle siradan biri degildi.

Reyes- Podolski tartışmasında, sistem çok önemli.

4-3-3 oynayacaksak ve forvete adam alıyorsak, Podolski Reyes ile top diye oynar.

4-4-2 oynayacaksak ve orta sahanın kanatlarına adam alıyorsak, Reyes Podolski ile top diye oynar.

Fiyatına bakıldığında Podolski ucuz bir oyuncu değil, o yüzden fiyatı 6-8 milyon Euro olan Suarez ve 7-10 arası olan Vargas bizim için daha iyi alternatifler sol ve sağ forvet için.

Reyes 4-3-3'de sağ forvet oynasa 2. yarı 5 asist 2 gol gibi bir istatistikle bitirir ligi. Aynı pozsiyonda Podolski 5 gol 5 asistle oynar. O ekstra 3 gol de, belki bizi şampiyon yapan 3 gol olur.

Podolski çalım atamıyor diye eleştiren arkadaşlar, lütfen artık çalımla 10 kişiyi geçip gol atma hayallerinden vazgeçelim. Onu birtek Messi yapıyor, o da 10 değil 5 kişiyi geçebiliyor :D

ola bilir.ben reyesi tercih ederim.belki alman oyunculara kurdugum nefret beni bu kadar etkiliyor,ama nedense cogu alman futbolseverler podolski konusunda benim gibi düsüniyorlar.

yanlis anlama bende podolski yi kilim kadar sevmem ama gercekci olmak lazim ,reyes den daha faydali olur bence.

almanyanin neresindensin ?

Bundesliga iyi bi ligdir,ama Top5 Liglerin arasinda (La Liga,EPL,Fransa Ligi ve Italyan Ligi) en kolay futbol oynanan lig Bundesligadir.

Bayern haric dünya capinda bi takim yok.Dortmund biraz zorladi ama ondarda artik Sevilla gibi bi takim oldular.Ne 10 adamla savunan takimlar var,ne de cok sert oynayan takimlar var Bundesligada.Podolski o lig icin cok uygun biri.

Bence Fransa Ligi ve Italya Ligi Bundesliga'dan daha iyi degiler. Italya eskilerde kalmis. Bundesliga zor bir Lig. Almanya cok dengeli bir lig. Herkez herkezi yenebiliyor. Almanlar Avrupada her takimi yeniyor ve yenebiliyor, bu onlarin Futbol Alt Yapisindan gelen birsey.

10 adamla savunma yapmiyorlar, dogru ama bu zaten cirkin bir Futbol. Bence en güzel ligler Ingiltere ve Almanyadir. Ispanyda sadece Barca vs Real izliyoruz. Geri kalanlar sadece figuran.

türkiyede iş yapmaz lafı komik. burası premier lig degil. altı üstü kcı kırık bir lig.burda 2 li mücadele önemlidir podolski o fizigiyle burdaki adamları ezer. reyesin bana istatistiklerini göster. birde rierayı podolskiye karşı secerek gözünü karartman muhteşem.

asil bizim lig öyle kötü diye is yapmaz.hadi futbol oynayan takim olsa tamam derdik.ama 18 takimin 16si 10 adamla defansa gömülüp rakiblerin kemiklerini kirmaya calisiyorlar.

kaziminde fizigi iyi,ama birini ezdigi yok.

reyes atletico madridde 2 bucuk senede 14 gol atmis ve 26 assist vermis.

ama istatikleri gecin.ona bakarsak alex´de hagi den daha iyi bi oyuncu olurdu.

istatiklere bakarak oyuncu almak cok sacma birseydir.

spartak moskau niye iskoc liginden her sene en az 30 gol atan milleri almadi?her sene en az 20 gol atan cris boyd´u almadi?ama 3 senede topal 10 assist veren ve 5 gol atan mcgeadyyi aldi?

ha dogru unuttum.spartak moskau bi profesyonel scouting ekibine sahip olan bi takim.oyuncunun istatiklerine bakarak adam almiyorlar.

O zaman Servet´de bütün türk stoperlerden daha iyidi.Ne de olsa Milli Takimda banko oyuncudu.Antrenörümüzde Hiddinkdi,yani öyle siradan biri degildi.

Bir ara hepimiz Serveti takdir etmiyormuyduk? 2008'de felan? Servet bir aralar stoperlik görevini cok iyi yapiyordu, bunu inkar etmek ona haksizlik olur. Milli Takima cagiranlara söylemelisin bunu. Yanliz son zamanlarda Servetden cok daha iyi stoperler cagrildi diyemem. Daha iyi stoperler var mi? Bence var, ama cagrilanlar degildi, hele hele ilk hirvatistan macinda oynayanlar hic degildi.

Podolski Kölnde cok kötü oldugu zaman bile Alman Milli Takimda iyi maclar cikarmadi mi? Podolskici felan degilim, ama haksizlik olmus resmen.

Bence Fransa Ligi ve Italya Ligi Bundesliga'dan daha iyi degiler. Italya eskilerde kalmis. Bundesliga zor bir Lig. Almanya cok dengeli bir lig. Herkez herkezi yenebiliyor. Almanlar Avrupada her takimi yeniyor ve yenebiliyor, bu onlarin Futbol Alt Yapisindan gelen birsey.

10 adamla savunma yapmiyorlar, dogru ama bu zaten cirkin bir Futbol. Bence en güzel ligler Ingiltere ve Almanyadir. Ispanyda sadece Barca vs Real izliyoruz. Geri kalanlar sadece figuran.

1.La Liga

2.EPL

3.Italya

4.Almanya

5.Fransa

Bencede bizim ligde oynanan futbol,futbol degil.Ama öyle takimlara oynamak daha zor.

1.La Liga

2.EPL

3.Italya

4.Almanya

5.Fransa

Bencede bizim ligde oynanan futbol,futbol degil.Ama öyle takimlara oynamak daha zor.

Benim siralamam

EPL

LA LIGA veya Bundesliga (Kararsizim, La Liga da sadece Real ve Barcelona oldugu icin)

Italya

Fransa

olurdu. Ama seyir olarak en cok zevki EPLden aliyoruz diyorum. Sertlige bakilacak olursa, yoksa herhalde Yunanlardan ve bizim Ligden daha sert bir lig yokdur bu dünya da ;)

Benim siralamam

EPL

LA LIGA veya Bundesliga (Kararsizim, La Liga da sadece Real ve Barcelona oldugu icin)

Italya

Fransa

olurdu. Ama seyir olarak en cok zevki EPLden aliyoruz diyorum. Sertlige bakilacak olursa, yoksa herhalde Yunanlardan ve bizim Ligden daha sert bir lig yokdur bu dünya da ;)

Bundesliga´da bi tek Bayern var.Dortmund Marseille´den daha kötü bi takim,ama Almanyanin Bayernden sonra en iyi takimi.

Bizim lig hem sert,hem cirkin bi de sikeli.

asil bizim lig öyle kötü diye is yapmaz.hadi futbol oynayan takim olsa tamam derdik.ama 18 takimin 16si 10 adamla defansa gömülüp rakiblerin kemiklerini kirmaya calisiyorlar.

kaziminde fizigi iyi,ama birini ezdigi yok.

reyes atletico madridde 2 bucuk senede 14 gol atmis ve 26 assist vermis.

ama istatikleri gecin.ona bakarsak alex´de hagi den daha iyi bi oyuncu olurdu.

istatiklere bakarak oyuncu almak cok sacma birseydir.

spartak moskau niye iskoc liginden her sene en az 30 gol atan milleri almadi?her sene en az 20 gol atan cris boyd´u almadi?ama 3 senede topal 10 assist veren ve 5 gol atan mcgeadyyi aldi?

ha dogru unuttum.spartak moskau bi profesyonel scouting ekibine sahip olan bi takim.oyuncunun istatiklerine bakarak adam almiyorlar.

kazımın fizigi iyi ama kazım öne dogru koşu yapmadıgı icin hicbir önemi kalmıyor. ayagına top bekliyor. kazımı zaten bende begenmiyorum. reyesin gecen sene ve bu sene şimdiye kadar oynadıkları 62 macta 8 golü var. bu sene ligde 12 maca cıkmış 8 i ilk 11 hic golü yok asistinin ne oldugunu tam olarak bilmiyorum. bu seneki 2 golü avrupada atmış. ben basan koşan adamları sevdigim icin podolskiyi istiyordum. reyes gelincede bu adam burda başarılı olamaz demem gelecegi görmüyorum. sadece tahminim bu. senin dedigin olur reyes bizde cok başarılı olru haklı cıkarsın bize kapak olsun GS A YARARLI OLSUN bana yeter.

Bundesliga´da bi tek Bayern var.Dortmund Marseille´den daha kötü bi takim,ama Almanyanin Bayernden sonra en iyi takimi.

Bizim lig hem sert,hem cirkin bi de sikeli.

Isim olarka haklisin. Tek Bayern var, Fener gibi herkezi kapiyorlar. Ama Dortmund yabana atilacak bir takim degil. Dortmund yeni ve cok genc bir takim, Sampion olmalari bile büyük bir basariydi. SL grubundan cikmalilardi, Arsenalin arkasindan, hele hele Marsilyaya yenilmemeleri lazimdi. Ama futbol bu.

Schalkesi var, Werder Bremeni var, Hamburgu var. Bunlarin hepsi Avrupada bizde variz diyor.

Almanya alt yapi olarak saglam isliyor, sirf bu yüzden bile cok iyi bir lig.

Bizim lig sert, cirkin ve sikeli. Burda cok haklisin.

Göz zevki olarak en iyi futbol İspanya'da ama sertlik,cekisme,savunma olarak;

1.Premier League

2.Serie-A

3.Bundesliga

4.Ligue 1

5.Spor Toto SL

6.La Liga

7.Portekiz ligi

8.Eredivise

Daha uzar gider :)

Isim olarka haklisin. Tek Bayern var, Fener gibi herkezi kapiyorlar. Ama Dortmund yabana atilacak bir takim degil. Dortmund yeni ve cok genc bir takim, Sampion olmalari bile büyük bir basariydi. SL grubundan cikmalilardi, Arsenalin arkasindan, hele hele Marsilyaya yenilmemeleri lazimdi. Ama futbol bu.

Schalkesi var, Werder Bremeni var, Hamburgu var. Bunlarin hepsi Avrupada bizde variz diyor.

Almanya alt yapi olarak saglam isliyor, sirf bu yüzden bile cok iyi bir lig.

Bizim lig sert, cirkin ve sikeli. Burda cok haklisin.

Yanlis anlamisin beni kardes.Sen La Liga´da bi tek Real ve Barca var yazdin,ondan bende orda ancak Bayern var diye cevarp verdim.

Ona bakarsan Valenciasi var,Sevillasi var felan.

kazımın fizigi iyi ama kazım öne dogru koşu yapmadıgı icin hicbir önemi kalmıyor. ayagına top bekliyor. kazımı zaten bende begenmiyorum. reyesin gecen sene ve bu sene şimdiye kadar oynadıkları 62 macta 8 golü var. bu sene ligde 12 maca cıkmış 8 i ilk 11 hic golü yok asistinin ne oldugunu tam olarak bilmiyorum. bu seneki 2 golü avrupada atmış. ben basan koşan adamları sevdigim icin podolskiyi istiyordum. reyes gelincede bu adam burda başarılı olamaz demem gelecegi görmüyorum. sadece tahminim bu. senin dedigin olur reyes bizde cok başarılı olru haklı cıkarsın bize kapak olsun GS A YARARLI OLSUN bana yeter.

Podolski gelirse,sonuna kadar arkasinda olurum.yanlis anlasilmasin.senin yazdigin gibi galatasarayimiza yararli olsun o yeter.

ama benim düsüncelerim iste öyle,eger gelirse,sanki is yapmaz gibi geliyor bana.yapsada 10 milyonluk adamin yapacagini yapamaz.belki 4-5 gol ve 2-3 assistle oynar.

Yanlis anlamisin beni kardes.Sen La Liga´da bi tek Real ve Barca var yazdin,ondan bende orda ancak Bayern var diye cevarp verdim.

Ona bakarsan Valenciasi var,Sevillasi var felan.

Ha ok, ben Sampionluk yarisinda demek istedim. Yani orda ya REAL ya da Barca oluyor. Cok nadir hele hele son yillarda hic baska biri cikmadi. Almanyda ikinci ligden cikmis Takim bile Sampion olabiliyor. 1998 Kaiserslautern olmusdu (Kazma Yunanlari EURO 2004'e tasiyan Otto Rehagel yapmisdi). Yoksa La Liga'da tabiki güclü takimlar var, ama onlar Sampionluk potasina giremiyor ki. Barca ve Real aciyorlar arayi gidiyorlar :)

Podolski gelirse,sonuna kadar arkasinda olurum.yanlis anlasilmasin.senin yazdigin gibi galatasarayimiza yararli olsun o yeter.

ama benim düsüncelerim iste öyle,eger gelirse,sanki is yapmaz gibi geliyor bana.yapsada 10 milyonluk adamin yapacagini yapamaz.belki 4-5 gol ve 2-3 assistle oynar.

her transfer bi risk zaten. ama sezon başında adam aklımda kaldı. birde şu tank gibi rierayı görünce iyice delirdim. kücücük emre colak sadece fener macında rieranın bütün maclarda yapamadıgı katkıyı yaptı. ve bu oyuncu 3 milyon euro alıyor.

Fatih Terim adam eder sözü bu transferin kilit noktası olur. Kendini ispatlamış fakat kişisel veya saha dışı sebeplerle verimsiz olan oyuncuları ucuza almak takımımız için iyi bir kazanç olabilir. Her oyuncuyu da Fatih Terim mi adam edecek derseniz Terim'i Terim yapan özelliği budur bence..

Üst Alt