Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı?

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

arda galatasarayi elestirmiyor ki , yonetimleri elestiriyor. sen ben gibi. isme degil , sahislaradir hep laf . allah askina yurekten yapmadi mi? ne kadar duygusal oldgunu benim anlatmama luzum yok.

adam efsanelerine sahip cikiyor .

Öyle durduk yere yapmayacak o zaman bunu.

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

arda galatasarayi elestirmiyor ki , yonetimleri elestiriyor. sen ben gibi. isme degil , sahislaradir hep laf . allah askina yurekten yapmadi mi? ne kadar duygusal oldgunu benim anlatmama luzum yok.

adam efsanelerine sahip cikiyor .

O zaman çıkıp diyecek ki bu işte suçlu adnan polattır. ''Bu kulüp'' demeyecek. Biz de eleştirmez eyvallah deriz, ama kulübe bok atmaya çalışanı da bok çukurunda boğarız.

M.Demirkol: "Arda'nin bu kulüp demesi Arda için başka bir kulüp yok demektir! Bunu anlamayan adamla aynı havayı soluyoruz! Bu adamin hayatinda tek bir kulup var zaten. Galatasaray. Bu Kulup derken neyi kastedecek zaten baska. Arda'nin konusmasindan A.Madrid taraftarlari rahatsiz olmali. Arda hala seviyor. GS taraftar niye sikayet ediyor"

Einstein gibi adam maşallah nasıl da anlamış ordan onu?

ya çıkarsak nolacak ardanın haberi mi olacak allahından bulsun

Eşeğin kulağına su kaçırmayalım. :) Sakin biraz

Evet.

Tartışılması bile saçma. Hayır diyenler ya kör ya sağıdır. Kusura bakmayın. Adam olacak önce. "Şanlı Tarih" içinde Uğur Uçar olur "bu" karaktersiz olmaz, olmamalı.

abartmanın anlamı yok.

Bilmem bence ardanin kankileri Acun Ridvan Emre triosuna soralim :)

Hala bu karaktersizin yaptıklarına rağmen hayır diyen 102 kişi çıkmış.Hakkaten yukardaki arkadaşın dediği gibi ya kör yada sağır bu kişiler.

Tepki duysam da Hayır oyu verenlerdenim. Ama dünkü açıklamalardan sonra, Başkanımızın "Evet" diyenlerin yüzünü kızarttığını düşünüyorum.

Arda genç, hata yaptı, gelin "dili sürçtü diyelim" demiş, camiamızın içinden gelen bir gencimizi bir lafıyla değerlendirmeyelim gibi laflar etmişti.

NtvSpor'da spor servisi var bilirsiniz. Severim de programı. Mehmet Demirkol ve Fuat Akdağ'ın olaylara acayip yerlerden bakması hoşuma gider.

Yalnız dün öyle bir savundular ki Arda'yı inanamadım. Olayda Arda'nın hiç bir hatası yok, biz kendi kendimize olayı büyütüp, sinirlenip, Arda'ya saldırıyoruz gibi oldu. Yahu kardeşim tamam Arda ''Bu Kulüp'' söylemini hala Galatasaray'ı sahiplendiği için, orada yetiştiği için yaptı ama Bülent Korkmaz örneğine ne demeli. Yani ne gerek var Lefter'i anarken Galatasaray'a sallamaya. Bu kötü niyet değil de nedir.

Anlaşılır gibi değil. ARDA HATA YAPMIŞTIR VE BU KAÇINCI HATASIDIR. ARTIK YETER

Tepki duysam da Hayır oyu verenlerdenim. Ama dünkü açıklamalardan sonra, Başkanımızın "Evet" diyenlerin yüzünü kızarttığını düşünüyorum.

Arda genç, hata yaptı, gelin "dili sürçtü diyelim" demiş, camiamızın içinden gelen bir gencimizi bir lafıyla değerlendirmeyelim gibi laflar etmişti.

Abi Başkan resmen "Kaale bile almıyorum" tarzında konuştu. "Önemsemiyorum söylediklerini" dedi. O durumdan hoşnut olsa "Severim, ederim, Arda bizden bir parçadır" tarzı birşeyler söylerdi. Yine siyasi konuştu bence..

herkesi ifşa edicem şimdi

Evet

104 50,00%

Hayır

104 50,00%

ne anket ama tam yarı yarıya,burada nasıl insanları ifşa ettiniz anlamadım ama hoş olmamış.

Üst Alt