⚽ SL 19/20 H:16 | Göztepe 2-1 Galatasaray | MS | 21 Aralık - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hiç transfer yapmasak hiç para harcamasak daha iyiydi be, bu hoca niye sürekli böyle adamın böyle bir bug u var 2 sene iyi gitse sonra acayip bocalıyor..

Göztepe hocasının 65'den sonra orta sahaya Mossoro ya da Borges'i alıp topa basması lazımken ısrarla yapmadı yemek için uğraştılar ama atamadık. Attığımız tek golde duran top ve kendi kalelerine oda. Göztepe'de bir şey oynamamıştı sadece daha çok istediler bizden. Günün tek tesellisi Serkan G.V. oldu buruk bir akşam.

Yönetim yönetim olsa, güvense hemen bu td bozuntusunun. Ama bilyolar ki o giderse bunlar da gidecek, façaları yemiyor, e o zaman bu kulübe başkan olmayacaksın. Camianın da abv, birbirlerini yemeseler yönetim de daha cesur olurdu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Peki bizi bu durumdan kim kurtaracak devre arası hoca değişikliği isteyenler tudor diyip işi makaraya almadan ne diyebiliyorlar söyleyin bilelim bizi tekrar şahlandıracak heyecan yaratacak bir td lazım ama kim???

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu sene gitti boşuna kasmasya gerek yok. Bu hocayla olsan ne olacak ki UEFA keşke ceza verseydi zihniyetindeki adamla ne kazanabilirsin. İsmi önemli değil futbol oynama üzerine yapısı olan portekizli bir hoca lazim.

Fatih Terim: "Hayal kırıklığı yaşıyorum genel olarak. Sınandığımız kesin. Şöyle baktığımda girilecek her türlü pozisyona girmişiz. Belki de en çok pozisyona girdik, her türlüsüne girdik."

lol

Terim: "Hepimiz bu bedeli ödeyeceğiz. Sabır ve sabır derken başarmak için, buradan döndürmek için çok çalışmak ve birlikteliğimizi sürdürmemiz gerekiyor. İşin teknik kısmını bugün başka tarafa bırakıyorum."

:red:

Üst Alt