Reyes Bitti İddiası ! - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes Bitti İddiası !

Cevap: Reyes Bitti İddiası !

Takımda omurgayı oturtmuşuz.Bundan sonra nokta atışı isimler alınmalı.Az ve öz transfer.Musleraya verilen paraya içi acıyan kaldı mı mesela?Ya da Melo için 8-10 milyon verilse kimse gıkını çıkartmaz.Kanatlara da bu tarz bir transfer yapılmalı.Gerekirse tek transfere harcanmalı bütçe.

Takımda omurgayı oturtmuşuz.Bundan sonra nokta atışı isimler alınmalı.Az ve öz transfer.Musleraya verilen paraya içi acıyan kaldı mı mesela?Ya da Melo için 8-10 milyon verilse kimse gıkını çıkartmaz.Kanatlara da bu tarz gerekirse tek bir isim alınmalı.

Bir cok kisinin istedigi de bu.

96-97 Hagi

97-98 Popescu

98-99 Taffarel

99-2000 UEFA

00-01 Jardel - SUPER KUPA/CL CEYREK FINAL

Reyesi ve bir kac ucuz adam alacagına, direk git bir tek Podolski'ye falan bas parayı misal.

Reyes'e olumlu bakabilmem için, Riera ile takasa girilmesi lazım. Arda'nın transfer taksidine sayacagıma, zaten 33'luk Ulfa'ya 2.2m euro vermişiz, Reyes'e karşılık Riera + para verelim 1-1.5m euro falan.

Kanatlarimizda Riera,Aydin ve Kazim gibi isimler var ve biz burda Reyes'i tartışıyoruz.

Sağ kanatta Sabri ya da Eboue oynuyor, Kazım daha çok sağ forvet (tek forvetin yanında) gibi oynuyor. Riera'dan zaten hocada memnun değil, Reyes aslen sol açık değil ki sağ açık. Aydın'da kaç maç oynamış bakmak lazım.

Reyes ile Q7'yi karşılaştırmam, kapasite ve oyuna etki olarak Q7 açık ara öndedir. Simao'yla karşılaştırırım ancak Reyes'i. Simao çok mu faydalı bjk'ye?

Reyes felaket kotu bir oyuncu.

Defans sifir.

Bu adamin yerine emre colak yada mertani cikarsalar daha fazla sevinirim.

peki riera ne olacak? bukadar para alan bir oyuncu artik yedeklerde mi bekliyecek,malum reyes riera ikilis ayni anda oyniyamaz yabanci sinirindan dolayi.

amrabat neden gelmiyorsa podolski de onun icin gelemiyor bonservisleri cok, ucuz etin yahnisi de reyes oluyor.

Reyes kötü oyuncu mu dersiniz?

Melo bidon du ?

Urfa yasliydi?

Elmander cok agirdi?

Muslera cok asirtma gol yerdi?

Reyes harika olur gelsin

benim için podolski ilk sırada ama reyes gelse de sorun olmaz.

aydın riera kazım sabri yekta eboue hakan çağlar emre engin bu isimler iyi veya kötü kanatlarımızı oluşturan adamlar.

şimdi hangisi reyes ten daha teknik daha hızlı daha iyi şutör?

aydın kazım riera yı topla bi tane reyes etmez. Demek ki Reyes bu takıma seviye atlatır. Yani Reyes gelsin ve Fatih Terim ona sahada hücum insiyatifini sorumluluğunu versin herkes ağzı açık izler.

Ancak şunu unutmamalıyız. Sezon uzun olacak. Reyesi aldık diyelim hücumu güçlendirdik diyelim peki ikinci isim olarak nereye transfer yapacağız. Bunu çok iyi analiz yapmaları lazım. Takım dengesini bozmamaları lazım.

Reyes transferi Fatih hocayi kral yapabilir, fakat sonunu da getirebilir. Arda'nin son dakika ihanetinden dolayi Riera fazla konu olmuyor, ama Reyes yuksek maliyetle gelip uzerine takimda afallarsa iyi seyler olmaz. Insallah gelir ve kral olur diyelim. Hagi'den sonra Fatih hocayi da kaybetmek, kendi sahsım adına konusuyorum bana cok koyar.

Ben bu adami istemiyorum. Niye mi? Sezon basi kendini bulunmaz hint kumasi sandi ve burun kivirdi, simdi kulübeye kalinca gelecek. Istemiyorum.

Reyes gelmesin diyelim, sonra kimseyi alamazsak Riera'ya Kazım'a Aydın'a kalırsak ne olacak?

Hep böyle gitmez, sezon uzun. Daha çok var.

Sanki seçenekler Di Maria, Robben, Ribery, Hazard falan da, Reyes'i beğenmiyoruz.

Tamam ben de öncelikli Podolski gelsin isterim ama onu alacağız diye uğraşıp da alamaz, üstüne şu an rahat alabileceğimiz Reyes'i de alamazsak, o zaman sıkıntı yaşarız. Ayrıca Podolski gündemde olacak mı çok emin değilim o konuda. Tamamen tahmin.

Reyes'i oynatmayı bilirsek çok yararlı olur. Sağdan içeri kateder, şut atar, pas verir, frikik atar, çalım atar, basar gider. Faul ve penaltı kazandırır, yeter ki hakem düzgün olsun.

Yeter ki gazı versin Terim ona da Melo gibi.

Podolski gündemde olmaz, adam bugün yine iki tane yazdi. 14 macta 13 gol atti ve asistleride var. Kölne 15'den asagi satmaz, eger satarsa. O treni malesef kacirdik, sezon baslamadan alsaydik olurdu, ama artik gec. Bize kaptirmazlar, Euro 2012 felan var.

Üst Alt