Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiği

Onun ve ekibinin hep arkasındayız. Gitmez kalırsa Galatasarayımızın önümüzdeki belki 20 sene boyunca oynayacağı sistemi oturtabilir.Kendi belli bir süreden sonra gitse bile sistemi, felsefesi ve onun Galatasaray'ı yaşar, biz yaşatırız

Teknik ekibimizi sonuna kadar destekliyor ve güveniyorum.

Teknik ekibe guvenim sonsuz sonuna kadar destekliyorum

Rijkaard gittikten sonra bir gün elbet. Feci bir boşluk hissedicez. Niye mi? Gerets, Kalli, Skibbe vs... Yani çok ama çok uzun yıllardan beri bir dünya yıldızı olan teknik direktör bizi çalıştırmadı hiç. Demek istediğim, Skibbe yi gönderebiliyorduk çünkü daha iyisini bulabilirdik.

Rijkaard'ı gönderdikten sonra ne yapacağız peki?

Rijkaard'dan iyisi mi?

Hiddink, Arsene Wenger, Alex Ferguson, Capello, Jose Morinho.

Önemli olan isimler değil. Rijkaard sistemi oturtup giderse bu sisteme uygun her hoca gelir oynatır. Yenilikler ekler hatta. Önemli olan sistemin oturtulması. Rijkaard belki hiç şampiyon yapamaz takımı. Ama sistemi oturtursa Rijkaard sayesinde şampiyonluklar kazanırız.

Benim duruşum bellidir. Rijkaard'ı eleştirmek doğrudur, ama yapıcı eleştiri yapılarak. Dünya'da kimse için eleştirilemez sıfatı konmamıştır daha. Ama kelle isteyenleri forumdan birer birer uzaklaştırmak gibi kutsal bir görevim olduğunu da söyleyeyim şimdiden.:)

Bir nevi açık çek sayılsın.

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

bendende tam destek..!!!!!!!!!!!!!!!

Sonuna kader RIJKAARD ve ekibi!

imza:..................

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Galatasaray'ı ne kadar savunduğum ortadayken tersi bir şekilde düşünmem mümkün olamaz. Bu takımı başarıları için sevmiyorum. Rijkaard'ın ölüsü bile yeter.

Yeni bir sistem yaratmak zor ve sancılı bir dönem anlamına da geliyor. Sözleşmesi süresince tek yetkili olarak kalmalı, arkasındayım.

bu konu biraz ilginç olmuş. Rijkaard ı zaten destekliyoruz. dandik bir hazırlık maçı yenilgisinin yol açtığı durum ve sabırsızlık ilginç olmuş.

Hele bir durun yaaa. Aragones kaç bin tane yenilgi aldı adamlar ona rağmen sabretti. oyun sistemi vs si yoktu.

Rijkaard ile belki bizde köüt başlarız iyi oynayamayız ne biliyim bişiler olur fakat zaman vermezsende başarıya ulaşamazsın 4-4-2 üzerinden devam etse hadi elşetririsin ama adam TR De hiç uygulanmamış total futbol adı verilen her oyuncunun 90 dk oyuna bağlı kalmasını ve disiplini gerektiren bir sistemi monte etmeye çalışıyor. üstelki daha AS 11 fiziksel olarak iyi olmadığından gençleri adapte etmek adına ve seçm e yapmak adına denemelerde bulundu.

Topol maçı korkusu varsa bilemem ama GS nin adı çıksa eler o takımı PAF larla FAS ve Mısır şampiyonuna pozisyon bile vermediğimizi düşünürsek rahat olun derim.

Leverkusen maçında takımın 3/4'ü yoktu, eleştirmek haksızlık olur. Ama mezar kazıcıları yine işbaşında gördüğüm kadarıyla. Herkes yusuf olmuş yelleniyor.

Herşey bir yana, Rijkaard'ın 2 senelik kontratını doldurmasını ve mümkünse 2 sene sonunda bir 2 sene daha uzatmasını herşeyden çok istiyorum.

Teknik Direktörümüzün arkasındayız.. Güvenimde sonsuz.

ama bazı arkadaşlar küme düşsekte arkandayız tipi mesajlar atmış.. 2 hafta üstüste mağlubiyet alınca fikir değiştirmezler umarım..

Görüldüki gazozuna maçı bile kaybedince "sabır sabır" diyen arkadaşlar "istifa istifa" diye söylenmeye başladı..

bu kadarmı anlık bi toplumuz anlamış değilim..

Frank Rıjkaard Frank Rıjkaard oley oley oley.

Skibbeye hep karşı çıktım kjariyerinden dolayı.Kariyeri parlak bir hoca geldiğinde ise arkasında dururum dedim.

Rijkaard gibi bir adama sabır gösteremeyeceksek bizim gibi taraftar destek değil köstek olur.

Kendi adıma söylüyorum sonuna kadar arkasındayım.

Sonuna Kadar! Hep Destek Tam Destek!

İsterse 6 yesin sonuna kadar yanındayım teknik ekip ve Rjikaard'ın !

Ne olursa olsun Rijkaard...Herzaman Rijkaard....

Rijkaard gibi adam 50 senede bir gelir Türkiye´ye...

Sacma sapan takintilarla dünyanin en büyük hocalarindan birini kacirmayalim..

Türkiye Cumhuriyet tarihin en iyi transferi olan Rijkaard,Neeskens,Albert Roca, Carlos Cuadrat teknik ekibine, sınırsız ve şartsız destek veriyorum.Başarılı ve başarısız olmasından tamamen bağımsızdır bu söz...Hatta olası yönetim değişikliğinde Rijkaard ve Teknik ekibe en ufak müdahalede, kafatasçı zihniyete karşı tüm organizasyonlar en ön sırada olacağıma söz veriyorum. Daha da ileri giderek Adnan Polat ve ekibi buna benzer bir davranışta bulunursa, kendilerine karşı yapılacak her organizasyonuda destekleyeceğim...

Saygılar

Avrupa Ligi'nden çok erken elenirsekte,

Ligde yarışa erken havlu atarsakta,

Fener'e yenilirsekte,

Sezonu 0 kupayla kapatırsakta;

Rijkaard ve ekibinin sonuna kadar arkasındayım.

Üst Alt