Selçuk İnan Galatasaray'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan Galatasaray'da

Cevap: # Selçuk İnan | Fenerbahçe

Söz vermişti Trabzon dışında oynamam diye Türkiye'de herkes Mehmet Topuz değil çok karakterli bir oyuncudur ben geleceğini sanmıyorum ve Trabzonspor'un rakiplerine en önemli oyuncusunu vereceğini hiç sanmıyorum..

Bonservisi olmasa bile bir şekilde gönül koyarlar..

Selçuk İnan F.Bahçe'de İddiası

Selçuk İnan F.Bahçe'de!

1300369143_13_selcuk_fb.jpg

Fenerbahçe yeni sezon öncesi transferde ilk bombasını Trabzonspor'un yıldız ismine imza attırarak patlattı.

Trabzon ile masaya oturan yıldız oyuncu "Fenerbahçe 2.5 milyon verdi" dedi."Dengeler bozulur" gerekçesiyle "Ret" cevabı aldı; Kanarya ile anlaştı...

Ligde sezon sonuna yaklaşılırken ilk transfer bombasını Fenerbahçe patlattı. Sarı-Lacivertli kulüp, Trabzonspor ile anlaşamayan Selçuk İnan ile ön protokol imzaladı.

ŞAMPİYON YAPIP GİDERİM

Telegol'den Engin Verel'in haberine göre, transferin perde arkası şöyle gelişti: Trabzonspor yönetimi sezon sonu sözleşmesi bitecek Selçuk ile masaya oturdu. Selçuk bu görüşmede "Fenerbahçe 2.5 milyon euro teklif etti. Bu parayı verirseniz kalırım" dedi.

Ancak "Bu rakamı sana veremeyiz. Eğer verirsek takım içi dengeler bozulur. Bu kadar alan başka bir futbolcu yok" cevabını aldı. Bunun üzerine toplantı Selçuk'un "Kalsam da gitsem de sezon sonuna kadar onurumla mücadele edeceğim ve takımı şampiyon yapacağım" sözleri ile noktalandı.

Selçuk daha sonra Fenerbahçeli yöneticilerle bir araya gelerek ön anlaşma imzaladı. Ancak bu durum bir tartışmayı da berebarinde getiriyor. Bir takımın şampiyonluk mücadelesi verdiği rakibinden bir futbolcu ile transfer görüşmesi yapmasının ne kadar etik olduğu çok tartışılacağa benziyor.

YATTARA SERBEST KALIYOR

Trabzonspor'daki transfer gelişmeleri bununla da sınırlı değil. Bordo-Mavililer, Gineli futbolcu İbrahima Yattara'yı sezon sonu serbest bırakma kararı aldı. Yatta-ra'nın kariyerine Dubai veya Ka-tar'da devam edeceği öğrenildi.

Selçuk İnan F.Bahçe'de! - haber365.com

Cevap: Selçuk İnan F.Bahçe'de İddiası

su durumda gıdıp fb le gorusme yapabılıyorsa,ya da herangi bir kuluple bizim kapımızdan içeri girmesin zaten.

ha boyle bırsey olduguna ınanmıyorum su anlık.sezon bıtmeden selcuk kımseyler gorusmez kanatimce

Selçuk İnan'ın karakteri görünence tahminim bu durumda Transfer düşünmez.. Transferi düşünen PARA'lı oyuncudur.. Takım oyuncusu değil.. Yine sallama haber FB Medyası işte.. Trabzonu karıştırmaya çalışıyorlar.. İnşallah bizim olur..

Lig bitene kadar bu tür haberler çıkıyor.Adam çıkıp diyorki kimseyle oturmadım konuşmadım konuşmam konuşmayacağım.Fener medyası karıtırmak için elinden geleni yapıyor.Yok kardeşim gitmeyecek Fener'ede başka biyerede.Adam Avrupa'ya gidecek giderse.50 kere çıkıp söyledi bunu.Yüzsüzler yine böyle haberler yapıyor.

Bence avrupayada 0 bonservisle gitmesi yanlıs bir davranıs olur en azından göstermelik bir yıllık uzatıp cüzzi bir miktara gitmeli eger gidecekse

2 takım şampiyonlukta çekişirken olacak iş mi bu?

Selçuk adamsa, gideceği varsa bile gitmez Fener 'e bunlardan sonra.

Selçuk İnan: "Fener'e gitmem"

Trabzonspor ile sözleşmesini uzatmayan Selçuk İnan, sezon sonundaki yol haritasını açıkladı. Süper Lig'de şampiyonluk yolunda çekiştikleri Fenerbahçe'ye gideceği iddia edilen Selçuk, spekülasyonlara son noktayı koydu. "Trabzonspor'da olduğum kadar Fenerbahçe'de başarılı olamam" diyen milli yıldız, Daniel Güiza örneğini vermeyi de ihmal etti: "Her şey para değil, futbol oynayacağınız yere gitmek lazım. İşte Guiza örneği ortada...İspanya'nın en iyi golcülerden biri, Fenerbahçe'de parasını da alıyor. Ama mutlu değil. İşimi yapmak yani sürekli futbol oynayacağım takıma gitmek isterim."

İSPANYA YOLCUSU KALMASIN!

Sevilla ile adı anılan Selçuk İnan'a İngiliz kulüplerinin de menajerler aracığıyla teklifte bulunduğu öğrenildi. Mehmet Topal'ın İspanya'da başarılı olmasını dikkate alan Selçuk'un ilk tercihinin Sevilla olduğu ifade edildi.

CEVAT KOL - SABAH

Üst Alt