Schuster İstifa Etti l A.Madrid'e İmza Atması Bekleniyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Schuster İstifa Etti l A.Madrid'e İmza Atması Bekleniyor

Cevap: Schuster istifa etti iddiası!

Adam harbi delikanliymis, kendisi istifa etmis. Ilk kez tazminat almadan gidecek bir antrenor. Bence Bayern Munihden teklif almistir, veya baska bi takimdan

Dünya kulübü olmuştu bunlar‚ hani açık ara bizi geçmişlerdi ve kıskanıyorduk bunları... Her şey güllük gülistanlıktı bunlarda, ne oldu bir hafta içinde? Fıkra gibi kulup valla

Onlarin durumu bizimkinden daha beterdi ama daha büyük kulüb oldugumuz icin sanirim herkez bize gelip vuruyor (aradaki puan farki 3 yani sen düsün birde abicim)

O degilde bizimkiler hocalik kariyeri 0 birine 1 milyon 750 bin Euro tazminat verecek. Bunlar adami bedava yolluyor

Cevap: Son Dakika l Schuster İstifa Etti

Schuster ile 1 maç daha!

Lig TV'nin son dakika olarak duyurduğu gelişmeye göre, Beşiktaş'taki görevinden istifa eden Bernd Schuster, cumartesi akşamı oynanacak Kayserispor maçında son kez takımının başında sahaya çıktıktan sonra Türkiye'den ayrılacak!

Ligtv.com.tr'den ayrılmayın!

Scolari falan geçiyormuş..Bjk'de

Portekizlilerle dokusu uyuşur diye düşünmüşlerdir ama düşünceler Türkiye'de o kadar da kolay pratiğe geçmiyor. Hele de konu futbolsa bu iş çok zor bir hal alıyor. Şu saatten sonra Scolari gelse ne olacak, gelmese ne. 1 sene de o takımı tanır. Sistem oturtmaya çalışır vs vs. Beşiktaş yönetimi halen akıllanmış gözükmüyor. Belki de onlar için en iyi seçim yine Mustafa Denizli olur. Yoksa bu kaos içerisinde çırpınıp durmaya devam edecekler gibi.

Rijkaard, Schuster bu adamlar bahane üretmek için bu ülkeye geldi galiba. Takimi batirdiktan sonra her seferinde bir yalan üretebiliyorlardi. Islerini sadece isimleri sayesinde yürütuyorlardi, o da bir eyere kadar. Bu tip hocalardan uzak duracaksin.

Turkiye de teknik adamlar 1 sene çalışıp 10 milyon dolar alıp gidiyor.

Noldu dünya kulübüydüler hani herkes kıskanıyordu onları 17 de 17 yapacaklardı kendi hallerine bakmadan bizle dalga geçmeye kalktılar birde oh beter olsunlar

Terim adı geçiyormuş..Ntvsporda muhabir söyledi..Terim böyle bir durumda bizi bırakıp onlara gitmez..

Adama helal , eğer başarısız oldu diye istifa ettiyse gerçekten esaslı adamış.

Schuster başka takımla anlaşmış..Ondan birden bire istifa eetmiş..Büyük ihtimal yarın ispanyada falan bir takıma imza atabilirmiş.

Ben terim in Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra hiç bir yerde Galatasaray'lı olduğunu belli edecek bir konuşma duymamıştım. Bu beni çok üzüyordu. Acaba bıraktı mı Galatasaray'ı gibi saçma fikirlere bile kapılmıştım. Ama elimde değildi, sanki yemin etmiş gibi Galatasaray ismini bile kullanmıyordu. Ta ki Tugay'ın Galatasaray'a geri geldiği imza törenine kadar. O gün acaip mutlu olmuştum Terim'i floryada görünce. Ama bu durumda bize yardımcı olur mu olmaz mı bilemem. Beşiktaş Terim'le anlaşırsa ben yıkılırım. Biz en çok kendi evlatlarımızdan çekiyoruz. Herkes arkamızdan vuruyor. Yeter artık.

Üst Alt