Reyes Bitti İddiası ! - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes Bitti İddiası !

Cevap: Reyes Bitti İddiası !

Gelsin...ben nedense kararimi degistirdim bi kac ispanyollarin reyes üzeri fikirlerini dinledikden sonra..

Ben bu adami istemiyorum. Niye mi? Sezon basi kendini bulunmaz hint kumasi sandi ve burun kivirdi, simdi kulübeye kalinca gelecek. Istemiyorum.

Yani sikeli,kötü,cirkin,kalitesiz bi lige gelmemek istedigi diye,öyle bi adami elden mi kacirak?

Kimseyi üzmek istemem,ama bu forumda yüzde 95i futboldan,futbolculardan anlamiyor.Ujfa yaslidi.Misimovic kraldi.Elmander belesdi.Jo kraldi.Cana en büyük kraldi.Melo bidondu.Eboue 2 sag bek varken gereksizdi.Sabri iyi bi bekdi....vs....

Quaresma gibi sirf sov yapan adam bu ligde cosiyorsa,Reyes bu ligi alt üst eder.Kafaniza Riera takilmis,ama Reyes ile Riera´nin aralarinda koskoca farklar var.Ikisi sol ayakli ve kanat oyuncular bu kadar.Oyun stillerini karsilastirirsak 2 farkli oyuncu cikar.

Riera teknik bi oyuncudur,paslarida iyidir.Ama kendisi cok agir,hantal ve yavas bi sol kanat oyuncusudur.Hadi Arda gibi iceri katedip orta acsa,ara pas atsa,sut cekse tamam derdik.Ama öyle degil iste.

Reyes hizli,teknigi yüksek,cok hareketli ve birebirde gecemedigi adam yok.Tek sorunu biraz bencilligi ama Fatih Terim gibi antrenör varsa,onu da adam yapar o konuda.

"Kazim adam gecemiyor" diyenler Podolski´yi istiyorlar.

Ayni Podolski bizim ligde Mersin Idmanyurdunda oynasa su an hickimse onu takmaz.Bütün almanya Podolskilen tassak geciyor,ama bizimkiler adami sirf Milli Takimda torpilli oyniyor diye kral yapdilar.

Köln taraftarlarindan haric hic bir alman Podolskiyi begenmiyor.

Yani sikeli,kötü,cirkin,kalitesiz bi lige gelmemek istedigi diye,öyle bi adami elden mi kacirak?

Sebebi o degildi. Adam resmen burun kivirdi, Galatasasaray'a gelmek istemedi. Madem öyle bir lige gelmek istemedi, o zaman simdi degisen ne var? Ayni sikeli ve cirkin ligimiz duruyor, bence hatta cok daha feci bir durumda, sikeciler halen ligdeler :(

Reyes'in gelmeme sebebi kendini Galatasaray'a layik görmedi, simdi A.Madrid'e yedege firlatininca gelmek istiyor. Fark bu.

Yerli bir adam böyle birseye kalksa, istemeyiz felan diye bas kaldiririz, ama Reyes gibi biri yapinca, aman adam hakli oluyor.

Hayir yarin birgün gelirse, gelir. Yönetimin beni dinleyecek hali yok ya :). O zaman basarili olmasini isterim, sonucda Galatasaraya yarari dokunacak. Ama simdi soruliyorsa ISTEMIYORUM diyorum. Sahsi fikirim. Hayrina gelmiyor, simdi de bir ton para verilcek o zamanda teklif edildi.

berkan sen futboldan ve futbolcudan cok anlyiorsun bravo.herkes herkesi begenmek zorunda degil.yok forumun %95 futboldan anlamiyor gibi laflar hic hos olmadi.

Ayni Podolski bizim ligde Mersin Idmanyurdunda oynasa su an hickimse onu takmaz.Bütün almanya Podolskilen tassak geciyor,ama bizimkiler adami sirf Milli Takimda torpilli oyniyor diye kral yapdilar.

ben almanyada yasiyorum.podolskiyi vasat oyuncu yaptinya helal olsun ;) gercekten futbolcudan anliyormussun

berkan sen futboldan ve futbolcudan cok anlyiorsun bravo.herkes herkesi begenmek zorunda degil.yok forumun %95 futboldan anlamiyor gibi laflar hic hos olmadi.

bende herseyden anlamam,futbolu seven ve takip eden birisi ne kadar anliyorsa futboldan,o kadarda ben anlarim.ama anlamadigim konularada hic girmem.mesela biri transfer öneri konusunda tanimadigim bi oyuncuyu önerse,ben cikip yok bu böyle,yok su söyle demiyorum.ama ne yazik ki cogu kisi böyle yorum yapmayi seviyor burda.

reyesi burda cogu kisi dogru dürüst tanimiyor.ardayi bu sene izlerken iste bu seneki kötü performansi gözlere batti.ama reyes´in manzano´ile büyük sorunlar yasadigini hic kimse önemsemiyor.böyle oyunculara güvenmesen,manzano gibi,cökerler.

ama fatih terim gibi hoca her oyuncusuna güvenir ve oyuncularini motive eder.

podolskiyi de cogu kisi tanimiyor.yani ismini ve alman milli takimda oynadigni biliyorlar.ama nasil bi oyuncu oldugnu degil iste.bizim istedigimiz aradigimiz oyuncu profilinden en uzak olan adam podolskidir.ama nedense herkez kafayi bozmuslar onun icin.

melo´da bidondu.ama burda ben dahil,melonun 3 macini görmedik.

ujfa icinde aynisi gecerli.

elmander´de.

muslerada laziodan postalandi.

keitada lyonda bidondu.

barosda bitmisdi.

kewellde beles bi oyuncudu.

neill de bi gereksiz oyuncuydu.

.

.

.

ama söyle güzel bi güney amerikali gelince mesela jo,herkez kafayi yiyor.

berkan birde kyüzde 95 e futboldan anlamıyor diyorsun. evet ben ujfalusiyi yaşlı diye istemedim. bu gayet normal adamın futbolculuguna laf etmedim. reyesinde futbolculuguna laf etmedim. adamın istatistikleri beni düşündürüyor ve mactan kopuk kopuk oynuyor. mersin diman yurdunda oynasa kimse takmaz nedemek ya şakamı yapıyorsun? adam almanya milli takımının ilk 11inde oynuyor kendine gel istersen.

berkan birde kyüzde 95 e futboldan anlamıyor diyorsun. evet ben ujfalusiyi yaşlı diye istemedim. bu gayet normal adamın futbolculuguna laf etmedim. reyesinde futbolculuguna laf etmedim. adamın istatistikleri beni düşündürüyor ve mactan kopuk kopuk oynuyor. mersin diman yurdunda oynasa kimse takmaz nedemek ya şakamı yapıyorsun? adam almanya milli takımının ilk 11inde oynuyor kendine gel istersen.

hele bi git arastir oyniyormu daha.

artik schürrle,GÖTZE gibi oyuncular var.eskiden jansen,trochowski gibi dandik adamlar vardi.

hadi reyes kopuk kopuk oyniyor,dogru,katiliyorum.ama podolski onu bile yapamiyor.90 dkkda alex gibi bi sut cekiyor o da gol oliyor ara sira.

teknik kapasitesi cok düsük,adam eksiltmeyi birak,topu kontrol edip ve hizli cikis yapamiyor.ya topu bi güzel pasla önüne oynayacaksin,yada hic oynamacaksin.

lincoln´e hep mizikci diyorduk,deplasmanlari sevmiyor diyorduk.hele bi arastirin,podolski nasil birimis.

reyes defansa fazla yardim etmiyormus.Löw niye podoslkinin arkasina her macda defans özelligi ön plana cikan adamlari oynatiyor sol bekde?podolski alman milli takimin en tembem oyuncusudur.

podolski gibi abartilan adam yok.alman medyasi sagolsun.yok manchester city istiyormus,arsenal istiyormus,inter mailand istiyormus felan.

eger öyle bi takim podolski gibi bi oyuncuyu istese,bekletmeden alir bknz. khedira,özil.

schweinsteigeride her sene real´de barcelonada göriyor alman medyasi.chelsea her sene bayerne 50 milyon öneriyorMUS schweinsteiger icin.

gecin bunlari.hepsi iyi oyuncudur lafim yok,alman milli takimi bosuna dünyanin en iyi milli takimlardan biri degil,ama podolski gibi bi oyuncu TÜRKIYEDE IS YAPMAZ.

bi de sol acikda oynasin diyorsunuz.hadi forvet olarak gelse,bi göz yumulurdu,ama sol acikda rierayi oynatirim onun yerine.

Bende Almanyadanim. Podolski gercekten kötü bir oyuncu degil, ha Türkiye Ligine gider yada gitmez o ayri konu. Köln takimi kötü, ama bu yil Podolski yinede parlamayi becerdi. Canli izlemisligin bile var.

Yanliz Köln'lü degilim ;)

Bundesliga iyi bi ligdir,ama Top5 Liglerin arasinda (La Liga,EPL,Fransa Ligi ve Italyan Ligi) en kolay futbol oynanan lig Bundesligadir.

Bayern haric dünya capinda bi takim yok.Dortmund biraz zorladi ama ondarda artik Sevilla gibi bi takim oldular.Ne 10 adamla savunan takimlar var,ne de cok sert oynayan takimlar var Bundesligada.Podolski o lig icin cok uygun biri.

artik schürrle,GÖTZE gibi oyuncular var.eskiden jansen,trochowski gibi dandik adamlar vardi.

hadi reyes kopuk kopuk oyniyor,dogru,katiliyorum.ama podolski onu bile yapamiyor.90 dkkda alex gibi bi sut cekiyor o da gol oliyor ara sira.

teknik kapasitesi cok düsük,adam eksiltmeyi birak,topu kontrol edip ve hizli cikis yapamiyor.ya topu bi güzel pasla önüne oynayacaksin,yada hic oynamacaksin.

lincoln´e hep mizikci diyorduk,deplasmanlari sevmiyor diyorduk.hele bi arastirin,podolski nasil birimis.

reyes defansa fazla yardim etmiyormus.Löw niye podoslkinin arkasina her macda defans özelligi ön plana cikan adamlari oynatiyor sol bekde?podolski alman milli takimin en tembem oyuncusudur.

podolski gibi abartilan adam yok.alman medyasi sagolsun.yok manchester city istiyormus,arsenal istiyormus,inter mailand istiyormus felan.

eger öyle bi takim podolski gibi bi oyuncuyu istese,bekletmeden alir bknz. khedira,özil.

schweinsteigeride her sene real´de barcelonada göriyor alman medyasi.chelsea her sene bayerne 50 milyon öneriyorMUS schweinsteiger icin.

gecin bunlari.hepsi iyi oyuncudur lafim yok,alman milli takimi bosuna dünyanin en iyi milli takimlardan biri degil,ama podolski gibi bi oyuncu TÜRKIYEDE IS YAPMAZ.

bi de sol acikda oynasin diyorsunuz.hadi forvet olarak gelse,bi göz yumulurdu,ama sol acikda rierayi oynatirim onun yerine.

tespit in dogru sana katiliyorum cok abartiliyor almanyada ama sunuda söylemek gerek tercih edecek olsam reyes i almam podolski yi alirim

Podolskiyle Reyesi neden karşılaştırıyorsunuz ki? 1 Podolski parasına 3 Reyes veriyorlar:)

reyes defansa fazla yardim etmiyormus.Löw niye podoslkinin arkasina her macda defans özelligi ön plana cikan adamlari oynatiyor sol bekde?podolski alman milli takimin en tembem oyuncusudur.birde rierayı podolskiye karşı tercih edecek duruma geldiysen olay vahim.

türkiyede iş yapmaz lafı komik. burası premier lig degil. altı üstü kcı kırık bir lig.burda 2 li mücadele önemlidir podolski o fizigiyle burdaki adamları ezer. reyesin bana istatistiklerini göster. birde rierayı podolskiye karşı secerek gözünü karartman muhteşem.

Milli Takimda oynamasi yada oynamamasi da aslinda önemli degil. Ama Adam oynuyor. Halen oynuyor ve Euro'yu da oynacak. Löw Podolskiden kolay kolay vazgecmez/vazgecmiyor. Adam zamaninda Kaptan Ballack'a bile sahada tokat atti, ama yinede Milli Takimda cagrildi. Yanilmiyorsam 100 yakin Milli Maci oldu. Adam oyundan cikiyor veya sonradan giriyor, ama oynuyor.

tespit in dogru sana katiliyorum cok abartiliyor almanyada ama sunuda söylemek gerek tercih edecek olsam reyes i almam podolski yi alirim

ola bilir.ben reyesi tercih ederim.belki alman oyunculara kurdugum nefret beni bu kadar etkiliyor,ama nedense cogu alman futbolseverler podolski konusunda benim gibi düsüniyorlar.

Üst Alt