Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı?

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

Aciklamalarina en fazla tepki duyan kisilerden biriyim. Ancak Arda nin Galatasaray tarihinden silip atilacak bir sucu bence yoktur. (Kacip gitmek, Emre ve Acun'la kanka olmak, iskemciden borekciye tum acilislara kosmak, pembe pantalon giymek vs. bunun icin yeterli degildir.)

Arda ya bu densiz aciklamalarindan sonra olsa olsa bosbogaz denebilir.

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

44 - 46 oldu hücum sırası

Evet Medical Park'ta

O'na kaptanlık ve 10 numara takımda kalsın diye verildi.. O da en ihtiyacımız olan dönemde deyim yerindeyse yüzüstü bıraktı gitti bizi.. Sonradan yaptığı saçmasapan açıklamalar da bunun tuzu biberi oldu.. Forumda şanlı Galatasaray tarihi forumundan çıkarılıp yanındaki Metin Oktay'ın numarası "10" silinmelidir.. :hı':

Fener'e mi gitti? Galatasaray'a küfür mü etti?

Arda Turan'ın yaptığı açıklamaların benzerlerini zamanında Hakan Ünsal da Hakan Şükür de Bülent Korkmaz da yaptı o zaman onları da çıkaralım???

Arda'dan zerre haz etmiyorum hatta şu an Fatih hocanın kurduğu takımda yer almadığı için mutluyum ama öyle direk idam edelim kafası da yanlış bence.

Normal bir insan için 40 bile belli kıstaslara göre genç sayılabilir ama bir futbolcu 24-25 yaşına geldiğinde genç değil olgun denilecek yaşa adım atmıştır. Ama ben ardanın yaşının olgunluğunu gösteren tek bir hareket ve demecini göremiyorum. Aksine genç diyebileceğimiz emre'yi daha olgun, dalga geçtiğimiz sabri'yi ise çok daha vefakar görüyorum.

Genç yaşında ağır sorumluluklar verildi demiştim,yani 20 yaşında bir genci kaptan yaparsan o dönemdede tarihin en başarısız dönemini gecirirsen haliyle piskolojisi alt üst oldur,hele birde tecrübesiz genç yaşta o başarsız takımın kaptani isen..

Tamam hataları var hatta bazen cok saşma sapan demecler verdiğide oluyor fakat iyisiyle kötüsüyle arda Galatasaray'ın evladı..

Bazılarıda sırf ardanın galatasaraydan gitmesini hazmedemediği için cocuk ne konuşsa anında eleştiriyor.

Böyle bir değeri Kazanmak cok zor kaybetmek ise cok kolaydır..

Mustafa sarpa eklenen başlık eklensin aynı yere alınsın ... Kazandırdığı para olabilir , lakin kaybettirdiğide çok şey vardı yaptığı hizipçilik ile ...

Fenere gider bu adam.geregi neyse yapilsin

Ankete hayır oyu vermekle beraber, Arda' nın Fatih Terim yönetimindeki bir Galatasarayda rahat olamayacağını bildiği için Atletico Madrid' e gittiği fikrine katılmaya başladım.

Genç yaşında ağır sorumluluklar verildi demiştim,yani 20 yaşında bir genci kaptan yaparsan o dönemdede tarihin en başarısız dönemini gecirirsen haliyle piskolojisi alt üst oldur,hele birde tecrübesiz genç yaşta o başarsız takımın kaptani isen..

Tamam hataları var hatta bazen cok saşma sapan demecler verdiğide oluyor fakat iyisiyle kötüsüyle arda Galatasaray'ın evladı..

Bazılarıda sırf ardanın galatasaraydan gitmesini hazmedemediği için cocuk ne konuşsa anında eleştiriyor.

Böyle bir değeri Kazanmak cok zor kaybetmek ise cok kolaydır..

1 hafta önceye kadar arda'yı burda onlarca kişiye rağmen savundum. Bazı konularda yanıldığımı bu demeçten sonra anladım. Gerçekten de bu adam da şişkin bir ego ve karakter bozukluğu var.

Biz bu zamana kadar sadece kulübüne değil türk futbol tarihine altın harflerle adını yazdıran çok topçu gördük. Ama o topçuların hiç biri arda'nın 10'da biri kadar ön plana çıkmadı, magazinlerde boy göstermedi, 1 yaptığını 10 anlatmadı, vefasızlık yaparken vefadan saz çalmadı.

Altın çağımızdaki, 4 senelik şampiyonluk senelerimizde daha dün gibi hatırlarım yerli futbolcuların paralarını bir türlü alamayışlarını ve ezik, şerefsiz fener medyasının bizimle nasıl dalga geçtiğini... Yok GS'li futbolcular oruç tutuyor falan...

Ama o zamanlar da bile bizim futbolcularımızın teki çıkıp kulübüne sallamadı, herşey aile içinde kaldı. İşte böyle adamlar benim gözümde değer ve efsanedir, samimi söylüyorum gerisi palavradan ibaret...

Arda bir bardak suysa Galatasaray okyanustur. Çok arda görür daha Galatasaray ama arda bi tane daha Galatasaray bulamaz..

Hayır oyu vermiştim ama NTV Spor'a yaptığı açıklamadan sonra BİN KERE EVET..

Bu takımda 3 şampiyonluk görmüş, 10 seneden beridir oynayan Ayhan Akman' ı Mustafa Sarp ile Barış Özbek ile aynı kefeye koyup dalga geçen, hatta hakaret eden ama bunun yanında Arda Turan' ı daha efsane olmadan Metin Oktay mertebesine çıkartan yöneticiler de, taraftarlar da hakediyor bu lafları. Kimse kusura bakmasın.

"Bu kulüp dediğin Galatasaray'dır Arda efendi. Yemek verilmemiş. Adamlık, sporculuk, takım ruhu karnı açken cebinde son kalan bozuklukları birleştirerek servis arabasına ancak 15 TL lik mazot alarak antremana gitmektir. Şartlar ne olursa olsun kulübüne ihanet etmemektir. Sende haklısın yemek verilmediği için açlıktan gözün kararmıştır görememişsindir Engelsiz Aslanların Galatasaray için verdiği savaşı..."

"İmparator" Sedat İncesu

Kulüp ve taraftarlar tarafından bu kadar onore edilen bir insanın bunları deme hakkı yok. Bu forumda başka bir sürü gereksiz futbolcu da vardır, o ayrı mevzu ama bu kadar değer verilen bir insandan bu lafları işitince koyuyor insana. Adam olan yapmaz bunu.

Alın bunu buradan.

O kadarda değil beyler...

Fener'e mi gitti? Galatasaray'a küfür mü etti?

Arda Turan'ın yaptığı açıklamaların benzerlerini zamanında Hakan Ünsal da Hakan Şükür de Bülent Korkmaz da yaptı o zaman onları da çıkaralım???

Arda'dan zerre haz etmiyorum hatta şu an Fatih hocanın kurduğu takımda yer almadığı için mutluyum ama öyle direk idam edelim kafası da yanlış bence.

Galatasarayın formasına küfrettiği günleri unuttunuz heralde.. Ben o günlerden eleştirirken "evet formamız pembe, olmamış hakikaten, kaptan haklı" deyip pislikleri halının altına süpürenler de sizdiniz..

Galatasarayın formasına küfrettiği günleri unuttunuz heralde.. Ben o günlerden eleştirirken "evet formamız pembe, olmamış hakikaten, kaptan haklı" deyip pislikleri halının altına süpürenler de sizdiniz..

off .. ne güzel çaprtılıyor ya .. lan varya adamın sizden ne farkı var ben on çözemedim .. ama maşallah asılıp kesiliyor sütten çıkmış ak kaşık asilzadeler tarafından.

nedense hep Gs sayesinde adam olanlar,kendilerini Gs üzerinde görüyorlar.sanki Gs yi Gs eden onlardi.yillarca ekmeyini ye sonra o ekmeye tekme at.baskana,yöneticilere,td ve ya futbolcu arkadaslarina kirgin,küs ola bilirsin.ama seni top tasimacilikdan fubolun zirvesine cikartan külübe "bu kulüb" diyemezsin.her kes o formayi giymekle Gs olmuyor.

Üst Alt