⚽ SL 21/22 H:16 | Sivasspor 1-0 Galatasaray | MS | 13 Aralık - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Terim avrupada lider çıkardı diye, küme düşürse kovulmayacak sanırım. Yeter kardeşim bi istifa et bişey yap, burak beyde seni gönderecek yürek yok onu anladık, sen bari azıcık onurlu ol.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sadece penaltı pozisyonu değil ciddi bir foul oluyor takımda bir Allah'ın kulu hakeme itiraza gitmiyor nasıl bukadar pasif ezik hale geldik aklım almiyor

Tepki çekeceğimi biliyorum ama olsun...Altay maçında Halil, attığı golün öncesinde net faul yaptı; bu maçta da Cicaldau' nun Gradel' e hareketi penaltıydı...

Evet, Altay' a verilen penaltı tartışılır, bugünkü maçta Diagne' ye yapılan hareket de penaltıyı gerektirirdi ama hep aleyhimize olmuyor hakem hataları yani...

Esas mevzu şu ki, bizim takım ligde oynadığı futbolla herhangi bir hedefe ulaşacak seviyede değil maalesef...

Cicaldau pozisyonunda temas yok, bir daha izle bence, ben hakem mevzusunu geçiyorum abi. Kazansak ne olacakti, bok gibi oynadik yine. Bizim kadronun planinda hata var, yanlis kurulmus. Berkana kereme falan teklif varsa hemen satalım

Soylenildigi kadar kotu bir kadromuz yok. Hatta arttiriyorum Trabzondan daha iyi kadromuz var. Kadroyu efektif kullanamadik o ayri.

1) 16. hafta itibari ile net bir santrafor bulamadik. Bu surekli rotasyon uc oyuncunun da performansini dusurdu
2) 15 kisilik iyi bir oyuncu grubu var ancak bu hem lig hem uefaya yetmez. Birinden birini boslayacagimiz sene basinda cok belliydi.
3) Taylan ve Berkan orta sahasi top kullanma becerisi olarak Galatasaray seviyesinin cok gerisinde. Bu diger oyunculadan alacagimiz verimi de dusurdu.
4) Oyuncu psikolojisi yonetiminde ciddi hatalar var. Sene basinda kadroya giremeyen Feghouli her mac 11 baslar oldu. Morutan`i bir iki mac kotu oynadi diye kaybettik. Gecen sene takimin iyilerinden Emre kilinc`in psikolojik olarak Galatasaray kariyeri bitirildi. Assuncao oynadigi maclarda pek isik vermesede hic kullanilmadi. Bu kadar kotu bir oyuncu oldugunu dusunmuyorum. Babel en onemli macinda 11 basliyor daha sonra lig macinda 10 dakika bile sure almiyor.

Isin ozeti lige havluyu attik. Martta da cok muhtemelen avrupaya havlu atacagiz. Turkiye kupasinin onemi cok buyuk. Cunku avrupaya ligten gidemeyecegiz gibi duruyor.

Selcuk melcuk hikaye renktaş. Bence bunu aşılamaya gerek yok. Her hafta ayni terane milyonları alıyorlar 5 yaşında degilki bu herifler. (Selcuğun yetersizliği, orada olmaması konusunda sonuna kadar haklısın tabi)
Hoca hakkında fikrim net bu sene başında yapılanma yapılıp yeni hocaya bırakılmalı hocayı da bu yapılanmanın en başına koymak lazımdı.
Keza bunu aslında ufaktan yapıyor takım ama yanındaki herifler her karar sonrası ne yapayım hocam diye buna bakıyorlar.
Malda olsan çıkar kendi başına risk alırsın değişiklikleri yaparsın yapamıyorsan oyun stilini değiştirirsin.

Son 3 maçtır takım sahadakiler bir şeyler yapsın rolünde. Bundan öncekiler için de aynısını söyledim bunda da aynısı geçerli bu kadar yetersiz bir yardımcı hattıyla bu takım yönetilemez.

Hoca maçta takımı yönetir oyuncuları seçer ama takımı maça hazırlayacak olan selçuk ve avaneleridir.
Antrenmanlara hocanın karıştığına inanmıyorum, yanında pısırık olmasını istiyor evet ama pısırık olması zekasızların olması anlamına da gelmiyor.
Arda'nın yardımcı olması selçuk ve diğerlerinin olmasından daha mantıklı çünkü ne olursa olsun bir hırsı var ve takıma yansıtır bunu. Hadi maçlarda bunu aşıladın ama antrenmanlarda ne yapacaksın asıl sorun bu. En büyük sorun bu.
300 kornerde 1 gol atıyor her duran top bok gibi kullanılıyorsa ilk iş yardımcı takımının dakika kaybetmeden kovulması gerekir.

Ayrıca sıçtığımın pas oyunu da bu selçuk denen şopar yüzünden.

Tepki çekeceğimi biliyorum ama olsun...Altay maçında Halil, attığı golün öncesinde net faul yaptı; bu maçta da Cicaldau' nun Gradel' e hareketi penaltıydı...

Evet, Altay' a verilen penaltı tartışılır, bugünkü maçta Diagne' ye yapılan hareket de penaltıyı gerektirirdi ama hep aleyhimize olmuyor hakem hataları yani...

Esas mevzu şu ki, bizim takım ligde oynadığı futbolla herhangi bir hedefe ulaşacak seviyede değil maalesef...

Cicaldo herife değmedi bile. Gradel de penaltı olmadığını biliodu düşer düşmez

Acil bir teknik direktör şoklamasına ihtiyaç duyulmakta. Hoca kaldıkça hem bizden hem ondan götürüyor maalesef. Ben hoca bize çok şey verdi iki senede başarısız olabilir kafasındayım fakat şu an hiçbir zaman düzelmeyecek bir şeyi gereksiz zorluyoruz durumu var.

Hala transfer diyorsunuz gülüyorum artık
Bu başkandan da teknik ekipten de hiçbir şey olmaz
Lazio gerizekalıydı deyince yemediğimiz hakaret kalmadı, fener maçında yüzyılın doğranması yapıldı başkansa bu hakemlere düdüğü astırmalıydı, daha çok doğrarlar dedik, başkan napsın denildi
Sonra hain oluyoruz, hakaret yiyoruz, alın size başkan alın size hoca
Müstehak bize müstehak

Bu takımda sahaya ilk yazılacak isim de 10 numara pozisyonuna morutandır. Morutan kerem arkadan cicaldau ve berkanla anlık press yapıp pozisyona giriebilirsin ama feghouli denen 100 kiloluk yürüyen göt yağı ile bunu yapamazsın.
Sırf bu maçta 3 kere topa yetişememekten pozisyon verdik.

Burak elmas sabaha kalmadan istifa etmeli, yeter artık fark yaratamayacaksan hakkını alamayacaksan koltuğu işgal etmenin anlamı yok keşke Eşref başkanım seçilseydi bu kadar olmazdı buna eminim, büyük hayal kırıklığı elmas.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Acil bir teknik direktör şoklamasına ihtiyaç duyulmakta. Hoca kaldıkça hem bizden hem ondan götürüyor maalesef. Ben hoca bize çok şey verdi iki senede başarısız olabilir kafasındayım fakat şu an hiçbir zaman düzelmeyecek bir şeyi gereksiz zorluyoruz durumu var.

Hoca takimin basindami mi ki katki versin. Gecen sene yonetim ile kavga etti sampiyonluk gitti. Bu sene 6 mac ceza. Iki sene once 8 mac ceza.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Üst Alt