Schuster İstifa Etti l A.Madrid'e İmza Atması Bekleniyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Schuster İstifa Etti l A.Madrid'e İmza Atması Bekleniyor

Cevap: Son Dakika l Schuster İstifa Etti

Ben terim in Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra hiç bir yerde Galatasaray'lı olduğunu belli edecek bir konuşma duymamıştım. Bu beni çok üzüyordu. Acaba bıraktı mı Galatasaray'ı gibi saçma fikirlere bile kapılmıştım. Ama elimde değildi, sanki yemin etmiş gibi Galatasaray ismini bile kullanmıyordu. Ta ki Tugay'ın Galatasaray'a geri geldiği imza törenine kadar. O gün acaip mutlu olmuştum Terim'i floryada görünce. Ama bu durumda bize yardımcı olur mu olmaz mı bilemem. Beşiktaş Terim'le anlaşırsa ben yıkılırım. Biz en çok kendi evlatlarımızdan çekiyoruz. Herkes arkamızdan vuruyor. Yeter artık.
Merak etme Terim bjk'ye gitmez..Çok büyük tepki alacağını biliyor.Bizi zor durumda bırakıp onlara gitmez..

Basın toplantısı var bjk'nin ntvspor canlı !!

Cevap: Son Dakika l Schuster İstifa Etti

Ne jesti ya,yarın görürler başka takıma imza atarken..Daha öncede schuster bu tür şeyler yapmışdı..

Cevap: Schuster İstifa Etti l A.Madrid'e İmza Atabilirmiş

Başka takımla anlaşmasa istifa edermiydi Hayır,Guya jest yapmış:D.Yarın A.Madrid ile imzalaması bekleniyormuş.

Cevap: Son dakika Shuster istifa etti

Panpa bu söylediğine kendin inanıyor musun ? Schuster için o kadar adam alındı çıkıpta kadro kalitesiz demesin bir zahmet. Şartlar aynı değil kardeş.

Lan herkes altina pislemiyo muydu "lig oynanmasin lol" diye 09/10 sezonunun basinda? Schuster'e adamlari almislar da adam oynatamadi ki hicbirini dogru durust. Yok biri sakat, yok digeri Avrupa'da yok, yok 6 yabanci. Ne anladim boyle transferden.

Lan herkes altina pislemiyo muydu "lig oynanmasin lol" diye 09/10 sezonunun basinda? Schuster'e adamlari almislar da adam oynatamadi ki hicbirini dogru durust. Yok biri sakat, yok digeri Avrupa'da yok, yok 6 yabanci. Ne anladim boyle transferden.

Panpa Rijkaard zamanında da sakatlık oluyordu çok fazla yine hiç böyle demiyordun. :ask:

Tamam çok sakatlık oldu da Schuster'in yaptığı saçmalıkları nasıl görmezden geliyorsun kardişim. Hiç sakatlık olmasa da o kadar çok iyi durumda olmazlardı. Schuster'in futbol felsefesi bizim lige uygun değil adam kaç maç ofsayt tuzağı denedi. 2 İBB maçı da mahalle maçı gibi geldi oldu lan. Neyse lan konuyu saptırdım.

Sonuç olarak ben bu adamı karakterli görmüyorum kardeş.

Panpa Rijkaard zamanında da sakatlık oluyordu çok fazla yine hiç böyle demiyordun. :ask:

Tamam çok sakatlık oldu da Schuster'in yaptığı saçmalıkları nasıl görmezden geliyorsun kardişim. Hiç sakatlık olmasa da o kadar çok iyi durumda olmazlardı. Schuster'in futbol felsefesi bizim lige uygun değil adam kaç maç ofsayt tuzağı denedi. 2 İBB maçı da mahalle maçı gibi geldi oldu lan. Neyse lan konuyu saptırdım.

Sonuç olarak ben bu adamı karakterli görmüyorum kardeş.

Rijkaard'in bu takima iyi top oynattigini gormedim. O yuzden sakatlik falan konusmam direk oynattigi topu konusurum. Ama herkes sagken Schuster cok iyi top oynatiyordu takima. 40 yasindaki Guti ve sakat Quaresma'yla.

Cevap: Schuster İstifa Etti l A.Madrid'e İmza Atması Bekleniyor

Adamın istifa ettiği gün takım bulması tesadüf olamaz.

Mete Düren'de başarısız olduğum takımdan daha fazla para almak istemediği için istifa etti diyor. Zuhahahaha. Anlat anlat ben dinliyorum. Neymiş bu Beşiktaş kardeşim yahu. Eyvallah büyük takım ama bence Beşiktaş camiasında ve taraftarında görememe olayı çok var. Bir çok Beşiktaşlı arkadaşım küme düşmemizden bahsediyor. Yahu aramızda sedece 3 puan var. Kendi halinize bakın siz. :)

Schuster, Atletico'ya, Quique Flores Galatasaray'a. :)

Severim Flores'i.

Mete Düren'de başarısız olduğum takımdan daha fazla para almak istemediği için istifa etti diyor. Zuhahahaha. Anlat anlat ben dinliyorum. Neymiş bu Beşiktaş kardeşim yahu. Eyvallah büyük takım ama bence Beşiktaş camiasında ve taraftarında görememe olayı çok var. Bir çok Beşiktaşlı arkadaşım küme düşmemizden bahsediyor. Yahu aramızda sedece 3 puan var. Kendi halinize bakın siz. :)

mete dürenin bu konusmasını twitterdan spor yorumcuları spor spikerleri bile alaya alıp yorum yapıyorlar :)

Çok takdir ettim.Çok gıcık oluyordum duruşuyla,yaptıklarıyla.Ama bu hareketi hoşuma gitti.

Bence kötü gidişin sebebi Schusterdi.Beşiktaş için hayırlısı olmuş.

Üst Alt