Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı?

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

Beyler gençliğine verelim GALATASARAY'lı her zaman af edicidir. Arda kötü niyetli değil fakat çıkışları yanlış, ruh hali hakkında bir bilgimiz yok. Belki biz gümbür gümbür giderken oturup ağlıyor bu takımda olmak için iç çekiyor bunlar ile kin doluyor. Ben gidişini-kaçar gibi gidişini şike olaylarından sonra basının konuyu saptırmak için kendine saracağını bildiği için korkup kaçtığını düşünüyorum. O bizim evladımız gün gelir geri dönüp parçalıyı gözlerinden heyecan fırlarcasına tekrar giyer. O ne derse desin biz alkışlayalım eğer art niyet varsa zaten o insana yapılacak en ağır şeydir o alkışlar. İnanın sövseniz etkilemez ama alkışlarsak daha bir koyar.

haci bu saatten sonra nereye geliyor?

adam eli belinde geziyor.. ATl. Madridte bile sen boylesin? hani baska bi kulube gittinmi kendini ispatlamak istersin felan bu arkadasimiz orda bile.. eli belinde geziyor..

fazla kilolari var.. 4-5 kilo.. eski zimba arda yok.. bu adam 30 yasindan sonra gelse gelse bize gelmeye kalkisir o zamanda ardayi dusunemiyorum.. Ardanin fizik yapisina bakinca futbolu cok erken birakacak gibime geliyor.. erken derken.. cok cabuk dusus icine girecek.. fazla bisey katmadan..

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

Arda çıkarılacaksa

-Hakan Şükür,Hakan Ünsal,Hasan Şaş,Bülent Korkmaz ve bizden jübile yapmadan giden bilimum oyuncu da çıkarılmalı.

-Ben bu isimlerin futbolu bırakmak istemediklerini sözleşme yenilenmeyince kulübe vefasızlık mesajı verdiklerini hatırlıyorum.

-Son 10 yılda nerdeyse hiçbir oyuncuyla yollarımızı doğru düzgün ayırmadık. Bir tek Arda gitmek istedi bence yanlış yaptı ama en azından 12 milyon euroya gitti. Gider gitmez de bize sallamadı. Söyledikleri de benim yukarda saydığım isimlerin söylediklerinden daha ağır değil. Niyeyse herkeste Ardadan nefret etme potansiyeli var. Adam konuşuyor yanlış yapıyor ama bu kulübe Emrenin manevi ağabeyi Okan bile geri döndü oynadı. Arda Emreyle arası iyiyken Emre daha fenere geçmemişti bile. Geçtiği gün adamla bütün bağını koparsın mı? Şu forumda 2 milyon euro veriyoruz gel oyna deseler %80 gider fenerde oynar ama Arda oynamaz bundan eminim.Adamın buna ihtiyacı yok zaten.

ulan bu adam dediki.. Turkiyede basin beni rahat birakmiyor, kafam rahat degil topumu oynayamiyorum.. yurt disina gidecem.. ulan arda gittin..

baktinki Ispanyada isler boyle yurumuyor, medyatik degilsin, kimse cukune takmiyor seni..

simdi o salladigin basina durmadan demecler veriyorsun bari Turkiyede gundemde olayim diye..

haa bu basinda yalaka zaten.. Ardanin bunlara salladigi umrundami? yeterki ellerine malzeme gecsin.. isterse Arda bunlara ana avrat kufretsin.. gundem yaratsin tekki..

capulsuz, capsiz herifler.. basinda oyle Arda sende kendi kendini bitirdin kocum..

Sergen beygirlerli sende Kameralari cok sevdin..

Gittikleri zaman Terim de Hakan Şükür de İtalya'dan telefon bağlantıları ile Galatasaray'ı eleştirmişlerdi ama;

1- Arda onlarla kendini eş tutacak kadar bir şey vermedi bu takıma.

2- Onların üslubu hiçbir zaman bu şekilde olmamıştı. Birileri bu adamı gazlıyor ve çok entel konuşmalar yapmak adına fazlaca pot kırıyor!

Gerek yok,abartmayalım. Son konuşmasına ben de ilk önce çok sinirlendim ve kızdım ama o hala Galatasaray'lı Arda benim için.Dün bağlanıp özür de diledi, olayı daha da büyütmeye gerek yok bence..

Teallam kafalara gel. Niye çıkarılsın? Ya insan kafası atınca, sinirlenince yeri geliyor kendi annesine laf ediyor, kendi annesiyle ters düşüyor. Neymiş Arda bu takım diye bahsetmiş. E o an ağzına öyle gelmiş, napsın? Adam senin söylediğinden farklı bişey söylemiyor ki. Sen de diyorsun Bülent Korkmaz'a, Hakan Şükür'e jübile yapılmadı diye. Vaktinde sen de ağladın Edip Abi'nin o şiirinde Vefa ve semt minvalindeki cümleyi duyduğunda. Sen de hala Hakan Şükür, Bülent Korkmaz keşke şu şahane stada gelse de görsek diye bik bik ediyosun. Arda bunu söyleyince neden kabahat oluyor?

Galatasaray'ın başında Fatih Terim var, tertemiz bir başkan var. Medya atacak pislik bulamadı. Arda'nın üzerinden sallıyor da sallıyor. Dün Arda'ya büyük büyük kaptan diye bağıran adamlar da, o medyanın gazıyla yapmadığını bırakmıyor. Arda, tarihte olmayacakmış. Yok yaa! Sen evinde yayıla yayıla maç izlerken o adam o sahanın içinde gol attığında çıldırıyor, gol yendiğinde de toparlamak için bi yerini yırtıyodu. Onca emeği nereye atacağız kanka? Geçin bırakın bu işleri. Milletin gazıyla değil, kendi vicdanınızla düşünüp karar verin. Ben ankette evet oyu 3-5 tane vardır diye düşünürken evetler hayırları geçmiş, helal olsun.

Böyle gereksiz konuları fazla uzatmasak ve hemen kilitlesek daha iyi olur diyorum.Bir de şu Arda Fener'e gitmek için ortam hazırlıyor adlı saçmalık da buna dahil.Adam gitti ama bizim Arda tartışmalarız bitmedi bir türlü.Ne kadar gereksizdir şu yapılan muhabbetler farkında mısınız?

Konunun kilitlenmesini rica ediyorum.

M.Demirkol: "Arda'nin bu kulüp demesi Arda için başka bir kulüp yok demektir! Bunu anlamayan adamla aynı havayı soluyoruz! Bu adamin hayatinda tek bir kulup var zaten. Galatasaray. Bu Kulup derken neyi kastedecek zaten baska. Arda'nin konusmasindan A.Madrid taraftarlari rahatsiz olmali. Arda hala seviyor. GS taraftar niye sikayet ediyor"

M.Demirkol: "Arda'nin bu kulüp demesi Arda için başka bir kulüp yok demektir! Bunu anlamayan adamla aynı havayı soluyoruz! Bu adamin hayatinda tek bir kulup var zaten. Galatasaray. Bu Kulup derken neyi kastedecek zaten baska."

Herkes nasıl anlamak isterse oraya çeker bu cümleyi ancak bir değil iki değil yaptıkları

M.Demirkol: "Arda'nin bu kulüp demesi Arda için başka bir kulüp yok demektir! Bunu anlamayan adamla aynı havayı soluyoruz! Bu adamin hayatinda tek bir kulup var zaten. Galatasaray. Bu Kulup derken neyi kastedecek zaten baska. Arda'nin konusmasindan A.Madrid taraftarlari rahatsiz olmali. Arda hala seviyor. GS taraftar niye sikayet ediyor"

Açıkçası ben "bu kulüp" lafına fazla takılmadım zaten.

Ama geri kalan kısmı kendisini ilgilendirmeyen meseleler.

Aferim Arda :005: Yine o çok sevdiğin gündemdesin.

Bülent Korkmaz konuşmazken kendisi için Arda'ya ne oluyor? Banada vefasızlık yapıldı neler yaşadım felan gibi cümleleri neden söylüyor? Kaptanlık verdik 10 numara verdik kabahat mı ettik? Arda'yı bilen biliyor. Gittiğinden beri bomboş konuşuyor. Bunlarıda söylesin Mehmet Demirkol.

Bülent Korkmaz konuşmazken kendisi için Arda'ya ne oluyor? Banada vefasızlık yapıldı neler yaşadım felan gibi cümleleri neden söylüyor? Kaptanlık verdik 10 numara verdik kabahat mı ettik? Arda'yı bilen biliyor. Gittiğinden beri bomboş konuşuyor. Bunlarıda söylesin Mehmet Demirkol.

sen ben konusmuyor muyuz vefasizlik yapildi haksizlik yapildi vs diye. arda konusunca neden simarik vs oluyor?

sen ben konusmuyor muyuz vefasizlik yapildi haksizlik yapildi vs diye. arda konusunca neden simarik vs oluyor?

Taraftar her şeyi eleştirir. Ama Arda bir profesyonel futbolcuysa, ve Galatasaray'a dönme ihtimali varsa, ve bu kulüp üzerinden prim yapıyorsa laflarına dikkat edecek. "Galatasaraylıyım" demek "Metin Oktay ruhluyum" demek "boş mukaveleye imza attım" demek kolay, ama asıl olan bunları yürekten yapmak. "Boş mukavele" olayı tamamen Arda'nın reklamı zaten, öyle olmasaydı ne helikopterler ne de 50.000 doları hakkında konuşurdu.

İşte biz ARDA'ya bu yüzden kızıyoruz .

Çıkıp böyle konuşarak , M.Demirkol gibi işgüzarların Nontvspor gibi kanalların eline koz veriyor .

Ama cehaletten . Düzelecek Arda !

Taraftar her şeyi eleştirir. Ama Arda bir profesyonel futbolcuysa, ve Galatasaray'a dönme ihtimali varsa, ve bu kulüp üzerinden prim yapıyorsa laflarına dikkat edecek. "Galatasaraylıyım" demek "Metin Oktay ruhluyum" demek "boş mukaveleye imza attım" demek kolay, ama asıl olan bunları yürekten yapmak. "Boş mukavele" olayı tamamen Arda'nın reklamı zaten, öyle olmasaydı ne helikopterler ne de 50.000 doları hakkında konuşurdu.

arda galatasarayi elestirmiyor ki , yonetimleri elestiriyor. sen ben gibi. isme degil , sahislaradir hep laf . allah askina yurekten yapmadi mi? ne kadar duygusal oldgunu benim anlatmama luzum yok.

adam efsanelerine sahip cikiyor .

Üst Alt