Rijkaard gitsin mi, kalsın mı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard gitsin mi, kalsın mı?

Cevap: Rijkaard gönderildiği taktirde kim gelmeli ?

Yılmaz Vural'dan başkası olmaz...

Bence yarın devam kararı çıkacak...

Terim gelceğine Abdullah Avcı'yi isterim. Yada Hagi'nin geri gelmesini isterim, bu kadroyu adam edebilir.

Lucescu gelse şampiyon bile olabiliriz ama kahroluruz gene maçlarda. :D

Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa Kalsın

Kalsin! sabir sakatliklar bir gecsin tam kadro bir kac mac yapalim

İçinde bulunduğumuz durumda tek gelebilecek ve çıkışa geçirmeye aday kişi Fatih Terim'dir. Ama Abdullah Avcı da bir gün gelmelidir. Suların durgun olduğu, kaos ortamının olmadığı bir zamanda..

Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa Kalsın

Bilmezler ki onları ama yine de atıp tutarlar işte. Sorsa babasına öğrenecek belki ama işine gelmiyor işte. Varsa yoksa Rijkaard yalakalığı..

32 yasindayim ama Denizli Derwall varken Terim onlarin arkasindadir hatta lucescu souness geretsin de arkasindadir benim gozumde

bilgisayar oyunu falan da bilmem 30 gobekten GS liyim ailemdeki her GS li da buna yakin dusuncelere sahiptir

bence tarihimizin en buyuk basarisi uefa kupasi degildir

tarihimizin en buyuk basarisi yari finaldir

Bu saatten sonra yabancı olmaz.

Kadrodaki yabancı futbolcularla eziklik yaşamadan iletişim kurabilecek iki isim var Fatih Terim ve Ersun Yanal. Fatih hocanın daha fazla gözümüzde yıpratılmasını istemiyorum ayrıca bu kadro ile muhattap olmasını da istemiyorum (yerlilerle). Bir Fatih hoca kaldı elimizde biraz kötü oldu ama bari o bozulmasın...

Ersun Yanal ise yeniden yapılandırma işinde iyi bir hoca. Ayrıca komplekssiz bir insan yabancılarla iyi iletişim kurabilir gereksiz artislikler peşinde koşmaz. Ama o da artık milli takımın geleceğinden sorumlu ordan başını kaldırıp da belaya sokmaz gibime geliyor.

En iyisi Rijkaard ile devam :)

32 yasindayim ama Denizli Derwall varken Terim onlarin arkasindadir hatta lucescu souness geretsin de arkasindadir benim gozumde

bilgisayar oyunu falan da bilmem 30 gobekten GS liyim ailemdeki her GS li da buna yakin dusuncelere sahiptir

bence tarihimizin en buyuk basarisi uefa kupasi degildir

tarihimizin en buyuk basarisi yari finaldir

Souness'i Fatih Terim'den daha önemli gören (Galatasaray camiası içinde) birine söylenecek söz yok. Senin Fatih Terim'le ilgili kötü bir anın olmuş. Belli..

Taraftar gitsin sonra kim gelirse gelsin. UA kapatsın kepenkleri , 2000 yılındaki taraftara geri dönülsün.

madem sabırcısınız rijkaard a dayandınız tugay ya da abdullah avcı ve ekibi gelsin bu seneyi gözden çıkaralım zaten bi şey olacağı yok. terim ersun vs gelmesin

Üst Alt