Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı?

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

Ulan yanlışlıkla Hayır dedim.Evet diyecektim.Beni Evet'e alabilirmisiniz.Arda resmen saçmalıyorsun ve şuan gözümde çok ama çok antipatik bir insansın!

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

Kaldırılmasın hiçbir yerden, hiçbir şeyden ama hatası için çıksın özür dilesin.

Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumundan çıkarılsın.Gündüz Kılıç Şanlı Bu Takım Forumu açıp oraya eklenebilir.

Yeter artık kilitleyin şu konuları.. 2 yıl önceki mesajlarıma bakın herkes büyük kaptan, metin oktay olacak derken ben 2 günde oyuncuları kahraman yapmayın 2 günde de indirmeyin dedim.. O yüzden benim için hiçbir sözü şok değil... Banane arkadaş Arda'dan konuşsun dursun benim için herhangi bir eski Galatasaraylı oyuncudur... Oynarkende Ayhan'dan farklı değildi.. Ujfa'da kaptanlık yapıyor bütün kaptanlık yapan oyuncularla aynıydı.. O yüzden beni kırmadı ama göklere çıkaranları bayağı kırmıştır..

Arda iyi oyuncudur, yetenekli oyuncudur, ha kendi yediği kapa pislemiştir ama o vefasız dediği Galatasaray ona verdiği hizmetler için herzaman teşekkür etmiştir edecektir de.. Tıpkı kendisini efsane olarak görse de asıl efsaneler Hakan, Bülent, Hagi yeri gelir yuhalanır ama her zaman saygı ve sevgiyle anılır...

galatasaray'dan "bu takım" diye bahsettikten sonra sildim kendisini,ismi çıkarılsa da çıkarılmasa da farketmez,ilgilendirmiyor beni

Arda bu açıklamasından sonra benim için bitti artık

çok çabuk yerden yere vurmaya başladık.. özür dilemesi lazım ama çıkarılmamalı diye düşünüyorum..

Ben açıklamaları dinlememiştim sadece okumuştum.

Direk bize sallamak için açmış telefonu, Lefter diyor sonra ben de böyleyim diyor. Çok kızmamıştım klasik bir sallaması sanmıştım ama Lefter'in ölmeden kıymeti bilinmedi ben de böyleyim diyerek Galatasaray'a sallamaya başlamak kötü niyettir.

Kalenin arkasında top toplarken atılan gole sevincini görerek sevmiştik biz onu, şimdi o sevgiyi parça parça yok diyor

1 değil 2 değil arkadaşım arda bu tür açıklamaları hep yapıyor.

ağır ishali olmuş...

Kesinlikle çıkartılmalı. A.T artık bu takımın oyuncusu değil.

Forum yönetiminin çıkacak sonuca göre hareket edeceklerini ümit ediyorum.

bu kulüp açıklaması " Biz kulüp diyoruz ondan dedim "

tamam Arda inandık

Beyler gençliğine verelim GALATASARAY'lı her zaman af edicidir. Arda kötü niyetli değil fakat çıkışları yanlış, ruh hali hakkında bir bilgimiz yok. Belki biz gümbür gümbür giderken oturup ağlıyor bu takımda olmak için iç çekiyor bunlar ile kin doluyor. Ben gidişini-kaçar gibi gidişini şike olaylarından sonra basının konuyu saptırmak için kendine saracağını bildiği için korkup kaçtığını düşünüyorum. O bizim evladımız gün gelir geri dönüp parçalıyı gözlerinden heyecan fırlarcasına tekrar giyer. O ne derse desin biz alkışlayalım eğer art niyet varsa zaten o insana yapılacak en ağır şeydir o alkışlar. İnanın sövseniz etkilemez ama alkışlarsak daha bir koyar.

Yuru be Arda kim tutar seni yolun acik bu kulupden!! uzak ol...

Dansözlüğü de öğrenmiş,kıvırmaya başladı.

müthiş bi ego var bu çocukta hadi kupalar kazanırsın, rekorlar kırarsın ego gelişir anlarım ama ortada hiç bişey yokken nasıl bu kadar ego sahibi olmuş anlamış değilim, neyse yolu açık olsun işi gücü bırakıp sürekli ardadan bahsedecek değiliz heralde, o kendini messi veya ronaldo sanmaya devam etsin görüp göreceği atl madrid zaten çıkış falanda yapamadı orda bizden uzak olsunda başka bişey istemem

Üst Alt