Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı?

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılm

İnsan bazen şeytana uyup yeri geliyor annesinin babasının kalbini kırıyor. Abartmayalım bence. Ha bende soğumaya başladım ama benimkisi etkiye-tepki.

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılm

2 seneye kadar kendiliğinden çıkar nasıl olsa şimdi çıkartıp Arda'ya Galatasaray dan daha çok bağlı olan insanların tribini çekmeye gerek yok.

edit.Emre den daha beter olacak bu bize karşı göreceksiniz Emre gittiğinde bu kulüp diye bahsetmiyor ben Galatasaraylı Emre yim diyordu üstüne çıkıp her fırsatta sallamıyordu en azından.Sen Lefter ile alakalı konuyu döndür dolaştır "bu kulübe" getir lafı inanılır gibi değil.

Yazının verdiği mesajı dahi anlamadan Hakan Şükürü görüp hemen savunmaya geçmenizden dolayı cevap dahi veremiyciğim :)

benim o mesajı anlayıp anlamadığımı nereden biliyorsun?

hakan klübümüzü eleştirmiş bile olsa tarihimize geçmiş efsane bir oyuncudur, ardayla kıyaslanamaz

Oylarımızın görüleceğini bilseydim oy vermezdim. :cool:

benim o mesajı anlayıp anlamadığımı nereden biliyorsun?

hakan klübümüzü eleştirmiş bile olsa tarihimize geçmiş efsane bir oyuncudur, ardayla kıyaslanamaz

Kulübü eleştirmek değil, Hakan Şükür tüm çamaşırlarımızı ortaya döktü sağolsun, ayrıldığında daha ilk röportajlarında babam fenerliydi falan gibi saçma sapan olaylara girdi.. Neyse uzatmanın anlamı yok.. Bu benim görüşüm, o senin.. Respect..

Kulübü eleştirmek değil, Hakan Şükür tüm çamaşırlarımızı ortaya döktü sağolsun, ayrıldığında daha ilk röportajlarında babam fenerliydi falan gibi saçma sapan olaylara girdi.. Neyse uzatmanın anlamı yok.. Bu benim görüşüm, o senin.. Respect..

döksün, çok önemli değil

bunlar, hakanın bize kattıklarının yanında sivrisinek ısırığı gibi geliyor gözüme

fikirlerimiz aynı olmayabilir, sorun yok

sorulması bile ayıp. tabiki hemen cıkarılmalı :D

''Bu kulüp'' diyene kadar hata yapıyor diye savunuyordum. Ama son konuşmasından ötürü ciddi hayal kırıklığı ve soğuma yaşadım. Küçük olsa küçüklüğüne vericem, tecrübesizliğine sayıcam. Gelmiş 25'ine, ispanya liginde oynuyor ama hala mahalle karıları gibi işi gücü kalmamış kişi ve kurumlara bok atmaya çalışıyor. Galatasaray'a geri dönmesi durumunda biz her ne kadar kırgınlık az olsun, açık kapı kalsın diye uğraşırken bu da durmadan kapıyı kapatmaya çalışıyor.

Bazı gereksiz futbolcular da orada olduğu için kaldırılmasın.

Ama Arda benim için biteli çok oldu.

Adam kendi ne dediğini bilmiyor, siz bakmayın ona :) Daha genç. Hayır

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

ilk önce evet diyecektim, sonra bir baktim baska kimler var orda diye.

eger o adamlar ordaysa, o zaman arda da kalsin. hayir

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

''10 ARDA''konusu kilitlensin bence bir süreligine , taaaa ki ağzınla kuş tutana kadar ozaman birdaha düşünürüz

Üst Alt