Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Frank Rijkaard ve ekibinin sonuna kadar destekçisiyim..

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Dünya'nın en iyi teknik direktörlerinden birisiyle Türkiye'nin en iyi takımı olduğumuz gibi Avrupa'da da eski günlerdeki gibi zirveyi zorlayabiliriz. Tabi Frankie'ye güvenirsek. Arkanızdayız Frankie & Neskeens....

türkiye cumhuriyet tarihin en iyi transferi olan rijkaard,neeskens,albert roca, carlos cuadrat teknik ekibine, sınırsız ve şartsız destek veriyorum.başarılı ve başarısız olmasından tamamen bağımsızdır bu söz...hatta olası yönetim değişikliğinde rijkaard ve teknik ekibe en ufak müdahalede, kafatasçı zihniyete karşı tüm organizasyonlar en ön sırada olacağıma söz veriyorum. Daha da ileri giderek adnan polat ve ekibi buna benzer bir davranışta bulunursa, kendilerine karşı yapılacak her organizasyonuda destekleyeceğim...

Saygılar

:005:

keske bülent kormazi da ayni sekilde destekleseydik.

takimin sisteme ayak uydurmasi icin zamana ihtiyaci var, bu yüzden mac da kaybedebilirz hemde hic beklenmedik rakiplere karsi.

rijkaardi tabiki bende destekliyorum ve insallah herkes sözünün efendisi olur!

Benim bir Hayalim bir istegim var iste oda bu...Galatasaray da Alex Fergusson gibi..Arsen Wenger gibi Yillar boyu bir Teknik Direktör kalsin..ancak öyle gelir Basarilar...bir Örnekte Werder Bremen. Onlarda da Scharf yillardir o Takimda ve son Yillarda Bundesliga nin en iyi Takimi....

1 sene degil isterse 2-3 sene basari gelmesin arkadaslar ama sonucta ilerisini düsünmeliyiz...unutmayin Fergusson bile ilk yillarda basarili degildi...Galatasaray a bile elnmisti zamaninda....ManU son 10 Yildir hep tepeye oynuyor...ondan önce okadar da degildi ve Fergusson 20 yili askin orda....

anliyascaginiz kim gelirse gelsin Futbolcu olarak sunu anlayacak...sen bu Takimda bir hicsin senin Teknik Direktörün Patronun ve o ne derse o nasil isterse öyle olacak...seni 2 Dakikada isterse harcar yok eder... böylece de Takimda bi Otorite bi Disiplin saglanir....

ben Destekliyorum böyle de olmasi laazim zaaten diyorum...

10 senelik imza attırsın yönetim.sonuna kadar destek tam destek

İlk sezonunda muhakkak sabredilmeli çabuk oturtamayacak sistemi

abi benim korkum 1 sene sonra mesela ac milan in rijkaardi istemesi ve bizden gitmesi.

hersey alt ust olur

Artık uzun soluklu bir istikrar için reijkard ve ekibine tam destek vermek gerek.Reijkard gibi futbol bilgisi geniş ve vizyonu olabildiğince açık bir adamı kazanmışken kaybetmemeliyiz.Avrupa ve lig gitse bile destek olmalıyız.Hatırlayanlar bilirler,derwall de ilk sezonunda tam olarak başarılı olmamış ama verilen destek ile 14 yıl aradan sonra Galatasarayı şampiyon yaparak bir ilke imza atmışdı ancak takımı şampiyonlukdan çok bir vizyon kazandırmış ve 2000 yılının takımının mantalitesini ve disiplininin temellerini atmışdı.

Umarım reijkarda böylesi bir vizyon ve mantaliteyi başlatır takımımızda ancak kolay bir iş değil bu,sabır etmek ve destek olmak zorundayız.Şİmdi burda bunları yazıpda olurda ilerde avrupadan elenir,lige havlu atar ve en önemlisi fenerden yine fark yersek savaş baltalarımızı toprakdan çıkarmayalım.Herkez çok büyük umutlar içerisinde ama biz bu umutları sonraki yıllara taşımalıyızki reijkard bu yıl ekdiği toprağın ekinlerini sonraki yıllarda toplayabilsin.

Hep destek tam destek..Futbolu adam gibi oynattıkdan sonra ister avrupa gitsin,ister lig yada fenereden fark yiyelim..Bu takıma bir vizyon ve yeni futbol mantalitesini getirmesi için reijkarda destek olup sahip çıkmalıyız.Devir futbolcuya dayalı devir değil artık,devir takım oyunun hedef olunduğu,vizyonu geniş tutup duygusal davranmadan çalışılması gereken bir devir.Herkez umudunu sıkı tutsun zira çok havalarda gezen arkadaşlar bir hazırlık maçında mağlup ayrıldık diye neredeyse reijkardı kovacak duruma geldi..

Artık bu mantalitelerden uzaklaşıp vizyonumuzu geniş tutmanın zamanı geldi.

Bence reijkardın gelişi ile ciddi anlamda taraftar profilimizde olumlu yönde değişime gidiyor,misal artık eskisi gibi havaalanlarında çılgınca karşılama törenleri yok.Bu güzel bir örnekdir bence..

tek eksiğimiz fatih terim zamanında olduğu gibi devamlılık. fatih terim takımımızı şampiyon yaptı ve bu sayede td olarak devam etti. fakat rijkaard teknik direktörümüz şampiyon yapmasa da uzun süreler td olsun çok isterim. hem arkadaşlar olamayız demeyin şampiyon olmamız bu kadroyla ki sistem dediğiniz şeye takımımız oyuncuları da yatkın bana göre olağan bir durum.

hep destek tam destek:007::007::007:

Başarı adına hiç bir zaman bu kadar büyük bir şans geçmedi elimize.Özellikle ilk sene puan tablosundaki yerimiz ne olursa olsun destek olmalıyız.İleride başarı zaten kendiliğinden gelecektir.Futbolcularımızdan,yönetime ve en çokta bize büyük görev düşüyor.Sonuna kadar Rijkaard ve ekibini desteklemeliyiz.Kendi adıma söz veriyorum,desteğimi hiç bir zaman esirgemeyeceğim...

Üst Alt