Rijkaard gitsin mi, kalsın mı? - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard gitsin mi, kalsın mı?

Cevap: Rijkaard gönderildiği taktirde kim gelmeli ?

Tugay'ı getirirler, Fenerbahçe maçında berabere kalırız. Sonra 1-2 galibiyet alırız. Herkes harika fln havaya girer, özellikle Rijkaard düşmanları. Sonra sırasıyla Beşiktaş-Trabzon 3-4 tane atar yollar bizi, Tugay'a sallamaya başlarız ve bir adamı daha Ocak ayına kadar yeriz. Başka türlüsü olmaz.

Allah aşkına sığ düşünmeyin. Futbol bilgisi olmadıktan sonra dövse ne olacak, imam hatip lisesi mi bu; Galatasaray Futbol Klübü. Futbolun 2 numaralı adamı gelmiş bizim sığır sürüsünü güdüyor her hafta, bizde gönderme peşindeyiz. Allah akıl fikir ihsan eylesin.

Hagi'nin gençlere inanması ve oynatmasını biliyoruz , bence Tugay ile ikisi iyi olur ama

bu yönetim onlarıda yer

Allah aşkına sığ düşünmeyin. Futbol bilgisi olmadıktan sonra dövse ne olacak, imam hatip lisesi mi bu; Galatasaray Futbol Klübü. Futbolun 2 numaralı adamı gelmiş bizim sığır sürüsünü güdüyor her hafta, bizde gönderme peşindeyiz. Allah akıl fikir ihsan eylesin.

Mehmet kim kimi gönderiyor? Ben Rijkaard'ın kalmasından yanayım. İhtimaller üzerinden konuşuyoruz burada :)

Cevap: Rijkaard gitsin mi, kalsın mı?

adnan polat ntv-spor'da demişti... sene sonunda nerede olursak olalaım hoca 1 sene daha kalacak diye... ha kendisi istifa eder o ayrı ama, seneye de hoca bizimle gibi...

Hocayla yolları ayırdılar ama medyaya reijkaard istifa ettimde ayrıldım diyecekdir,yönetimde biz istemedik o ayrıldı diyip konuyu kapatacakdır.Yani alan memnun satan memnun misali ne şiş yansın ne kebab olayı olacak reijkaardın ayrılışı.

Cevap: Rijkaard gitsin mi, kalsın mı?

yanlız anketin son durumu taraftarlarımızın resmen ikiye bölündüğünü gösteriyor,gelecek hafta durum nasıl olacak merak ediyorum.

Ben Rijkaard'ın kalması taraftarıyım he ama illa gidecekse ilk tercihim Hagi olur,ondan sonra GeretS...

Üst Alt