Rijkaard gitsin mi, kalsın mı? - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard gitsin mi, kalsın mı?

Cevap: Rijkaard gitsin mi, kalsın mı?

Sahaya ruhunu yansıtamayan bir kaç futbolcu giderse rijkaard kalır. Ve taş gibi bir GS orta çıkar.

sahaya ruhunu yansıtmayı bırak kardeşim ruhu satılık futbolcular var servet gibi.

Mourinho gelse ne yazar mustafa sarpı Xavimi edecek adam :D Veya ayhanı xabi alonso Veya barış özbeği marscherano :D Serveti Puyol ? Pinoyu ronaldo ? :)

Boş konuşmayalım arkadaşlar rijkaard gidince hiç bir şey değişmeyecek sarp ayhan xavi iniesta olmicak veya servet puyol balta pique kadroda büyük revizyon lazım disiplin kadro dışı bırakılmalar servetin söyledikleri ahhh ahh

Boş konuşmayalım arkadaşlar rijkaard gidince hiç bir şey değişmeyecek sarp ayhan xavi iniesta olmicak veya servet puyol balta pique kadroda büyük revizyon lazım disiplin kadro dışı bırakılmalar servetin söyledikleri ahhh ahh

aynen katılıyorum. servetin bam üçlüsünün alemci serdar özkanın ortopedik özürlü g.zanın ali turanın olduğu bir takımda kim gelirse gelsin ne yapabilecekki. takımı kazma futbolcu çöplüğüne çeviren yönetim gitmeli bir an önce.serveti dün söylediklerinden sonra hala takımda tutarlarsa ki büyük ihtimal öyle oalcak yazıklar olsun diyorum başkada birşey söylemiyorum.

Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa Kalsın

artık zararı var takıma gitmeli geldiğinden beri tek olumlu hareketi yok takımı değiştirip duruyo aynı sisteme takmış durumda yerli istiyoruz fatih terim gelsin yada hikmet karaman yada abdullah avcı türk oyuncuları bilen adam istiyoruz oyun bilen adam istiyoruz taktik istiyoruz hırs istiyoruz !

barış karabük maçında allah aşkına sarptan veya ayhandan kötümü oynadı cana ibb maçının ilk yarısında mükemmel oynamadımı peki nedir bu adamın ayhan sarp aşkı bu aşklarından vazgeçekse kalsın k.bakmasın biz ona xaviyle iniestayı getiremeyiz illlede sarp ayhan diyorsa hemen gitsin delleniyorum her maç bu adamları izlemekten kaç klavye kırdım bu adamlar yüzünden bn pc başında her maç yan pas geri pas yan pas geri pas hadi pres yapmayı bilseler neyse bnm tek isteğim orta ikiliyi değiştirecekse kalsın yoksa derhal gitsin .

Rijkaard ilk geldiğinde ilk sene şampiyonluk felan beklemiyodum sadece sistemine yerleştirmesini bekliyodum ama hiç bi zaman sistem futbolu oynamadık hep bireysel becerilerle ayakta kaldık Ardayla Keitayla Barosla takımı taşıdık ara sıra da diğer oyuncular ön plana çıktı birer ikişer sakatlanmaya başladılarmı da takım dökülmeye başladı bu seneye geldik geçen seneden dahi eser yok gittikçe kötüye gidiyo Rijkaard kaldığı sürecede bence devam edicek yerine kim gelir kim getirilir bilmem ama bu rijkaard gider arkadaş

Gitsin diyorum, artik bir faydasi olmaz bizim takima ve:

"Haggiiii Hagggiiiii Hagggiiii" diye haykirmak istiyorum ;)

yarın yapılacak idmanı iptal edip çarşambaya almış kendisi.yazıklar olsun..reijkaard kafada çokdan bitirmiş Galatasarayı,2 günlük idmanla takımı kadıköye götürecek..

akıl mantık almıyor bu hareketleri..

yarın yapılacak idmanı iptal edip çarşambaya almış kendisi.yazıklar olsun..reijkaard kafada çokdan bitirmiş Galatasarayı,2 günlük idmanla takımı kadıköye götürecek..

akıl mantık almıyor bu hareketleri..

Adam gidiyor ne idmanı

Bazıları Hikmet Karaman iptal etmiş diyor.

Artık bende gitmesini istiyorum,ama kendisi için,kaçsın bu lanet yerden kendini kurtarsın,kariyerine leke sürdürmez en azından,ben hakkım varsa sonuna kadar helal ediyorum kendisine,böyle bi adamı bile harcadık,yönetim ne zaman defolup gidecek merakla bekliyorum.

Üst Alt