Rijkaard gitsin mi, kalsın mı? - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard gitsin mi, kalsın mı?

Cevap: Rijkaard gitsin mi, kalsın mı?

bakıyorum da forumun düzeyi üst seviyelerde

moderatörün sorduğu soruya yanayım

süper moderatörün bunu sadece gülerek alıntıladığına mı yanayım

demekki artık biz de normal üyeler olarak artık böyle konuşabiliriz

ceza da almayız

Şekil yapsın , Gidiyorum desin sonra havalimanından geri dönüp "Cö" diyip geri gelsin sonra bir sövsün yönetime sonra hadi baş baş desin gitsin :) Nasıl ama :p

Kalsın oyunu verdim. Bunu da yaklaşık 1 yıldır anti Rijkaardcılarla olan savaşıma saygımdan dolayı verdim. Artık bende gitmesini istiyorum; bu zihniyetle, bu futbolcularla olmayacak gibi görünüyor.

Ben kalmasından yanayım,sürekli t.d değiştirerek bi halt olmayacağını anlayamadık hala,ama giderse de kesin onunla ropörtaj yapmak isteyecekler olacaktır,inşallah yönetimin büyün foyasını ortaya çıkarır,Adnan polat ın yalanlarını açıklar,yani bütün gerçekleri açıklasın yönetimin ne halt olduğunu söylesin,o şekilde giderse bişey demem:)

adnan polat ntv-spor'da demişti... sene sonunda nerede olursak olalaım hoca 1 sene daha kalacak diye... ha kendisi istifa eder o ayrı ama, seneye de hoca bizimle gibi...

Ben kalmasından yanayım,sürekli t.d değiştirerek bi halt olmayacağını anlayamadık hala,ama giderse de kesin onunla ropörtaj yapmak isteyecekler olacaktır,inşallah yönetimin büyün foyasını ortaya çıkarır,Adnan polat ın yalanlarını açıklar,yani bütün gerçekleri açıklasın yönetimin ne halt olduğunu söylesin,o şekilde giderse bişey demem:)

bunu anlamayanlar ne yazikki forumda :(

Skibbe daha kötü bir kadroyla ve daha şanssız bir şekilde takımın başındaydı.Tarihin en büyük sakatlıkları yaşandı.Ona Rağmen Rijkaarddan daha iyiydi.ve de Rijkaardın yarısı kadar sabredilmedi

Rijkaard babanızın oğlu değil gitsin bıraksın bu takımı.Daha fazla rezilik yaşamak istemiyoruz !!! Eline Cana verilmiş adam hala Mustafa Sarpı oynatıyorsa(Dün maçın dışında önceki maçlarda sakat değildi Cana) yol verilir artık bu adama.

Cevap: Rijkaard gönderildiği taktirde kim gelmeli ?

Gerçekçi olalım, bu durumda ne Lucescu gelir ne de Terim. Düşenin dostu olmuyor ama ben olsam Lucescu olmadı Terim'i isterdim.

Cevap: Rijkaard gönderildiği taktirde kim gelmeli ?

Madem kafaya koyuldu Rijkaard'ı yollamak, onun yerine sadece Gerets yakışır. Ama teklif yapılırsa ki imkansız Gerets evet falan demesin. Çok severim kendisini bir kez daha kovulmasına dayanamam.

Çok sövdüm ama kişiliksiz bir camiayı silkeleyebilecek tek adam Fatih Terim'dir bu isimler arasında. Bir gün Terim'i tekrar görmek isterim. Gelecekse o gelsin yahu. Biliyorum Rijkaard-Terim çok farklı tarzda isimler ama dediğim gibi. Kişiliksiz bir camiayı bir tek o silkeler.

Üst Alt